University of Miami School of Nursing & Health Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Протягом 70 років Університет Маямі Школи медсестер та досліджень здоров’я створив програму світового класу для вивчення медичної освіти. Наші викладачі та співробітники включають деяких провідних викладачів країни, клініцистів та науковців-дослідників. Провідні експерти галузі, складний навчальний план та більше, ніж 170 клінічних партнерів, поєднують, щоб забезпечити одну з найкращих освітніх програм охорони здоров’я у світі.

Завдяки інвестиціям у «досконалість» у галузі медичної освіти, випускники школи медсестер та досліджень охорони здоров’я Університету Маямі сьогодні є піонерами на передовій у деяких провідних закладах охорони здоров’я та науково-дослідних інститутах у світі. Як наступне покоління клініцистів та науковців-дослідників, наші випускники відіграватимуть важливу роль у трансформації та майбутньому глобальної охорони здоров’я.

У Школі медсестер та охорони здоров’я „досконалість” - це більше, ніж просто риторика; це стандарт, за яким ми живемо у своїй навчальній, дослідницькій практиці та наставництві. Протягом 70 років Школа сестринських та медичних досліджень встановила рівень досконалості як лідер у галузі охорони здоров’я. Наша подальша відданість освіті та стипендіям світового класу призвела до створення п’ятиповерхової симуляційної лікарні площею 41 000 квадратних футів для розвитку досліджень та освіти (SHARE ™). SHARE ™ - один із перших в країні центрів призначення, що засновані на освіті, для імітаційного занурення. Наші найсучасніші заклади закріплюють нашу позицію серед освітніх програм охорони здоров’я у всьому світі.

Вашими колегами будуть видатні педагоги та дослідники, визнані своїм десятиліттям досвіду, лідерства та досвіду. До нашого факультету входять деякі найталановитіші викладачі, клініцисти та експерти з досліджень, знайдені в будь-якому медичному закладі світу. Ви матимете можливість брати участь у місцевих та міжнародних науково-дослідних зусиллях викладачів, що часто призводить до публікацій у міжнародних журналах про охорону здоров’я / медицини та презентацій на провідних конференціях охорони здоров’я у всьому світі.

Динамічна культурна суміш Маямі та прагнення нашої школи досконалості в галузі освіти та культурно-чутливих послуг забезпечують неперевершену навчальну програму та готують наших випускників до роботи в різних закладах охорони здоров’я з різним населенням. Наша навчальна програма поєднує в собі практику, засновану на фактичних даних, ультрасучасне змодельоване навчання та реальний досвід. Неперевершена сувора академічна та клінічна підготовка служить каталізатором для деяких з найвищих показників проходження державної ради в країні. У 2017 році наш рівень проходження NCLEX становив 97,22%.

Навчальна програма школи включає програми, що ведуть до ступеня бакалавра в галузі охорони здоров'я, BSN, MSN, DNP та доктора наук, заснованих на дослідженнях. Наші програми для медсестер акредитовані Комісією з колегіального навчання медсестер, Американським коледжем медсестер-акушерок та Радою з акредитації освітніх програм медсестер. Школа пропонує прискорену програму BSN для осіб, які мають ступінь бакалавра в інших галузях, та он-лайн програму BSN для осіб, які вже є спеціалістами. Наша магістерська програма (MSN) пропонує передову спеціальну підготовку в таких галузях: сімейний практик та гостра допомога / Практика первинної медичної допомоги.

Коли Школа медсестер та охорони здоров’я вступає у свій 70-й рік, від Діна Манро з’являється новий виклик: не просто мріяйте, а робіть. Будьте романом - робіть те, чого раніше ніхто не бачив і не знав. Будьте оптимістичними - знайдіть шлях до найкращого можливого результату для себе та своєї громади. І будьте Світ, що змінюється - перетворіть все навколо себе та зробіть світ і все, що в ньому, кращими. Тут, у Школі медсестер та досліджень здоров’я, ви можете стати силою позитивних змін, і разом ми можемо втілити ваші мрії в життя ЗАРАЗ.

Розташування

Коралові фронтони

Address
Brunson Drive,5030
33146 Коралові фронтони, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: