University of Evansville

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про University of Evansville

З часу свого заснування університет користувався міцними стосунками з Об'єднаною методистською церквою, поділяючи з нею прихильність до інклюзивності. Студенти смакують почуття своєї приналежності до кампусу і цінують значення їх особистої та професійної поведінки.

Наші 2140 студентів із 55 країн та 44 держав мають виразні навчальні програми, побудовані на впливі чудових ідей, позачасових тем, важливих питань та різноманітних перспектив. Члени викладачів, захоплені викладанням, готують студентів до успіху в будь-яких напрямках, якими вони займаються.

University of Evansville отримав національне визнання за відданість міжнародній освіті та програму навчання за кордоном в Гарлакстонському коледжі в Грантамі, Англія, займає програму № 1 навчання за кордоном у країні! Студенти UE також навчаються в Італії, Англії, Новій Зеландії, Франції, Мексиці, Іспанії, Росії, Ізраїлі, Нідерландах та Австралії. Студенти University of Evansville досліджують взаємозв’язок нашого глобального суспільства та стають уповноваженими, усвідомлюючи, що світ настільки близький, як власний двір.

Місія та основні цінності

Опис місії

Щоб дати можливість кожному студенту критично мислити, діяти сміливо, служити відповідально та жити змістовно у мінливому світі.

Основні цінності

Цілісність
Ми просуваємо академічну та особисту цілісність для встановлення культури довіри. Академічна доброчесність починається з того, що всі студенти зобов’язуються дотримуватися нашого кодексу честі і поширюються на викладачів, співробітників та адміністрації, які дотримуються нашого кодексу поведінки. Це завершилося сподіванням професіоналізму, прозорості та поваги у всіх взаємодіях. Особиста недоторканність включає практичне усвідомлене, етичне прийняття рішень та повагу до ідей, прав, меж та переконань інших. Кожен член нашої громади є відповідальним та готовим виступити відповідальним громадянином світу.

Інновації
Ми визнаємо цінність міждисциплінарної роботи в команді, творчого вирішення проблем, глобального занурення та досвіду навчання вдома та за кордоном. Ми визнаємо цінність навчання з невдачі. Ми маємо свободу, гнучкість та мотивацію створювати досвід, який допомагає нашим студентам мислити критично та діяти сміливо. Кожному члену нашої громади пропонується відкрити нові рішення сучасних проблем та стати каталізатором прогресу.

Інтелектуальна цікавість
Ми прагнемо розвивати навчаються протягом усього життя. Ми знайомимо студентів із різноманітними ідеями, які загострюють існуючі інтереси та пробуджують приховані. Ми кидаємо виклик студентам, щоб розтягнути їх розум, підтримуючи при цьому сильну відданість викладачів. Дослідження, досвід досвіду та охоплення громадськістю сприяють інтелектуальній цікавості, в той час як вплив нових ідей та технологій розширює погляд наших студентів на світ та на те, що можливо.

Інклюзивна спільнота
Ми цінуємо відкритість та співпрацю та визнаємо, що включення призводить до особистого зростання. Наше зобов'язання активно підтримувати різноманітний спектр культур та перспектив відображає особливості, необхідні для процвітання у все більш глобальному суспільстві. Університет демонструє та виграє від включення, вітаючи всіх.

Освіта для цілої людини
Ми розвиваємо інтелектуальне, моральне, соціальне, фізичне, емоційне та духовне благополуччя завдяки залученню та відкриттю. Ми цінуємо гуманітарні, наукові та професійні програми як шляхи до інтелектуального та особистісного зростання, і ми заохочуємо інтегрувати знання за допомогою дисциплінарних напрямків. Ми сприяємо залученню до організацій, програм та громади як найважливішого для особистого розвитку. Ми озброюємо людей досліджувати їхній світ, формулювати їхні цінності та розвивати характер, необхідний для здорового життя за сенсом та метою.

Заява про бачення

University of Evansville - провідний приватний університет на Середньому Заході - визнаний на національному рівні для розвитку особистої та професійної компетентності студентів, виховання критичних та творчих мислителів та створення етичних, глобальних громадян, готових процвітати у світі складності та змін. Ми досягаємо цього, залучаючи та зберігаючи талановитих та вмотивованих студентів, які досягають успіху в різноманітних, підтримуючих та стійких умовах.

Розташування

Евансвіл

Address
1800 Lincoln Avenue
47722 Евансвіл, Індіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: