University of Central Arkansas

Введення

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Зір

Університет Центрального Арканзасу прагне стати головним якого навчають-орієнтованої громадськості всеосяжний університет, національно визнаним лідером у своїй безперервного запису передового досвіду в області бакалаврату і післядипломної освіти, наукових і творчих зусиль, а також взаємодія з місцевими, національними та світовими спільнотами.

Місія і основні цінності

Університет Центрального Арканзасу, лідер в області 21-го століття вищу освіту, прагне до досконалості за допомогою надання видатних студентів та післядипломної освіти, який залишається актуальним і відповідав на різноманітні потреби тих, хто служить. викладачі та співробітники університету сприяють інтелектуальної, професійної, соціальної та особистісного розвитку студентів через інновації в навчанні, науковій і творчій діяльності. Студенти, викладачі та співробітники партнерів для створення сильного взаємодії з місцевими, національними та світовими спільнотами. Університет Центрального Арканзасу присвячує себе академічної життєздатності, цілісності і різноманітності.

При виконанні цієї місії, університет керується такими основними цінностями:

Інтелектуальна Досконалість

Ми вважаємо, що протягом усього життя інтелектуальний розвиток студентів, викладачів і співробітників. Ми прагнемо до вільного прагнення до знань і постійного зростання в навчанні і викладанні.

Освічені громадяни: Ми віримо в успіх студента і в підготовці студентів займатися складні питання і висловлювати обгрунтована думка за допомогою критичного мислення, листи й мови. З огляду на історичні корені нашого інституту в галузі педагогічної освіти, цей фундамент надихає всіх наших коледжів, щоб працювати разом, щоб забезпечити наших викладачів і студентів сприяють навчальне перевагу і на протязі всього життя.

Стипендія: Ми вважаємо, що студенти і викладачі повинні брати участь в підвищенні кваліфікації та наукових зусиль, які сприяють створенню і застосуванню знань у всіх дисциплінах.

Культурна компетентність: Ми вважаємо, що студенти повинні випробувати культурні заходи, як вони ростуть у своїй оцінці за різноманітність ідей і народів, як всередині, так і за її межами класної кімнати.

Середовище навчання: Ми вважаємо, що неабияка фізична інфраструктура, поряд з культурою передового досвіду у всіх наших починаннях, створює середовище, в якій наші студенти і викладачі можуть процвітати особисто, так і в інтелектуальному плані. Крім того, ми вважаємо, у наданні державою в найсучасніших навчальних просторів.

СООБЩЕСТВО

Ми цінуємо і поважаємо, як нашого найбільшого активу люди, які складають наше співтовариство-студентів, викладачів і співробітників, а також люди, пов'язані з нами через зв'язку з нашої місцевої громади та регіону, штату Арканзас, нашого народу, і світ. Тобто, ми вважаємо, що люди знаходяться в центрі уваги нашого інституту.

соборність: Ми вважаємо, що в процесах вироблення спільних рішень, заснованих на продуктивні синергетичних взаємодій між нашими студентами, викладачами і співробітниками, а також дисциплін в гонитві за інституційних цілей.

партнерства: Ми націлені на сприяння інформаційно-пропагандистської діяльності, освіті населення, а також партнерські відносини з оточуючими структурами. Ми вважаємо, що у співпраці з громадянами нашого регіону, держави, нації і світу, а також тих організацій і складових частин, з якими ми працюємо.

Безпечна і здорове навколишнє середовище: Ми підтримуємо безпечну, здорову і стійке середовище, в якій члени спільноти можуть процвітати особисто, так і соціально як цілі істоти із зобов'язаннями щодо поліпшення їх навколишнього середовища.

послуги: Ми вважаємо, що в обміні наших академічних і культурних ресурсів і досвіду з громадськістю, навчальних закладів, підприємств, культурних центрів, а також громадських і некомерційних організацій, коли це необхідно. Ми працюємо, щоб дати студентам можливість інтегруватися в великий світ, щоб просувати прихильність до державної служби через практичне навчання. Викладачі та співробітники служать наші державні і місцеві складові, розділяючи свою енергію, таланти і досвід.

Різноманітність

Ми націлені на залучення і підтримку різноманітних студентів, викладачів і співробітників населення і розширені можливості мультикультурного навчання. Ми цінуємо можливість працювати, вчитися і розвиватися в суспільстві, яке охоплює різноманітність людей і ідей, в тому числі раси, етнічного походження, релігії, духовних переконань, національного походження, віку, статі, сімейного стану, соціально-економічне становище, сексуальна орієнтація, фізична здатність, політичної приналежності, і інтелектуальна перспектива.

Набір і утримання: Ми активно продовжувати і прагнути зберегти різноманітний студентів, викладачів і співробітників.

підтримка: Ми підтримуємо вища наукова якість і забезпечити, щоб наші програми залишатися інноваційним і реагувати на постійно мінливі і різноманітні потреби тих, кому ми служимо.

Знання: Ми прагнемо до зміцнення взаємодії та взаєморозуміння між різними групами і культивувати збагачені можливості для навчання в світовому співтоваристві.

Чесність

Ми віддані етичним і відповідальної поведінки в наших власних діях і, розвиваючи ту ж прихильність наших студентів, сприяючи тим самим особам, які матимуть навички, знання і здатність позитивно взаємодіяти з різноманітним і мінливим світом. Наше зобов'язання поширюється на всіх рівнях нашого університетського містечка, щоб сприяти створенню клімату етичної поведінки, поваги, відповідальності та довіри.

Етика: Ми віримо в діючий з чесності, мужності і надійності.

Повага: Ми підтримуємо співтовариство і клімат поваги і задумі серед студентів, викладачів, співробітників і людей нашого співтовариства, держави, нації і світ.

Відповідальність: Ми зобов'язуємося бути відповідальним і підзвітним в нашій діяльності на всіх рівнях установи, включаючи безперервну оцінку наших академічних програм та прозорості в наших фінансових і оперативних процедур.

Довіра: Ми цінуємо і постійно прагнуть заслужити довіру громадськості у всіх наших діях і словах.

-Adopted На UCA Ради піклувальників, 6 травня 2011 року

Позитивні дії

Позитивних Співробітник Дія розглядає рекламу по всіх позиціях співробітників для формулювання і розміщення публікації. Цей співробітник також розглядає результати пошуку і скринінгу процес до того, як пропозиція про роботу проводиться. Оголошення для викладачів і некласифікованих позиції поміщаються в Хроніка вищої освіти на регулярній основі, і більшість департаментів реклами в друкованих виданнях, пов'язаних з академічної дисципліни або пов'язаних з функцією одиниць виміру. Оголошення для класифікованих позицій розміщені в місцевих і загальнодержавних видань. Позиції рекламовані в Log Cabin демократа і Арканзас демократ вісник коли це необхідно. Позиція оголошення також розміщуються на відповідних інтернет-сайтах. Крім того, кожне оголошення становище вакансія, яка відбувається на території студентського містечка УБА вказана з Відділом безпеки зайнятості штату Арканзас.

Дослідження економічного впливу

Це дослідження ілюструє вплив Уца на економічному розвитку, кар'єрі студентів, і якість життя громадян в зоні обслуговування університету.

Доповідь була підготовлена ​​на основі компанії Iowa Emsi, провідного постачальника соціально-економічних наслідків і стратегічних інструментів планування для коледжів і університетів в США і Канаді. Компанія використала два основних аналізів для проведення дослідження - інвестиції і економічне зростання.

Деякі з основних моментів доповіді:

  • Платники податків бачити прибутковість 7,9 відсотка від своїх інвестицій в УКА.
  • УБА вносить свій вклад в цілому $ 96600000 доходу для економіки УБА Зона обслуговування щороку.
  • За кожен долар, студенти вкладають в УБА, вони отримують кумулятивний $ 5,30 в більш високий дохід в майбутньому.
  • Середній річний дохід додав в зв'язку з діяльністю УБА та її колишніх студентів становить $ 426 100 000.

Вставай, вийти, і взяти участь!

Студентське життя надає можливості для навчання, лідерства, створення спільноти, творчого самовираження, волонтерства, наставництво, і багато, багато іншого.

УБА пропонує понад 200 студентських організацій, клубів, а також розважальні заходи, щоб допомогти студентам брати участь в університетському житті, і стати активними членами спільноти УБА.

Що таке Ведмідь Den?

Ведмідь Ден є просування студента під керівництвом спорту і школа духу організації. Ми організуємо PEP-мітинги, Задні двері, Північне безумство лідери Футбол Yell, повернення додому розваги, День сім'ї діяльності, а також багато, багато іншого!

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc - Master » Переглянути магістерські програми » Перегляд MSc - OnlineStudies » Перегляд MSc - HealthcareStudies » Перегляд Аспірантури » Перегляд Сертифікати другого ступеня » Перегляд PhD » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

магістра мистецтв в області математичної освіти

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Магістр мистецтв (MA) в області математичної освіти особливості курсів математики, розроблені для підвищення математичного змісту знання вчителів середніх шкіл та підготовки кандидатів для навчання в коледжі або продовження навчання випускників. Програма розроблена таким чином, що вчитель може завершити необхідні курси, відвідуючи два послідовних літа і поступово в вечірніх курсах під час переривчастого осінній та весняний семестри або відвідуючи повний робочий день протягом року, в тому числі і влітку умови. Для тих кандидатів, з урахуванням більш просунутих аспірантури, варіант тезу також виставити кандидатів на методи дослідження в області математики освіти. [+]

[1. Введення Магістр мистецтв (MA) в області математичної освіти особливості курсів математики, розроблені для підвищення математичного змісту знання вчителів середніх шкіл та підготовки кандидатів для навчання в коледжі або продовження навчання випускників. Програма розроблена таким чином, що вчитель може завершити необхідні курси, відвідуючи два послідовних літа і поступово в вечірніх курсах під час переривчастого осінній та весняний семестри або відвідуючи повний робочий день протягом року, в тому числі і влітку умови. Для тих кандидатів, з урахуванням більш просунутих аспірантури, варіант тезу також виставити кандидатів на методи дослідження в області математики освіти. ... [-]

Магістр в галузі викладання

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 36 - 39 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Створена в коледжі освіти в університеті Центрального Арканзасу, програма MAT готує висококваліфікованих фахівців середньої ланки і недавніх випускників вищих навчальних закладів, щоб бути вчителів класі Арканзас. [+]

Створена в коледжі освіти в університеті Центрального Арканзасу, програма MAT готує висококваліфікованих фахівців середньої ланки і недавніх випускників вищих навчальних закладів, щоб бути вчителів класі Арканзас.

Програма диплом килимка:

Призначений для людей, без навчання облікових даних, але які успішно завершили ступінь бакалавра і хочете стати вчителем в прискореному моді. Призначений для надання допомоги потенційним вчителям, які мають ступінь бакалавра в області контенту, щоб стати практикуючим педагогам. A 36 до 39-годинною програмою диплом про вищу освіту з двома треками: 4-8 Середній рівень (39 годин) і вторинних (K-12, 4-12, і 7-12). Починаючи з осені 2017 року, програма ВСУ матиме 3 треку: K-6, середній рівень, і вторинні (K-12, 4-12 і 7-12). Всі треки будуть 39-годинні програми Вища освіта. ... [-]

Магістр мистецтв в англійському

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 30 часів September 2018 США Conway

Магістра англійською мовою в програмі UCA має зоряну факультет, три треки для завершення ступеня, унікальні можливості за межами класної кімнати (випускник асистентів, стажування і т.д.), а також невелика програма з високим відношенням викладачів до студента. Ми любимо те, що ми робимо, і раді працювати з аспірантами. [+]

Магістра англійською мовою в програмі UCA має зоряну факультет, три треки для завершення ступеня, унікальні можливості за межами класної кімнати (випускник асистентів, стажування і т.д.), а також невелика програма з високим відношенням викладачів до студента. Ми любимо те, що ми робимо, і раді працювати з аспірантами.

Випускає Assistantships, стажування, і унікальні можливості для навчання: В даний час ми пропонуємо три відділи випускників асистентів щороку, які забезпечують цінний досвід в наступних місцях: надання сприяння при виробництві журналу поезії, Slant; робота з факультету з науково-дослідних проектів; сприяння діяльності студентів англійського суспільства; і координування інститут вільних мистецтв симпозіуму Student Research. (Вища асистентів приходять зі скромним stipend- $ 9333 оплачені протягом дев'яти місяців.) Час від часу, ми забезпечуємо студентів старших курсів можливість викладати свою власну вступний курс літератури. (Аспіранти, які викладають курс платять $ 2600. за семестр.) Поряд з асистентами і можливостей навчання, ми також можемо допомогти студентам безпечні стажування. Координатор відділу інтернатури може працювати з аспірантами індивідуально, щоб створити унікальні можливості навчання для випускників кредиту, які будуть зароблені під час роботи в рамках спільноти. Останнє, в той час як асистентів і стажування збагатити післядипломна освіта, сам випускник курсова дозволяє студентам скористатися ресурсами в межах держави. Методи дослідження Звичайно, наприклад, регулярно знайомить студентів з архівними дослідженнями в Національному науково-дослідного центру Секвойя в Літл-Рок, найбільше сховище американських індіанців друку культури в світі. ... [-]

Магістр мистецтв в області музики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 31 - 34 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Дипломна робота в музиці, покликана забезпечити підвищення кваліфікації. Майстер музики в програмі ступеня Музична освіта забезпечує поглиблене вивчення музичного навчання в початкових і середніх школах та професійної підготовки для тих, хто вже мають початкової сертифікації. Інший майстер концентрації музики забезпечують спеціалізовані дослідження продуктивності, які проводять, і теорії музики. Випускає Assistantships доступні у всіх областях і отримують по заслугах. Для теорії, оцінка 75% або краще на вході теорії музики іспит УБА потрібно. Для підвищення продуктивності і проведення областей, прослуховування з зоною факультету потрібно. Для проведення роботи і освіти області, записаному на плівку виступ ансамблю заявника потрібно. [+]

Дипломна робота в музиці, покликана забезпечити підвищення кваліфікації. Майстер музики в програмі ступеня Музична освіта забезпечує поглиблене вивчення музичного навчання в початкових і середніх школах та професійної підготовки для тих, хто вже мають початкової сертифікації. Інший майстер концентрації музики забезпечують спеціалізовані дослідження продуктивності, які проводять, і теорії музики. Випускає Assistantships доступні у всіх областях і отримують по заслугах. Для теорії, оцінка 75% або краще на вході теорії музики іспит УБА потрібно. Для підвищення продуктивності і проведення областей, прослуховування з зоною факультету потрібно. Для проведення роботи і освіти області, записаному на плівку виступ ансамблю заявника потрібно.... [-]


Магістр мистецтв в історії

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Кафедра історії в Університеті Центрального Арканзасу з гордістю пропонує строгу програму всеосяжного магістра, який послідовно оцінюється як один з кращих в країні. Наш семінар на основі навчального плану надає місця для розширення знань контенту, представляючи історіографію, і практикуючи методи дослідження в курсах, призначених для виробництва оригінальних досліджень. [+]

Кафедра історії в Університеті Центрального Арканзасу з гордістю пропонує строгу програму всеосяжного магістра, який послідовно оцінюється як один з кращих в країні. Наш семінар на основі навчального плану надає місця для розширення знань контенту, представляючи історіографію, і практикуючи методи дослідження в курсах, призначених для виробництва оригінальних досліджень.

... [-]

майстер мистецтв по-іспанськи

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Всі випускники будуть досягати принаймні просунутий-високий рівень майстерності в чотирьох навичок (розмовний, аудіювання, читання та письмо) відповідно до стандартів, встановлених Американським радою викладачів іноземних мов (ACTFL). Випускники будуть купувати міжкультурні компетенції, які будуть служити їм в різних варіантах кар'єри, в тому числі освіти, бізнесу і державної служби. [+]

Призначено для студентів зі ступенем бакалавра на іспанською мовою, ця програма буде розширити свій досвід в області іспанської мови, культури, літератури і в той же час в результаті чого ви в курсі поточних питань в іспаномовних дослідженнях.

Всі випускники будуть досягати принаймні просунутий-високий рівень майстерності в чотирьох навичок (розмовний, аудіювання, читання та письмо) відповідно до стандартів, встановлених Американським радою викладачів іноземних мов (ACTFL). Випускники будуть купувати міжкультурні компетенції, які будуть служити їм в різних варіантах кар'єри, в тому числі освіти, бізнесу і державної служби.... [-]


майстер образотворчого мистецтва в цифровому кінематографі

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 3 років September 2018 США Conway

Майстер образотворчих мистецтв в Digital кіновиробництво ступінь термінал трирічна, 60 години кредитних. Після завершення програми МЗС, випускники будуть повністю придатний для навчання на університетському рівні або конкурувати в постійно мінливому ландшафті кінопромисловості. Програма підкреслює виробничі навички як через ряд виробничих семінарів і дипломний проект. Крім того, студенти повинні пройти курси в письмовій формі, історії та теорії для того, щоб створити більш округлі освіти. Студенти повинні надійти повний робочий день і зробити дев'ять кредитів на семестр. Учні виконують два роки повний робочий день, звичайно, робота. У третьому році, студенти пишуть, прямий, виробляти і редагувати дипломний фільм (приблизно 30 хвилин). [+]

Майстер образотворчих мистецтв в Digital кіновиробництво ступінь термінал трирічна, 60 години кредитних. Після завершення програми МЗС, випускники будуть повністю придатний для навчання на університетському рівні або конкурувати в постійно мінливому ландшафті кінопромисловості. Програма підкреслює виробничі навички як через ряд виробничих семінарів і дипломний проект. Крім того, студенти повинні пройти курси в письмовій формі, історії та теорії для того, щоб створити більш округлі освіти. Студенти повинні надійти повний робочий день і зробити дев'ять кредитів на семестр. Учні виконують два роки повний робочий день, звичайно, робота. У третьому році, студенти пишуть, прямий, виробляти і редагувати дипломний фільм (приблизно 30 хвилин).... [-]


майстер образотворчого мистецтва у творчій письмовій формі

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Conway

Наша мета полягає в тому, щоб надати студентам закінчити можливість зосередитися на вивченні, практики і викладання творчого письма в високо сфокусованого написання програми викладається в першу чергу письменники для письменників. Після закінчення 60 годин, ця трирічна програма буде гарантувати, що випускники будувати багатожанрова фони в популярній дисципліні Креатив шляхом проведення семінарів, формує курси, курси з тематики, широкий спектр факультативних, а також спеціалізоване навчання і редагування практикумів. [+]

Дякуємо Вам за інтерес, проявлений до програми Арканзас письменників МЗС. Не забудьте перевірити інші посилання на цей сайт, щоб дізнатися більше про нашу програму. Нижче наводиться короткий опис нашої програми і те, що ми сподіваємося, що він може зробити для вас.

Арканзас письменників МЗС є написання ресурсномістких студія програми в Креатив, яка буде однозначно готувати випускників до кар'єри в письмовій формі педагогіку і видавничої справи.... [-]


MSc

Магістра в галузі консультування з питань психічного здоров'я

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 60 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Програма консультування з охорони психічного здоров'я розроблений таким чином, що він може служити в якості терміналу ступеня або в якості основи для майбутніх докторантів. Багато випускників цієї програми створити приватну практику або працювати в різних центрах психічного здоров'я, громадських установ, а також лікарень. Програма складається з шістдесяти (60) семестрових годин курсової роботи, включаючи один семестр стажування. Випускники можуть стати ліцензованим професійним вожатих через Арканзас екзаменторов в консультуванні. [+]

Опис програми Програма консультування з охорони психічного здоров'я розроблений таким чином, що він може служити в якості терміналу ступеня або в якості основи для майбутніх докторантів. Багато випускників цієї програми створити приватну практику або працювати в різних центрах психічного здоров'я, громадських установ, а також лікарень. Програма складається з шістдесяти (60) семестрових годин курсової роботи, включаючи один семестр стажування. Випускники можуть стати ліцензованим професійним вожатих через Арканзас екзаменторов в консультуванні. ... [-]

Магістра в галузі медіа-бібліотеки та інформаційних технологій

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 36 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Мета програми випускника в медіа-бібліотеку і інформаційних технологій є підготовка осіб для професійних позицій в різних інформаційних і освітніх установах. Програма медіа-бібліотека та інформаційних технологій, розташований в Департаменті досліджень лідерства, призначений для осіб, які можуть бути (1) кар'єра планування в шкільній бібліотеці медіа-центрів в початковій, середній і рівнів вторинного району та в регіональних освітніх кооперативів або, (2) кар'єра планування як діти і молодь бібліотекарів в громадських місцях, коледжі та спеціальних інформаційних центрів. [+]

Ласкаво просимо майстрів медіа-бібліотеки і програми інформаційних технологій на UCA. Програма медіа-бібліотеки та інформаційних технологій на національному рівні визнана Американською асоціацією шкільних бібліотекарів як зразкової програми Шкільна бібліотека в США зі швидкістю PRAXIS II 99% утримання під удар в школі медіа-бібліотеці, програма LIBM має одну з найбільших програм магістратури для шкільних бібліотекарів в штаті Арканзас.... [-]


Магістра в галузі шкільної керівництва, управління і адміністрування

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 48 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Ступінь магістра наук в школі лідерства, управління і адміністрування (SLMA) відображає коледж історичної місії і прихильність Освіти для підготовки лідерів для P-12 шкіл. Департамент досліджень лідерства пропонує на основі результатів діяльності, 34 години кредитних програм ступеня для створення і адміністраторів навчальних програм / програм. Програми навчання доступні для людей, які займають відповідні ступеня магістра. Програма використовує різні технології 21-го століття, справжні оцінки і персоналізована стажуваннях. [+]

Загальна Інформація про програму Ступінь магістра наук в школі лідерства, управління і адміністрування (SLMA) відображає коледж історичної місії і прихильність Освіти для підготовки лідерів для P-12 шкіл. Департамент досліджень лідерства пропонує на основі результатів діяльності, 34 години кредитних програм ступеня для створення і адміністраторів навчальних програм / програм. Програми навчання доступні для людей, які займають відповідні ступеня магістра. Програма використовує різні технології 21-го століття, справжні оцінки і персоналізована стажуваннях. ... [-]

Магістра в області студент коледжу кадрових служб адміністрації &

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2018 США Conway + 2 більше

Програма студентську кадрових служб і адміністрації (CSPA) забезпечує професійну підготовку для студентів, які шукають позиції студентських послуг в обох дворічних і чотирирічних вищих навчальних закладів. Програма є міждисциплінарною для підготовки адміністраторів студентських служб для різних сфер відповідальності, в тому числі кампусу клімату і різноманітності, фінансів, бюджету, написання грантів, оцінки, керівництва та юридичних / етичних проблем. [+]

Програма студентську кадрових служб і адміністрації (CSPA) забезпечує професійну підготовку для студентів, які шукають позиції студентських послуг в обох дворічних і чотирирічних вищих навчальних закладів. Програма є міждисциплінарною для підготовки адміністраторів студентських служб для різних сфер відповідальності, в тому числі кампусу клімату і різноманітності, фінансів, бюджету, написання грантів, оцінки, керівництва та юридичних / етичних проблем.... [-]


Магістра в області читання освіти / дислексії терапевт

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Департамент початкового, грамотності і спеціальної освіти в коледжі освіти рада запропонувати СКО в програмі читання. Це акредитовані програми NCATE / МАРК надає кандидатам випускнику можливість розширити свої сфери ліцензування, проводячи дипломи. Всі члени випускниця факультету присвячені ідеям досягнення досконалості у своїй професії і отримали нагороди та визнання в керівництві, науки і служби в областях, в яких вони вчать. [+]

Департамент початкового, грамотності і спеціальної освіти в коледжі освіти рада запропонувати СКО в програмі читання. Це акредитовані програми NCATE / МАРК надає кандидатам випускнику можливість розширити свої сфери ліцензування, проводячи дипломи. Всі члени випускниця факультету присвячені ідеям досягнення досконалості у своїй професії і отримали нагороди та визнання в керівництві, науки і служби в областях, в яких вони вчать.... [-]


Магістр наук в галузі прикладних обчислень

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 34 часів September 2018 США Conway

Магістр наук в області прикладної обчислювальної призначений для забезпечення інтенсивної підготовки в обох концепцій і методів, пов'язаних з додатками обчислювальних систем. [+]

Цілі і результати Магістр наук в області прикладної обчислювальної призначений для забезпечення інтенсивної підготовки в обох концепцій і методів, пов'язаних з додатками обчислювальних систем. Цілі програми для випускників є: Бути в змозі визначити значимі прикладні обчислювальні завдання і проводити додатки ініціативи науково-дослідну роботу самостійно або в рамках навчальної, ділової, промисловий або іншому середовищі, в професійної, правової та етичної основи; Вміти застосовувати теорії, принципи і концепції з технологіями творчо проектувати, розробляти і перевіряти обчислювальні рішення, які об'єднують доступні програмні і апаратні системи для вирішення проблем в областях застосування різноманітності для окремих осіб, груп і організацій; Ростуть, як зрілий професіонал і бути в змозі і готові взяти на себе роль лідера з передовими знаннями інформатики та застосування в міжнародних і міждисциплінарних областях; Тримайте ток в області за рахунок безперервного професійного зростання і розвитку для просування самостійно обраних шляхів розвитку кар'єри і внести свій вклад в розвиток суспільства. ... [-]

Магістр наук в галузі фізичної науки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 36 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Відділ фізичних вправ і спортивних наук пропонує магістра наук з опцією Теза / НЕ дипломної. Ступінь MS призначена для розробки високого рівня знань і компетентності в самих різних професійних програм, пов'язаних з дисципліною-педагогіці, фітнес, спорт керівництва. Ступінь є ступінь багатоцільовим, яка може підготувати кандидата для навчання або для служби в області за межами галузі освіти. Цей ступінь, зокрема, з можливістю тези, може також служити в якості підготовки до роботи на рівні докторантури. [+]

MS в вправі науки Відділ фізичних вправ і спортивних наук пропонує магістра наук з опцією Теза / НЕ дипломної. Ступінь MS призначена для розробки високого рівня знань і компетентності в самих різних професійних програм, пов'язаних з дисципліною-педагогіці, фітнес, спорт керівництва. Ступінь є ступінь багатоцільовим, яка може підготувати кандидата для навчання або для служби в області за межами галузі освіти. Цей ступінь, зокрема, з можливістю тези, може також служити в якості підготовки до роботи на рівні докторантури. ... [-]

Магістр наук в області біології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 30 - 34 часів September 2018 США Conway

Відмінне знання біологічних принципів і методології дослідження часто потрібно для позицій в промислових, наукових і освітніх організацій або для прийому в докторантуру або професійних програм. Студенти в програмі магістра наук надаються інструкції в широті біології субдисциплін і мають можливість проводити науково-дослідну роботу, керуючись аспірантурі факультету в області за власним вибором. Цілі Майстри наукової програми є розвиток незалежних дослідницьких навичок студента, для зміцнення наукових комунікаційних можливостей студента, а також для підвищення ймовірності студента отримати роботу в біологічній області або успішного вступу в докторантуру та професійних програм. [+]

Мета Відмінне знання біологічних принципів і методології дослідження часто потрібно для позицій в промислових, наукових і освітніх організацій або для прийому в докторантуру або професійних програм. Студенти в програмі магістра наук надаються інструкції в широті біології субдисциплін і мають можливість проводити науково-дослідну роботу, керуючись аспірантурі факультету в області за власним вибором. Цілі Майстри наукової програми є розвиток незалежних дослідницьких навичок студента, для зміцнення наукових комунікаційних можливостей студента, а також для підвищення ймовірності студента отримати роботу в біологічній області або успішного вступу в докторантуру та професійних програм. Для надходження, студенти повинні подати такі документи: Застосування до Вищої школи додаток біології спрямовані Координатору біології Graduate. Всім заявникам настійно рекомендується звертатися в Біологічний факультет, щоб визначити передбачуваний радник (и). Заявники, які не спілкувалися з викладачами, навряд чи будуть допущені. Результати для загального тесту GRE спрямований до аспірантури. Крім того, повідомляють свої результати безпосередньо до координатора біології Graduate. Для асистентами викладачів, студенти повинні подати такі документи: Заява на асистентами викладачів відправили у Вищій школі. Рекомендації і терміни по отриманню асистентами викладачів, можна знайти в наступному файлі. По крайней мере, два рекомендаційних листи, надіслані до координатора біології Graduate. ... [-]

Магістр наук в області прикладної математики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 30 - 33 часів September 2018 США Conway

Майстер програми наук (MS) в області прикладної математики особливості курсів математики, розроблені для підготовки кандидатів для роботи в бізнесі або державних установ або продовження навчання випускників. Застосовуючи методи викладаються в цих курсах для бізнесу, інжинірингу, планування та інших областях, значні проблеми можуть бути досліджені за допомогою аналітичних, статистичних та чисельних методів. Для випускників, кандидати повинні здати два всеосяжних іспити в останньому семестрі. Для тих кандидатів, з урахуванням більш просунутих аспірантури, варіант дисертації доступний замість комплексних іспитів, щоб виставити кандидатів на методи дослідження в галузі прикладної математики. [+]

[1. Введення Майстер програми наук (MS) в області прикладної математики особливості курсів математики, розроблені для підготовки кандидатів для роботи в бізнесі або державних установ або продовження навчання випускників. Застосовуючи методи викладаються в цих курсах для бізнесу, інжинірингу, планування та інших областях, значні проблеми можуть бути досліджені за допомогою аналітичних, статистичних та чисельних методів. Для випускників, кандидати повинні здати два всеосяжних іспити в останньому семестрі. Для тих кандидатів, з урахуванням більш просунутих аспірантури, варіант дисертації доступний замість комплексних іспитів, щоб виставити кандидатів на методи дослідження в галузі прикладної математики. ... [-]

Магістр наук в області сімейних і споживчих наук

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 - 36 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Випускник програми в сімейних і споживчих наук веде до ступінь магістра наук. Програма призначена для задоволення потреб кваліфікованих студентів готуватися до сімейної та споживчих наук кар'єри в сфері бізнесу, освіти, лікарні, промисловість, уряд, громадські організації, а також для введення adoctoralprograminFamily і споживчих наук або у відповідній дисципліні. [+]

Випускник програми в сімейних і споживчих наук веде до ступінь магістра наук. Програма призначена для задоволення потреб кваліфікованих студентів готуватися до сімейної та споживчих наук кар'єри в сфері бізнесу, освіти, лікарні, промисловість, уряд, громадські організації, а також для введення adoctoralprograminFamily і споживчих наук або у відповідній дисципліні.

Вимоги до вступників Прийом в ступінь магістра в сім'ї та споживчих наук вимагає, щоб студент мав ступінь бакалавра в галузі сім'ї та споживчих наук або суміжній галузі та задоволення вимог до вступу в аспірантуру. На додаток до вступних вимогам до аспірантури, задовільні показники по загальній частині Graduate Record іспитів (GRE) повинні бути представлені. ОСОБЛИВІ ВИМОГИ ДО СТУПЕНЯ Для отримання ступеня MS студент повинен виконати один з наступних варіантів: Теза ВАРІАНТ - (30 годин, щоб включити дисертацію) Основні вимоги (9 годин)FACS 6300 - Актуальні питання сім'ї та споживчих наук (он-лайн) FACS 6335 - Дані дослідження в області харчування (он-лайн) АБО ASTL 6380 методи досліджень або HSC 6379 Дослідження в галузі охорони здоров'я (Інтернет) FACS 6350 - Статистичні методи в FACS (онлайн) АБО ASTL 6382 - статистики освіти (онлайн) Теза Дослідження (6 годин)FACS 6344 - Теза Дослідження I FACS 6345 - Теза Дослідження II (Процедури відбору та написання дисертації буде таким же, як це вказано в поточному Graduate бюлетені.) Спеціалізація Трек (12 годин)Студент буде вибирати один з спеціалізації треків, перерахованих на сторінці 2. Факультативні (3 години) - факультативи в союзному області схвалені основними радником додаткові вимогиТема дисертації: Повинен бути прочитаний і схвалений до того, як кандидат запланований на усній захисту. Оральний оборони: кандидат з зустрічі... [-]

Магістр наук в області шкільної психології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 60 часів September 2018 США Conway

Розміщений у рамках кафедри психології та консультування в коледжі охорони здоров'я і поведінкових наук, програма підкреслює професійну ідентичність шкільних психологів в рамках більш широкої області психології, широтою і глибиною професійної підготовки, яка готує кандидатів грамотно виконувати різні школи психології функції і освіту, яке цінує і поважає культурне розмаїття кандидатів, викладачів і одержувачів послуг. [+]

Опис програми Місія 60-годинний фахівець рівня NASP затвердженої шкільної психології MS програми в Університеті Центрального Арканзасу є підготовка початкового рівня шкільних психологів застосовувати науково обгрунтовані психологічні та освітні принципи і практику в усіх вимірах своєї професійної діяльності. Випускники програми, як очікується, будуть відбивні і компетентні фахівці, вчинені до глибшого розуміння людської поведінки, постійного професійного розвитку, передового досвіду в області шкільної психології, культурного поваги і різноманітності, а також етичні стандарти професійної практики, що формулюються Американської психологічної асоціації ( APA) і Національна асоціація шкільних психологів (NASP). ... [-]

Магістр наук в школі консультування

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 48 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Університет Центрального Арканзасу пропонує магістра наук (MS) в професійній школі консультування. Програма навчання складається з 48 академічних годин, включаючи Практикум і польових дослідів інтернатури. Програма пропонується в онлайн-форматі, який включає в себе в першу чергу синхронних сесій класу з випадковими асинхронними і лицем до лиця сесій в головному кампусі Уца в Conway, AR. Метою даної програми є підготовка професійних шкільних консультантів для створення, впровадження та підтримки комплексних програм консультування школи розвитку на основі державних і національних стандартів. Навчальна програма вирівнює з Американською асоціацією шкільний психолог, національної моделі, і Арканзас Департаменту стандартів вищої освіти. Основною метою програми є підготовка професійних шкільних консультантів, щоб стати лідерами, співробітниками, і захисники в їхній школі, суспільстві і професія шкільного консультування. [+]

Загальна Інформація про програму Університет Центрального Арканзасу пропонує магістра наук (MS) в професійній школі консультування. Програма навчання складається з 48 академічних годин, включаючи Практикум і польових дослідів інтернатури. Програма пропонується в онлайн-форматі, який включає в себе в першу чергу синхронних сесій класу з випадковими асинхронними і лицем до лиця сесій в головному кампусі Уца в Conway, AR. Метою даної програми є підготовка професійних шкільних консультантів для створення, впровадження та підтримки комплексних програм консультування школи розвитку на основі державних і національних стандартів. Навчальна програма вирівнює з Американською асоціацією шкільний психолог, національної моделі, і Арканзас Департаменту стандартів вищої освіти. Основною метою програми є підготовка професійних шкільних консультантів, щоб стати лідерами, співробітниками, і захисники в їхній школі, суспільстві і професія шкільного консультування. ... [-]

Master

Майстер бухгалтерського обліку (МАККОЙ)

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 2 більше

Майстер Уца бухгалтерського обліку (МАККОЙ) надає розширені можливості, поглиблене навчання в області бухгалтерського обліку, бізнесу та керівництва для тих осіб, які займаються або шукає професійної кар'єри в області бухгалтерського обліку. У зв'язку з постійними змінами в глобальній бізнес-середовищі, бухгалтерам потрібно більш глибоке і більш великі знання, ніж будь-коли раніше. Програма МАККОЙ допомагає забезпечити студенту навички, необхідні для досягнення успіху в умовах швидко мінливого бізнес-середовищі. Програма носить комплексний характер і розробляє концептуальні та технічного обліку компетентності студентів, комунікативні навички, науково-дослідні та аналітичні здібності та лідерські навички. [+]

Розвиток професійних бухгалтерів через стипендія, лідерство, комунікації і досліджень. Майстер Уца бухгалтерського обліку (МАККОЙ) надає розширені можливості, поглиблене навчання в області бухгалтерського обліку, бізнесу та керівництва для тих осіб, які займаються або шукає професійної кар'єри в області бухгалтерського обліку. У зв'язку з постійними змінами в глобальній бізнес-середовищі, бухгалтерам потрібно більш глибоке і більш великі знання, ніж будь-коли раніше. Програма МАККОЙ допомагає забезпечити студенту навички, необхідні для досягнення успіху в умовах швидко мінливого бізнес-середовищі. Програма носить комплексний характер і розробляє концептуальні та технічного обліку компетентності студентів, комунікативні навички, науково-дослідні та аналітичні здібності та лідерські навички. ... [-]

майстер географічних інформаційних систем

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 - 36 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Майстер географічних інформаційних систем (МГІС) ступеня змодельований онлайн Executive MBA програм. Студенти, які надходять в тій мірі, в ідеалі повинні були попередні ГІС курсову (прихопивши щонайменше, одну ГІС курс на університетському або дипломованого рівні) або бути в даний час використовуються в такому положенні, яке вимагає використання ГІС або інформаційних ГІС-послуг (тобто, або ГІС професіонал шукає більш професійної підготовки або хтось, хто повинен керувати ГІС працівників або хто потребує інформації з ГІС для виконання його / її роботу). [+]

Майстер ГІС Ступінь (Це онлайн ступінь) Майстер географічних інформаційних систем (МГІС) ступеня змодельований онлайн Executive MBA програм. Студенти, які надходять в тій мірі, в ідеалі повинні були попередні ГІС курсову (прихопивши щонайменше, одну ГІС курс на університетському або дипломованого рівні) або бути в даний час використовуються в такому положенні, яке вимагає використання ГІС або інформаційних ГІС-послуг (тобто, або ГІС професіонал шукає більш професійної підготовки або хтось, хто повинен керувати ГІС працівників або хто потребує інформації з ГІС для виконання його / її роботу). ... [-]

майстра в передових дослідженнях в керівництві вчителя

Онлайн навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Ступінь магістра в галузі підвищення кваліфікації в сфері Викладач лідерства (ASTL) є 30-кредитна годинна програма онлайн ступеня призначена для зміцнення і розширення існуючих знань, навичок і диспозицій в той час як подальший розвиток ключових компетенцій очікуваних передових педагогів. [+]

Програма ASTL Graduate Degree Ступінь магістра в галузі підвищення кваліфікації в сфері Викладач лідерства (ASTL) є 30-кредитна годинна програма онлайн ступеня призначена для зміцнення і розширення існуючих знань, навичок і диспозицій в той час як подальший розвиток ключових компетенцій очікуваних передових педагогів. Програма ступінь ASTL готує випускників з можливостями продемонструвати знання, навички і диспозицію, необхідні для і корисні для: У відповідь позитивно на практиці класної кімнати, які підвищують навчання студентів. Критично аналізуючи методів навчання і адекватно реагувати на висновки. Формулювання обґрунтування рішень, що стосуються професійної практики, навчання в класі, а також політики в класі / школі і процедур. Прийнятті обгрунтованих рішень, відображаючи на досвіді минулого і сьогодення, щоб поліпшити практику викладання, які підвищення якості навчання студентів. Як стати лідерами змін для поліпшення своїх шкіл. ... [-]

майстра спеціальної освіти

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Програма магістра в галузі спеціальної освіти є 30 години кредитних програм по лінії призначені для задоволення стандартів роботи Національної ради з акредитації педагогічної освіти (NCATE), Ради для дітей (ЦВК), Міждержавної оцінки вчителів і Консорціуму підтримки (InTASC ), а вчитель по оцінці системи (TESS). [+]

MSE спеціальної освіти / SPED Схвалення Програма магістра в галузі спеціальної освіти є 30 години кредитних програм по лінії призначені для задоволення стандартів роботи Національної ради з акредитації педагогічної освіти (NCATE), Ради для дітей (ЦВК), Міждержавної оцінки вчителів і Консорціуму підтримки (InTASC ), а вчитель по оцінці системи (TESS).

Спеціальна освіта Програма Flyer

Програма магістра в галузі К-12 спеціальної освіти Спеціальна програма освіти випускників провідних до MSE знаходиться в Департамент початкового, грамотності і спеціальної освіти. Його основна мета полягає в підготовці спільних вчителів спеціальної освіти фахівців в надання якісного студентів, що представляють широку сферу здібностей. (Graduate Бюлетень) Програма пропонує широкий спектр можливостей для кандидатів, щоб дізнатися про спеціальну освіту судових процесів і законодавства, оцінки, керівництва поведінки, керівництва поведінки, стратегій навчання, а також передового досвіду в обслуговуванні людей з інвалідністю та їх сімей. ... [-]

майстра технології навчання

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 36 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Навчальний Technology є розвивається області в сфері освіти, бізнесу і державних середовищах. Навчальний технологія поєднує в собі дизайн і навчальне використовує технологію як інструмент для досягнення цілей навчальні. Кар'єра в технології навчання включають навчальні дизайнерів, мультимедіа-дизайнерів, фахівець з технології, корпоративні тренери, а також підтримку технології серед інших. На цій сторінці ви знайдете загальну інформацію про програму, а також інформація для теперішніх та майбутніх студентів. [+]

Навчальний Technology є розвивається області в сфері освіти, бізнесу і державних середовищах. Навчальний технологія поєднує в собі дизайн і навчальне використовує технологію як інструмент для досягнення цілей навчальні. Кар'єра в технології навчання включають навчальні дизайнерів, мультимедіа-дизайнерів, фахівець з технології, корпоративні тренери, а також підтримку технології серед інших. На цій сторінці ви знайдете загальну інформацію про програму, а також інформація для теперішніх та майбутніх студентів. ... [-]


Відео

Go Here. Go Anywhere.

Central Arkansas