University of Georgia - College of Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Зобов'язані інженерам нового покоління

Навчання інновацій Discovery

Розуміючи, що інженери 21-го століття потребують більше, ніж технічні знання, ми надаємо студентам розуміння соціального та економічного впливу їхньої роботи, здатність передавати свої ідеї широкому колу людей, здатність ефективно працювати в командах і навички для забезпечення лідерства у вирішенні великих проблем суспільства. Наші студенти занурені в практичне навчання, використовуючи досвід роботи в класі та на місцях на базі дизайну, студентські та аспірантські дослідження, навчання за кордоном, кооперативи та стажування. Інженерний коледж УГА пропонує вісім студентів і сім програм випускників. Ми також пропонуємо різноманітні ступені подвійного ступеня та комбіновані ступені бакалавра та магістра.

 • 2200 студентів та аспірантів
 • 94% випускників знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання
 • 8 членів факультету виграли нагороди Національного наукового фонду CAREER
 • $ 60K Середня стартова заробітна плата випускників з ступенем бакалавра117976_ENGR.jpg

Бачення

Провідна інженерна програма в комплексному університеті землі-гранту

Інженерний коледж Університету Грузії стане визнаним лідером мислення для інженерних програм 21 століття, які об'єднують дослідницькі, службові та навчальні місії шляхом послідовного фокусування на рішеннях, які роблять позитивну різницю в житті людей.

Місія

Інженерний коледж Університету Грузії - це спільнота дослідників, просвітителів та учнів, які втілюються в університет ліберальних мистецтв. Нашими пріоритетами є:

 • Створіть енергійне середовище для навчання, відкриття та інновацій, які залежать від колективної роботи, лідерства та ефективного спілкування.
 • Змінити вплив інженерів на 21-е століття, надихаючи студентів на досягнення свого повного потенціалу,
 • Створити прориви за допомогою передового досвіду в галузі освіти і досліджень, і
 • Проводити сміливі, спільні дослідження для виявлення та вирішення завдань нашого часу.

Ці зусилля мотивовані нашою рішучістю допомогти зробити внесений цілеспрямований внесок, щоб допомогти створити більш здатне, відповідальне та стійке глобальне суспільство.118040_117978_ENSY.jpg

Спільноти навчання, відкриття та інновацій

Наш коледж цінує створення спільнот навчання, відкриттів та інновацій.

Ці спільноти базуються на таких основних цінностях та основних елементах:

Основні цінності

 • Співпраця
 • Знання та досвід
 • Доступність, різноманітність та включення
 • Спритність, адаптивність і стійкість
 • Цілісність, прозорість, етика

Основні елементи

 • Культура
 • Люди
 • Інфраструктура
 • Системи і процеси

Місія, бачення, основні цінності та основні елементи для коледжу були прийняті деканатом на основі внеску робочої групи зі стратегічного планування, навесні 2017 року.

Інновації в навчанні

Подвійний Dawgs

Програма Double Dawgs надає амбіційним та мотивованим студентам конкурентну перевагу в сучасній економіці знань, отримуючи як бакалавр, так і ступінь магістра за п'ять років або менше.

Досвідчене навчання

Експериментальне навчання дає студентам практичні можливості для підключення своїх академічних фондів до світу за межами класу, через творчі зусилля, навчання за кордоном і польові школи, стажування та лідерські можливості, науково-дослідні роботи з факультетом і навчання сервісу.

Інститут перетворень інженерного навчання

Інститут перетворень інженерного освіти служить для того, щоб наповнити культуру інженерної освіти, наукових досліджень та інновацій у всіх адміністративних одиницях та програмах 15 градусів в Інженерному коледжі університету Джорджії.117981_CMB.jpg

Інновації в дослідженнях

UGA Engineering Research

Пошук рішень для великих викликів нашого часу. Це наше зобов'язання. Дізнайтеся більше про новаторські дослідження, які проводяться на нашому світовому факультеті.

Інноваційне відкриття

Наші рамки інноваційних та відкритих випробувальних кластерів сприяють міждисциплінарним дослідженням, освіті та обслуговуванню, використовуючи переваги університету Грузії як топ-20, ліберальних мистецтв, організації, що надає землю. Наші дослідження охоплюють традиційні академічні кордони.

Розташування

Афіни

Address
597 DW Brooks Drive
30602 Афіни, Грузія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія