University of Minnesota - Carlson School Of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Надихаючи та даючи можливість людям та організаціям створити світліше майбутнє.

У школі менеджменту в Карлсоні ми ділимось прихильністю до уяви, залученості та амбіцій. Карлсонська школа, що базується в містах-побратимах Міннеаполісу та Сент-Пол, розташованих в університеті Міннесоти, є лідером у галузі бізнес-освіти та досліджень. Наш підхід пов'язує студентів з унікальними можливостями досвіду навчання, динамічними міжнародними освітніми програмами та з активною мережею бізнесу в державі та за її межами.

Школа Карлсона присвоює диплом по повній бакалаврській програмі (BSB), магістра ділового адміністрування (MBA), магістра бухгалтерії (MAcc), магістра наук з бізнес-аналітики (MSBA), магістра оподаткування бізнесу (MBT) , Магістр фінансів (MS-Finance), магістр людських ресурсів та виробничих відносин (MA-HRIR), магістр управління ланцюгами поставок (MS-SCM), а також докторську програму, а також забезпечення рівня виконавчого рівня можливості продовження освіти.

Ми створимо трансформативний досвід навчання для кожного учня.

Ми розвиватимемо впливові знання, які впливають на майбутнє організацій.

Ми виростимо лідерів підприємницької діяльності з уявою, доброчесністю та глобальним мисленням, необхідними для вирішення великих завдань, що стоять перед бізнесом та суспільством.

Розташування

Міннеаполіс

Address
19th Avenue South,321
55455 Міннеаполіс, Міннесота, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми