University of Holy Cross

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташований на Західному березі річки Міссісіпі, за декілька хвилин від центру Нового Орлеана, University of Holy Cross є одним з найбільш унікальних освітніх досліджень Півдня.

Університет був заснований в 1916 році як Колегія Богоматері Святого Хреста, Міністерство Маріанітів Святого Хреста, і був створений для навчання та підготовки вчителів до роботи в багатьох школах, які маріаніти відкривали по всій Південній Луїзіані. Постійний зв’язок університету з віруваннями сестер маріаніт та його коріння у навчанні тих, хто в кінцевому підсумку навчатиме інших, є частиною того фундаменту, який робить досвід UHC таким особливим.

Для наших студентів це означає менші класи, атмосферу, що базується на вірі, та більше особистої уваги з боку щедрої, чуйної команди професіоналів. Це означає співпрацювати у захоплюючому підприємницькому середовищі, де завжди в центрі уваги - досконалість. Це означає підтримку співчутливих, турботливих викладачів та співробітників, які прагнуть забезпечити максимальну віддачу від свого освітнього досвіду.

Зрештою, це означає, що ви залишаєте University of Holy Cross готовим до життя.

Розташування

Новий Орлеан

Address
Woodland Drive,4123
70131 Новий Орлеан, Луїзіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія