University of Colorado Boulder

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Colorado Boulder однією з лише 36 державних науково-дослідних установ США в Асоціації американських університетів (ААУ), займається усвідомленням позитивних наслідків нових знань.

Ми пропонуємо десятки захоплюючих програм у різноманітних наукових областях, виступаючи одним із найдинамічніших центрів досліджень та інновацій у світі, до тісної співпраці через сотні громадських зусиль з громадськістю з Колорадо та у всьому світі, ми пишаємось тим, що допомагаємо нашим студенти, викладачі, співробітники та партнери перетворюють нові ідеї на продуктивні результати, які змінюють життя.

За останні роки наш університет ініціював численні стратегічні ініціативи, і в основі цього лежить наша основна місія сприяння громадському блага. Завдяки цій важливій роботі ми підкріплюємо багаторічну цінність нашого університету студентам, викладачам, співробітникам, випускникам, прихильникам, громадам, одноліткам та демократії, якій ми служимо, підтримуючи нашу роль та відповідальність як провідний національний державний науково-дослідний університет Колорадо.

Коли ми вступаємо в Третій рік академічного майбутнього, основні теми та проекти, представлені нижче, будуть керувати нашою роботою. Відповідно до нашого стратегічного бачення та імперативів, вони орієнтуються на людей, коли ми формуємо завтрашніх лідерів; щодо програм, коли ми продовжуємо нашу дорогу бути найкращим університетом інновацій, а також про позитивні результати всієї нашої роботи, які впливають на людство, зміцнюючи та виконуючи нашу прихильність до суспільного блага.

Бачення Боулдера КР обґрунтоване статутною місією національного університету громадських досліджень. У штаті Колорадо університет визначається як "всебічний випускник університету з вибірковими стандартами прийому". . . пропонуємо (ing) вичерпний спектр програм бакалаврських, магістерських та докторських ступенів »того, що зараз призначено Університетом Колорадо-системи.

CU Boulder визнає виняткові можливості, пов’язані з його роллю науково-дослідного університету, і цінує унікальну силу та характер наукових досягнень, які приносять студентам. Вона чудово усвідомлює свою відповідальність за навчання наступного покоління громадян та лідерів, а також за розвиток духу відкриття за допомогою досліджень. Дійсно, КУ Боулдер вважає, що його студенти, як випускники, так і студенти, отримують вигоду від всебічного поєднання програм та досконалості досліджень, що характеризують флагманський університет. Таким чином, статутна місія БУ Боулдер є актуальною сьогодні і залишиться актуальною завтра.

Розташування

Валун

Address
80309 Валун, Колорадо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія