University of Louisville - School of Public Health and Information Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про університет Луїсвілля

Університет Луїсвілля - державний науково-дослідний університет, розташований у найбільшому мегаполісі Кентуккі. Заснований у 1798 році, це був перший у місті державний університет у США. UofL - докторський університет "Дослідження 1" та один із найкращих виробників в країні студентських нагород Фулбрайта. У 2019 році UofL отримав Золотий рейтинг і посів STARS у топ-100 найбільш стійких шкіл на планеті

Опис місії

Університет Луїсвілля домагається досконалості та всебічної роботи у навчанні та служінні своїй громаді шляхом:

  1. викладання різних студентів, аспірантів та професіоналів з метою розвитку зайнятих громадян, лідерів та науковців,
  2. практику та застосування наукових досліджень, стипендій та творчої діяльності та
  3. надання залученого сервісу та пропагандистських послуг, які покращують якість життя місцевих та глобальних громад.

Університет прагне досягти вищого рівня як національно визнаного столичного науково-дослідного університету.

Кампуси

Кампус Belknap

Кампус Belknap [PDF map] вважається головним кампусом школи та розташований на південь від центру Луїсвілля. На площі 287 гектарів тут проживають сім з 12 академічних коледжів (а також акторська статуя мислителя Огюста Родена). До складу власного містечка входять також футбольний стадіон (Кардінал Стадіон), стадіон софтболу (Кардінал Парк Оуслі Б. Фрейзьєр), Кардінал трек і футбольний стадіон, Тенісний центр Басс-Рудд та бейсбольний стадіон (Стадіон Джима Паттерсона).

Центр наук про здоров'я

Східніше центру міста Луїсвілль, кампус Центру наук про здоров'я (HSC) [PDF map] - серце медичного центру Луїсвілля і містить Медичну школу, Школу медсестри, Школу громадського здоров'я

Кампус ШелбіХерст

Кампус ShelbyHurst - це земельна ділянка площею 243 десятини, розташована на сході Луїсвілля, на Шелбівільській дорозі поблизу парку Херстборн. Спочатку на сайті Південного коледжу Кентуккі, UofL придбав землю, на якій зараз розміщуються бізнес, офіси та технології. Кампус ShelbyHurst - це також місце Центру прогнозної медицини (заклад біобезпеки 3 рівня), а також ресурсний центр інформаційних технологій Міністерства внутрішньої безпеки США.

Інституційна та професійна акредитація

Університет Луїсвілля акредитований Південною комісією коледжів та шкіл при коледжах для присудження доцентів, бакалаврів, магістрів, спеціалістів, докторів та перших професійних ступенів (DMD, JD, MD). Особи, які бажають звернутися до Комісії з питань коледжів щодо статусу акредитації університету, можуть написати комісію за номером 1866 South Lane, Decatur, Georgia 30033-4097, або зателефонувати (404) 679-4500.

Розташування

Луїсвілль

Address
2301 S 3rd St, Louisville, KY 40292, USA
Луїсвілль, Кентуккі, США

Bellemeade

Address
40223, 9001 Shelbyville Rd
Bellemeade, Кентуккі, США

Луїсвілль

Address
580 S Preston St, Louisville, KY 40202, USA
Луїсвілль, Кентуккі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія