Прочитайте офіційний опис

Від скромних початків у 1940-х роках, школа Розенстеля морської та атмосферної науки перетворилася на одну з провідних академічних океанографічних та атмосферних дослідницьких інституцій у світі. Основні та прикладні наукові інтереси школи охоплюють практично всі морські науки.

Головний кампус школи Розенстієль розташований на штаті Вірджинія-Кей, штат Флорида, що входить до складу спеціально призначеного морського науково-освітнього парку на 65 акрів, який включає дві лабораторії NOAA, а також спеціальну морську та наукову технікуму. Школа Rosenstiel також керує розширеним центром супутникового прийому та аналізу 78-акр у південному окрузі Майамі-Дейд.two free divers mid-huntAmy Humphries / Unsplash

Наше завдання

Наша місія полягає в поглибленні наших колективних знань про нашу планету за допомогою найсучасніших наукових досліджень з питань океанів, атмосфери, геології, біоти та людського виміру під час навчання наступного покоління вчених. Ми передаємо отримані знання нашим студентам, національним та міжнародним науковим співтовариствам, а також політикам та громадськості.

Засоби RSMAS

Головний кампус Розенстільської школи морської та атмосферної науки (RSMAS) розташований на території Вірджинії-Кей, що становить 65 акрів, 17 будівель, і 413,223 кв. М морського дослідницького комплексу.

Rosenstiel школа також працює 78-акр, 8-будівництво, і 11016 брутто квадратних футів розширений центр супутникового прийому і аналізу в південному окрузі Майамі-Дейд, відомий як кампус Річмонд.

Наше завдання:

Забезпечити досконалість в операціях і технічному обслуговуванні всіх об'єктів, інфраструктури кампуса, енергетичних систем і екологічних послуг, орієнтованих на клієнта, ефективним і дієвим чином.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Miami Rosenstiel School

Магістр професійних наук (MPS) - це прискорений, випускний ступінь, призначений для студентів, які хочуть генерувати інноваційні рішення морських, прибережних та кліматич ... [+]

Магістр професійних наук (MPS) - це прискорений, випускний ступінь, призначений для студентів, які хочуть генерувати інноваційні рішення морських, прибережних та кліматичних питань (проходять ті ж курси, що і студенти доктора наук та магістратури, але замість досліджень з членом факультету студенти роблять дослідження та проекти в цій галузі). Студенти, які навчаються за цією програмою, піддаються унікальній, мультидисциплінарній навчальній програмі, включаючи наукову теорію, польові та лабораторні навчання, юридичні та нормативні знання, комунікації та медіа-навчання, а також розвиток навичок управління проектами, розроблених для того, щоб підготувати їх до вирішення екологічних проблем. майбутніх світових лідерів.... [-]

США Майамі
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

University of Miami Rosenstiel School