University of Nebraska-Lincoln

Введення

Прочитайте офіційний опис

151 рік - лідер у вищій освіті

Університет штату Небраска – Лінкольн, заснований у 1869 році, є навчальним закладом міжнародного статусу. Небраска, член конференції Big Ten та академічного альянсу Big ten, віднесена до категорії Карнегі «R1: Докторські університети - найвища наукова діяльність». Небраска також є університетом, який надає грантів та є членом Асоціації державних і земельних університетів (APLU). Університет акредитований Вищою навчальною комісією Північної центральної асоціації коледжів та шкіл. Університет штату Небраска був заснований 15 лютого 1869 року.

Сильний фонд

Завжди місцем високих амбіцій, це був один з перших закладів на захід від річки Міссісіпі, який присвоїв докторські ступені - перший був отриманий у 1896 р. Університетом Небраски було створено першу в світі лабораторію студентської психології. Тут народилася дисципліна екологія, і кампуси відображають цю традицію, будучи визнаними ботанічними садами та дендропарками. Ранній інституційний інтерес до літератури та мистецтв послужив основою для сьогоднішнього літературного журналу «Прері Шхуун», для Університету штату Небраска, для Музею мистецтв Шелдона, в якому знаходиться одна з найзначніших світових колекцій американського мистецтва XX століття.

Сьогодні Небраска є одним з провідних навчальних закладів у країні та дослідницьким лідером із широким спектром проектів, що фінансуються грантами, спрямованими на розширення знань з наукових та гуманітарних наук.

Розташування

Лінкольн

Address
R Street,1400
68588 Лінкольн, Небраска, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія