University of Miami: School of Architecture

Введення

Прочитайте офіційний опис

120587_murphy2.jpg

Про нас

Внутрішня філософія факультету U-SoA полягає у створенні кращого світу. Це виражається в програмі дизайну, яка ідеальна і прагматична, академічна і практична, теоретична і актуальна. U-SoA навчає практикуючих, які займаються архітектурою, як поєднання громадянського мистецтва та будівельної науки.

Місія школи архітектури:

 • Підготувати студентів до професійного лідерства та довічного навчання в архітектурі, урбанізмі та суміжних областях.
 • Розвивати знання і технології за допомогою досліджень і творчої практики.
 • Розгортання знань і технологій за допомогою професійної взаємодії, реальних додатків і роботи в суспільстві.
 • Сприяти досягненню цілей екологічної відповідальності, соціальної справедливості та економічної стійкості.

120205_Picture1.png

Стратегічна орієнтація школи архітектури:

Стати лідером у виробництві напівсферичних проблем у навчанні та проектно-орієнтованих дослідженнях, допомагаючи вирішувати проблеми, що стоять перед міським середовищем на місцевому та глобальному рівнях.

Новітня історія

За останні 5 років школа пережила динамічний перехід, трансформацію та розширення. Регулярні викладачі були збільшені на 20 відсотків за рахунок міжнародних гучних призначень, а модернізація закладів включала BE

Нещодавні інвестиції у викладачі та інфраструктуру посилили зусилля в досвіді спільного навчання та у використанні нових цифрових технологій для проектування, виготовлення та будівництва. Разом вони посилюють та посилюють актуальність та ефективність роботи школи у вирішенні проблем, що стоять перед містом у 21 столітті, особливо у Південній Флориді - нульове значення для впливу кліматичних змін. Ці виклики гальмували шкільну громаду навколо спільної мети: нарощування досвіду та міждисциплінарних ресурсів, а також мобілізації півсферних партнерств у сприянні міській стійкості.

Дослідницькі платформи / лабораторії та центри включають:

 • Центр дизайну міст та громад (CUCD)
 • Lu_Lab: залучення спільних та різноманітних команд для вивчення майбутніх сценаріїв дизайну, закладених у культурні, економічні, соціальні та екологічні урбанізми.
 • RAD Lab: пропонуючи взаємодію з новими технологіями, ведучи студентів у студійному середовищі для створення та тестування робочих прототипів, що інтегрують інформаційні технології з побудованим середовищем
 • Лабораторія виготовлення
 • AR / VR лабораторія
 • Дослідницький підрозділ Zenciti (орієнтований на розумні дослідження міста)
 • Програма проектування / побудови (розміщена в BE120588_dean1.jpg

Пропаганда громад

Співпраця з громадою є наріжним каменем навчального плану U-SoA.

У 2015 році Dean el-Khoury ініціював U-Serve, день служіння, присвячений громаді.

У свій перший рік 200 взяли участь у проекті Little Havana, що дозволило Міста Майамі створити всебічну інвентаризацію їхнього будівельного фонду.

У другому році U-Serve співпрацювала з «Друзями підкреслення» до «зелених» 10 миль простору під метрополітеном.

У квітні 2015 року школа отримала значний грант від Фонду Джона С. і Джеймса Л. Найта, щоб допомогти принести “треті місця” до районів Майамі.

120577_3rd.place.project.color-1240x550.jpg

Акредитація

У Сполучених Штатах більшість рад реєстрації вимагають ступеня від акредитованої програми професійних ступенів як передумови для ліцензування. Національна рада з акредитації архітектури (NAAB), яка є єдиним уповноваженим органом з акредитації професійних програм у галузі архітектури, що пропонуються установами з регіональною акредитацією США, визнає три типи ступенів: бакалавр архітектури, майстер архітектури та доктор Архітектура. Програмі може бути наданий восьмирічний, трирічний або дворічний термін акредитації, залежно від ступеня її відповідності встановленим освітнім стандартам.

Програми ступеня магістра архітектури можуть вимагати здобуття ступеня бакалавра архітектури для вступу. Однак допрофесійний ступінь сам по собі не визнається акредитованим ступенем.

Університет Майамі школа архітектури пропонує наступні NAAB-акредитованих програм ступеня: \ t

 • B.Arch. (171 кредитів для студентів)
 • М.Арх (3-річний тренінг - 105 кредитів випускників)
 • M.Arch II (2-го курсу - 60 кредитів випускників)

Наступний візит акредитації для всіх програм: 2025-2026.

Розташування

Майамі

Address
1223 Dickinson Drive
Coral Gables

33146 Майамі, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія