University of Cincinnati UC Clermont College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Клермон-коледж забезпечує студентську освіту, орієнтовану на студентів, та навчання протягом усього життя в регіональному середовищі коледжу з відкритим доступом Ми сприяємо різноманітності, а також інтелектуальному, культурному та соціальному розвитку нашої громади.

Бачення

Коледж UC Clermont стане першим вибором для студентів, які шукають якісні можливості здобуття ступеня бакалавра, доступні та доступні. Ми намагаємось реагувати на потреби громади та підтримувати спосіб життя, який є стійким, культурним та багатим.

Основні цінності

Стипендія викладання та навчання є головним для нашого успіху. Ми сприяємо викладанню та навчанню на основі ефективної взаємодії студентів та викладачів в умовах малого класу. Наш факультет прагне викладати найвищу якість та охоплювати професійний розвиток та постійне вдосконалення методик викладання.

Відкритий доступ надає навчальну можливість розкрити потенціал усіх студентів. Його успіх ґрунтується на ефективній оцінці, належному навчанні класів та сильній академічній підтримці. Ми надаємо вихованцям середовище всіх рівнів розвивати самодисципліну, що дозволяє їм досягти своїх навчальних цілей.

Дослідження протягом усього життя є результатом пошуку радості в інтелектуальній цікавості та навчанні. Ми виховуємо голод для різних збагачуючих життя досвіду, включаючи подальше оцінювання мистецтв та наук. Наші студенти, здатні адаптуватися до світу, що швидко змінюється, будуть внести внесок у наше суспільство.

Спільнота є результатом розвитку відносин між членами коледжу та розширеною сферою обслуговування. Ми заохочуємо участь громадян та відповідальність перед суспільством. Ми сприяємо позитивному середовищу, що сприяє розвитку соціального прогресу завдяки спільній взаємодії.

Лідерство надається УК Клермон-коледж у партнерстві з широкою громадою. Ми виступаємо як регіональний ресурс, який пропонує керівництво для вирішення можливостей та проблем у громаді.

Різноманітність наших студентів, викладачів та співробітників збагачує та зміцнює нашу колегіальну спільноту. Ми цінуємо різні точки зору, ставимося до всіх людей з повагою та шукаємо унікальний внесок.

Сталий розвиток - це підтримка та оновлення екологічних, інституційних та людських ресурсів нашого коледжу. Ми цінуємо розташування, красу та функціональність нашого кампусу, і все це покращує якість роботи в коледжі. Ми досліджуємо та пропагуємо стійкий спосіб життя та економіку для задоволення майбутніх потреб студентів, викладачів, персоналу та навколишнього співтовариства.

Розташування

Batavia

Address
Clermont College Drive,4200
45103 Batavia, Огайо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: