University of Central Arkansas

Введення

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Зір

Університет Центрального Арканзасу прагне стати головним якого навчають-орієнтованої громадськості всеосяжний університет, національно визнаним лідером у своїй безперервного запису передового досвіду в області бакалаврату і післядипломної освіти, наукових і творчих зусиль, а також взаємодія з місцевими, національними та світовими спільнотами.

Місія і основні цінності

Університет Центрального Арканзасу, лідер в області 21-го століття вищу освіту, прагне до досконалості за допомогою надання видатних студентів та післядипломної освіти, який залишається актуальним і відповідав на різноманітні потреби тих, хто служить. викладачі та співробітники університету сприяють інтелектуальної, професійної, соціальної та особистісного розвитку студентів через інновації в навчанні, науковій і творчій діяльності. Студенти, викладачі та співробітники партнерів для створення сильного взаємодії з місцевими, національними та світовими спільнотами. Університет Центрального Арканзасу присвячує себе академічної життєздатності, цілісності і різноманітності.

При виконанні цієї місії, університет керується такими основними цінностями:

Інтелектуальна Досконалість

Ми вважаємо, що протягом усього життя інтелектуальний розвиток студентів, викладачів і співробітників. Ми прагнемо до вільного прагнення до знань і постійного зростання в навчанні і викладанні.

Освічені громадяни: Ми віримо в успіх студента і в підготовці студентів займатися складні питання і висловлювати обгрунтована думка за допомогою критичного мислення, листи й мови. З огляду на історичні корені нашого інституту в галузі педагогічної освіти, цей фундамент надихає всіх наших коледжів, щоб працювати разом, щоб забезпечити наших викладачів і студентів сприяють навчальне перевагу і на протязі всього життя.

Стипендія: Ми вважаємо, що студенти і викладачі повинні брати участь в підвищенні кваліфікації та наукових зусиль, які сприяють створенню і застосуванню знань у всіх дисциплінах.

Культурна компетентність: Ми вважаємо, що студенти повинні випробувати культурні заходи, як вони ростуть у своїй оцінці за різноманітність ідей і народів, як всередині, так і за її межами класної кімнати.

Середовище навчання: Ми вважаємо, що неабияка фізична інфраструктура, поряд з культурою передового досвіду у всіх наших починаннях, створює середовище, в якій наші студенти і викладачі можуть процвітати особисто, так і в інтелектуальному плані. Крім того, ми вважаємо, у наданні державою в найсучасніших навчальних просторів.

СООБЩЕСТВО

Ми цінуємо і поважаємо, як нашого найбільшого активу люди, які складають наше співтовариство-студентів, викладачів і співробітників, а також люди, пов'язані з нами через зв'язку з нашої місцевої громади та регіону, штату Арканзас, нашого народу, і світ. Тобто, ми вважаємо, що люди знаходяться в центрі уваги нашого інституту.

соборність: Ми вважаємо, що в процесах вироблення спільних рішень, заснованих на продуктивні синергетичних взаємодій між нашими студентами, викладачами і співробітниками, а також дисциплін в гонитві за інституційних цілей.

партнерства: Ми націлені на сприяння інформаційно-пропагандистської діяльності, освіті населення, а також партнерські відносини з оточуючими структурами. Ми вважаємо, що у співпраці з громадянами нашого регіону, держави, нації і світу, а також тих організацій і складових частин, з якими ми працюємо.

Безпечна і здорове навколишнє середовище: Ми підтримуємо безпечну, здорову і стійке середовище, в якій члени спільноти можуть процвітати особисто, так і соціально як цілі істоти із зобов'язаннями щодо поліпшення їх навколишнього середовища.

послуги: Ми вважаємо, що в обміні наших академічних і культурних ресурсів і досвіду з громадськістю, навчальних закладів, підприємств, культурних центрів, а також громадських і некомерційних організацій, коли це необхідно. Ми працюємо, щоб дати студентам можливість інтегруватися в великий світ, щоб просувати прихильність до державної служби через практичне навчання. Викладачі та співробітники служать наші державні і місцеві складові, розділяючи свою енергію, таланти і досвід.

Різноманітність

Ми націлені на залучення і підтримку різноманітних студентів, викладачів і співробітників населення і розширені можливості мультикультурного навчання. Ми цінуємо можливість працювати, вчитися і розвиватися в суспільстві, яке охоплює різноманітність людей і ідей, в тому числі раси, етнічного походження, релігії, духовних переконань, національного походження, віку, статі, сімейного стану, соціально-економічне становище, сексуальна орієнтація, фізична здатність, політичної приналежності, і інтелектуальна перспектива.

Набір і утримання: Ми активно продовжувати і прагнути зберегти різноманітний студентів, викладачів і співробітників.

підтримка: Ми підтримуємо вища наукова якість і забезпечити, щоб наші програми залишатися інноваційним і реагувати на постійно мінливі і різноманітні потреби тих, кому ми служимо.

Знання: Ми прагнемо до зміцнення взаємодії та взаєморозуміння між різними групами і культивувати збагачені можливості для навчання в світовому співтоваристві.

Чесність

Ми віддані етичним і відповідальної поведінки в наших власних діях і, розвиваючи ту ж прихильність наших студентів, сприяючи тим самим особам, які матимуть навички, знання і здатність позитивно взаємодіяти з різноманітним і мінливим світом. Наше зобов'язання поширюється на всіх рівнях нашого університетського містечка, щоб сприяти створенню клімату етичної поведінки, поваги, відповідальності та довіри.

Етика: Ми віримо в діючий з чесності, мужності і надійності.

Повага: Ми підтримуємо співтовариство і клімат поваги і задумі серед студентів, викладачів, співробітників і людей нашого співтовариства, держави, нації і світ.

Відповідальність: Ми зобов'язуємося бути відповідальним і підзвітним в нашій діяльності на всіх рівнях установи, включаючи безперервну оцінку наших академічних програм та прозорості в наших фінансових і оперативних процедур.

Довіра: Ми цінуємо і постійно прагнуть заслужити довіру громадськості у всіх наших діях і словах.

-Adopted На UCA Ради піклувальників, 6 травня 2011 року

Позитивні дії

Позитивних Співробітник Дія розглядає рекламу по всіх позиціях співробітників для формулювання і розміщення публікації. Цей співробітник також розглядає результати пошуку і скринінгу процес до того, як пропозиція про роботу проводиться. Оголошення для викладачів і некласифікованих позиції поміщаються в Хроніка вищої освіти на регулярній основі, і більшість департаментів реклами в друкованих виданнях, пов'язаних з академічної дисципліни або пов'язаних з функцією одиниць виміру. Оголошення для класифікованих позицій розміщені в місцевих і загальнодержавних видань. Позиції рекламовані в Log Cabin демократа і Арканзас демократ вісник коли це необхідно. Позиція оголошення також розміщуються на відповідних інтернет-сайтах. Крім того, кожне оголошення становище вакансія, яка відбувається на території студентського містечка УБА вказана з Відділом безпеки зайнятості штату Арканзас.

Дослідження економічного впливу

Це дослідження ілюструє вплив Уца на економічному розвитку, кар'єрі студентів, і якість життя громадян в зоні обслуговування університету.

Доповідь була підготовлена ​​на основі компанії Iowa Emsi, провідного постачальника соціально-економічних наслідків і стратегічних інструментів планування для коледжів і університетів в США і Канаді. Компанія використала два основних аналізів для проведення дослідження - інвестиції і економічне зростання.

Деякі з основних моментів доповіді:

  • Платники податків бачити прибутковість 7,9 відсотка від своїх інвестицій в УКА.
  • УБА вносить свій вклад в цілому $ 96600000 доходу для економіки УБА Зона обслуговування щороку.
  • За кожен долар, студенти вкладають в УБА, вони отримують кумулятивний $ 5,30 в більш високий дохід в майбутньому.
  • Середній річний дохід додав в зв'язку з діяльністю УБА та її колишніх студентів становить $ 426 100 000.

Вставай, вийти, і взяти участь!

Студентське життя надає можливості для навчання, лідерства, створення спільноти, творчого самовираження, волонтерства, наставництво, і багато, багато іншого.

УБА пропонує понад 200 студентських організацій, клубів, а також розважальні заходи, щоб допомогти студентам брати участь в університетському житті, і стати активними членами спільноти УБА.

Що таке Ведмідь Den?

Ведмідь Ден є просування студента під керівництвом спорту і школа духу організації. Ми організуємо PEP-мітинги, Задні двері, Північне безумство лідери Футбол Yell, повернення додому розваги, День сім'ї діяльності, а також багато, багато іншого!

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

магістра мистецтв в області математичної освіти

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Магістр мистецтв (MA) в області математичної освіти особливості курсів математики, розроблені для підвищення математичного змісту знання вчителів середніх шкіл та підготовки кандидатів для навчання в коледжі або продовження навчання випускників. Програма розроблена таким чином, що вчитель може завершити необхідні курси, відвідуючи два послідовних літа і поступово в вечірніх курсах під час переривчастого осінній та весняний семестри або відвідуючи повний робочий день протягом року, в тому числі і влітку умови. Для тих кандидатів, з урахуванням більш просунутих аспірантури, варіант тезу також виставити кандидатів на методи дослідження в області математики освіти. [+]

[1. Введення Магістр мистецтв (MA) в області математичної освіти особливості курсів математики, розроблені для підвищення математичного змісту знання вчителів середніх шкіл та підготовки кандидатів для навчання в коледжі або продовження навчання випускників. Програма розроблена таким чином, що вчитель може завершити необхідні курси, відвідуючи два послідовних літа і поступово в вечірніх курсах під час переривчастого осінній та весняний семестри або відвідуючи повний робочий день протягом року, в тому числі і влітку умови. Для тих кандидатів, з урахуванням більш просунутих аспірантури, варіант тезу також виставити кандидатів на методи дослідження в області математики освіти. [2] Програма Вимоги до вступників Для того, щоб бути допущені до програми ступеня магістра в галузі математичної освіти потрібно мати Ступінь бакалавра в акредитованому навчальному закладі; Адекватне підготовка з математики; По крайней мере, 2,70 GPA; і Досягнення задовільного оцінки на Генеральній тесту іспиту Graduate Record. [3] Ступінь вимоги Всі MA Аспіранти: Для того, щоб отримати ступінь магістра в галузі математичної освіти, кандидат повинен отримати 30 випускників годин в математиці протягом шести років. Факультативи повинні бути схвалені дипломованого радником кандидата. Теза Варіант: Для варіанту тези, кандидат повинен прийняти принаймні шість годин дисертацію на тему для дослідження. Наприкінці дисертації годин, кандидат повинен зробити письмове дисертацію і представити результати. Non-Теза Варіант: Для варіанту не-тезу, шість додаткових факультативних годин можуть бути обрані з випускників курсів з математики і може включати в себе курси на 5000 рівні зі схвалення радником кандидата. Всі кандидати варіант без дисертації на здобуття наукового ступеня MA буде необхідно пройти три комплексних іспитів на курсах, обраних з їх програми навчання.... [-]

Магістр в галузі викладання

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 36 - 39 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Створена в коледжі освіти в університеті Центрального Арканзасу, програма MAT готує висококваліфікованих фахівців середньої ланки і недавніх випускників вищих навчальних закладів, щоб бути вчителів класі Арканзас. [+]

Створена в коледжі освіти в університеті Центрального Арканзасу, програма MAT готує висококваліфікованих фахівців середньої ланки і недавніх випускників вищих навчальних закладів, щоб бути вчителів класі Арканзас. Програма диплом килимка: Призначений для людей, без навчання облікових даних, але які успішно завершили ступінь бакалавра і хочете стати вчителем в прискореному моді. Призначений для надання допомоги потенційним вчителям, які мають ступінь бакалавра в області контенту, щоб стати практикуючим педагогам. A 36 до 39-годинною програмою диплом про вищу освіту з двома треками: 4-8 Середній рівень (39 годин) і вторинних (K-12, 4-12, і 7-12). Починаючи з осені 2017 року, програма ВСУ матиме 3 треку: K-6, середній рівень, і вторинні (K-12, 4-12 і 7-12). Всі треки будуть 39-годинні програми Вища освіта. Часті питання (FAQ) Чи є програма в Інтернеті? Хоча програма в основному в Інтернеті і робить відповідати Арканзас встановленими керівними принципами для інтернет-програми, деякі з класів МПТ мають мінімальні (F2F) вимоги, зустрічаючись віч-на-віч, і програма має кілька вимог, зустрічаючись віч-на-віч ( см маркований список нижче). Ви можете побачити, які класи зустрічі, переглянувши MAT Програма навчання, Нова програма навчання почнеться для всіх студентів МПТ, починаючи з осені 2017 року. Ці документи вказує на те, які класи дійсно мають вимоги лицем до лиця і як часто вони зустрічаються. Ви також можете подивитися розклад занять по семестрах, відвідавши www.uca.edu/scheduleor, дивлячись на www.uca.edu/teaching~~pobj ресурсів. Класи, які мають лицем до лиця компонентів відбувається головним чином на початку програми навчання. Ми використовуємо цей час, щоб познайомитися з вами, щоб ви дізналися нас, і навчати вас на технологіях, необхідних в програмі MAT.... [-]

Магістр мистецтв в англійському

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 30 часів September 2018 США Conway

Магістра англійською мовою в програмі UCA має зоряну факультет, три треки для завершення ступеня, унікальні можливості за межами класної кімнати (випускник асистентів, стажування і т.д.), а також невелика програма з високим відношенням викладачів до студента. Ми любимо те, що ми робимо, і раді працювати з аспірантами. [+]

Магістра англійською мовою в програмі UCA має зоряну факультет, три треки для завершення ступеня, унікальні можливості за межами класної кімнати (випускник асистентів, стажування і т.д.), а також невелика програма з високим відношенням викладачів до студента. Ми любимо те, що ми робимо, і раді працювати з аспірантами. Випускає Assistantships, стажування, і унікальні можливості для навчання: В даний час ми пропонуємо три відділи випускників асистентів щороку, які забезпечують цінний досвід в наступних місцях: надання сприяння при виробництві журналу поезії, Slant; робота з факультету з науково-дослідних проектів; сприяння діяльності студентів англійського суспільства; і координування інститут вільних мистецтв симпозіуму Student Research. (Вища асистентів приходять зі скромним stipend- $ 9333 оплачені протягом дев'яти місяців.) Час від часу, ми забезпечуємо студентів старших курсів можливість викладати свою власну вступний курс літератури. (Аспіранти, які викладають курс платять $ 2600. за семестр.) Поряд з асистентами і можливостей навчання, ми також можемо допомогти студентам безпечні стажування. Координатор відділу інтернатури може працювати з аспірантами індивідуально, щоб створити унікальні можливості навчання для випускників кредиту, які будуть зароблені під час роботи в рамках спільноти. Останнє, в той час як асистентів і стажування збагатити післядипломна освіта, сам випускник курсова дозволяє студентам скористатися ресурсами в межах держави. Методи дослідження Звичайно, наприклад, регулярно знайомить студентів з архівними дослідженнями в Національному науково-дослідного центру Секвойя в Літл-Рок, найбільше сховище американських індіанців друку культури в світі. Оскільки наша програма підкреслює широке висвітлення в американської та англійської літературної історії, студенти закінчують нашу програму зі знаннями і навичками, необхідними проводити докторські освіти. В останні роки, ми розмістили студентів в ряді докторських... [-]

Магістр мистецтв в області музики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 31 - 34 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Дипломна робота в музиці, покликана забезпечити підвищення кваліфікації. Майстер музики в програмі ступеня Музична освіта забезпечує поглиблене вивчення музичного навчання в початкових і середніх школах та професійної підготовки для тих, хто вже мають початкової сертифікації. Інший майстер концентрації музики забезпечують спеціалізовані дослідження продуктивності, які проводять, і теорії музики. Випускає Assistantships доступні у всіх областях і отримують по заслугах. Для теорії, оцінка 75% або краще на вході теорії музики іспит УБА потрібно. Для підвищення продуктивності і проведення областей, прослуховування з зоною факультету потрібно. Для проведення роботи і освіти області, записаному на плівку виступ ансамблю заявника потрібно. [+]

Дипломна робота в музиці, покликана забезпечити підвищення кваліфікації. Майстер музики в програмі ступеня Музична освіта забезпечує поглиблене вивчення музичного навчання в початкових і середніх школах та професійної підготовки для тих, хто вже мають початкової сертифікації. Інший майстер концентрації музики забезпечують спеціалізовані дослідження продуктивності, які проводять, і теорії музики. Випускає Assistantships доступні у всіх областях і отримують по заслугах. Для теорії, оцінка 75% або краще на вході теорії музики іспит УБА потрібно. Для підвищення продуктивності і проведення областей, прослуховування з зоною факультету потрібно. Для проведення роботи і освіти області, записаному на плівку виступ ансамблю заявника потрібно. Студенти можуть переслідувати наступні ступені: Майстри музики в продуктивності [3.3] [3.4] [3.5] Майстри музики в теорії музики [3.8] Майстри музики в проведенні [3,6] [3,7] Майстри музики в музичній освіті [3.2] [1] Цілі Дипломна робота в музиці, покликана забезпечити підвищення кваліфікації. Концентрація Музична освіта в Магістр програми ступеня музики забезпечує поглиблене вивчення музичного навчання в початкових і середніх школах та професійної підготовки для тих, хто вже мають початкової сертифікації. Інший майстер концентрації музики забезпечують спеціалізовані дослідження продуктивності, які проводять, і теорії музики. [2] Програма Вимоги до вступників На додаток до інших вступним вимогам Вищої школи: для підвищення продуктивності і проведення зон: прослуховування з площею факультету. Продуктивність в області спеціалізації, щоб відобразити базові знання про старшокурсник в коледжі. Для вокального виконання: дикція та іспити на розуміння французькою, німецькою та італійською мовами буде надана до або протягом першого семестру, з недоліками, які будуть очищені до закінчення школи. Рахунок 70% або вище буде вважатися задовільним, і ніякого офіційного огляду... [-]

Магістр мистецтв в історії

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Кафедра історії в Університеті Центрального Арканзасу з гордістю пропонує строгу програму всеосяжного магістра, який послідовно оцінюється як один з кращих в країні. Наш семінар на основі навчального плану надає місця для розширення знань контенту, представляючи історіографію, і практикуючи методи дослідження в курсах, призначених для виробництва оригінальних досліджень. [+]

Кафедра історії в Університеті Центрального Арканзасу з гордістю пропонує строгу програму всеосяжного магістра, який послідовно оцінюється як один з кращих в країні. Наш семінар на основі навчального плану надає місця для розширення знань контенту, представляючи історіографію, і практикуючи методи дослідження в курсах, призначених для виробництва оригінальних досліджень. Ми пишаємося тим, що в навчанні студентів, щоб бути вчені та викладачі на всіх рівнях освіти і кар'єри за межами наукового співтовариства. Наші студенти зарахованих на програми PhD, таких як Університет Чикаго і Університету штату Арканзас, Fayetteville. Вони почали або продовжили, виконуючи кар'єру в Клінтоні Президентського центру, Стара будівля музею, а також в різних громадських і чартерних шкіл. Якщо ви тільки що заробив свій BA або викладали або працювати протягом багатьох років, наша програма MA може допомогти вам досягти ваших цілей. Чому УКА? Не просто дізнатися історію; роблять історію. Наші студенти мають можливість зробити оригінальні, архівні дослідження, а також бути присутнім на національних конференціях. Вчіться у кращих. Наші нагородами викладачі пропонують унікальні класи, як голокостів в історії, і мають можливість розробляти спеціальні, індивідуальні заняття. Отримайте навички критичного для реального світу. Ваш досвід побудований на тому, що ви вчитеся в класі, і те, що ви дотримуєтеся в області досліджень, аналізу, записи і презентації. Ці навички необхідні для досягнення успіху в наукових колах і за її межами. Професорсько-викладацький склад кафедри створюють динамічне середовище навчання, яка сприяє тісний контакт між студентами і викладачами. Наш семінар на основі навчального плану гарантує, що кожен студент в програмі випускник отримує індивідуальну увагу та керівництво. Ми пишаємося тим, що навчання... [-]

майстер мистецтв по-іспанськи

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Всі випускники будуть досягати принаймні просунутий-високий рівень майстерності в чотирьох навичок (розмовний, аудіювання, читання та письмо) відповідно до стандартів, встановлених Американським радою викладачів іноземних мов (ACTFL). Випускники будуть купувати міжкультурні компетенції, які будуть служити їм в різних варіантах кар'єри, в тому числі освіти, бізнесу і державної служби. [+]

Призначено для студентів зі ступенем бакалавра на іспанською мовою, ця програма буде розширити свій досвід в області іспанської мови, культури, літератури і в той же час в результаті чого ви в курсі поточних питань в іспаномовних дослідженнях. Всі випускники будуть досягати принаймні просунутий-високий рівень майстерності в чотирьох навичок (розмовний, аудіювання, читання та письмо) відповідно до стандартів, встановлених Американським радою викладачів іноземних мов (ACTFL). Випускники будуть купувати міжкультурні компетенції, які будуть служити їм в різних варіантах кар'єри, в тому числі освіти, бізнесу і державної служби. Аспіранти, які заробили свідоцтво вчителя можуть скористатися їх аспірантури додати ESL і / або P-8 схвалення їх сертифіката. Якщо ви плануєте використовувати іспанську мову на робочому місці або в класній кімнаті, ваша робота в програмі MA буде вам виклик для досягнення більшої культурної та мовної швидкості. Деякі з наших недавніх випускників магістратури в даний час викладає в середніх школах, коледжах і університетах по всьому штату. Ось те, що деякі з них мають сказати про програму: "Мої дослідження на UCA безумовно підготував мене до цієї роботи." -Irmina Фабрісіо, Іспанська інструктор в Hendrix коледжі, викладання початкового і середнього іспанської мови "Hasta хой ан día се дие enseño ан ми Clase Tiene реглан influencia де ЕП clases, у де MIS clases де ла MAESTRIA. Leemos Габріель Гарсіа Маркес ан MIS clases avanzadas у Hablamos де ла Historia де Latinoamérica, у пір ла Clase де Dr. Parrack, Siempre Estoy Haciendo Referencia а-ля-де-ла-evolución Lengua española Ціна від ель-латина »-. Анжеліна Karigan-Зима, Єпископський Монастирська школа в Літл-Рок, навчання на всіх рівнях, в... [-]

майстер образотворчого мистецтва в цифровому кінематографі

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 3 років September 2018 США Conway

Майстер образотворчих мистецтв в Digital кіновиробництво ступінь термінал трирічна, 60 години кредитних. Після завершення програми МЗС, випускники будуть повністю придатний для навчання на університетському рівні або конкурувати в постійно мінливому ландшафті кінопромисловості. Програма підкреслює виробничі навички як через ряд виробничих семінарів і дипломний проект. Крім того, студенти повинні пройти курси в письмовій формі, історії та теорії для того, щоб створити більш округлі освіти. Студенти повинні надійти повний робочий день і зробити дев'ять кредитів на семестр. Учні виконують два роки повний робочий день, звичайно, робота. У третьому році, студенти пишуть, прямий, виробляти і редагувати дипломний фільм (приблизно 30 хвилин). [+]

Майстер образотворчих мистецтв в Digital кіновиробництво ступінь термінал трирічна, 60 години кредитних. Після завершення програми МЗС, випускники будуть повністю придатний для навчання на університетському рівні або конкурувати в постійно мінливому ландшафті кінопромисловості. Програма підкреслює виробничі навички як через ряд виробничих семінарів і дипломний проект. Крім того, студенти повинні пройти курси в письмовій формі, історії та теорії для того, щоб створити більш округлі освіти. Студенти повинні надійти повний робочий день і зробити дев'ять кредитів на семестр. Учні виконують два роки повний робочий день, звичайно, робота. У третьому році, студенти пишуть, прямий, виробляти і редагувати дипломний фільм (приблизно 30 хвилин). Про програму МЗС Програма МЗС є трирічна програма повний робочий день. Учні виконують два роки повного часу курсової роботи, перш ніж вони починають дипломний проект в третій рік. Основні Один з найнижчих рівнів навчання в країні для обох в штаті і поза оплату за навчання Високо конкурентоспроможні, не беручи не більше десяти нових студентів щороку. Невеликі розміри класу означає інтимну програму, з великою кількістю контактів з викладачами. Новітні цифрові технології кіновиробництва. Виділений, нагородами факультет. 24/7 доступ до виробничим обладнанням, в тому числі спеціальних номерів для редагування, звукового запису стенд, двох павільйонах з зеленими екранами, і комп'ютерні лабораторії. Структурована навчальна програма дозволяє студентам нарощувати свої знання і зосередитися на прийнятті класів, не планують розклад занять. Кожен студент направляє свій власний дипломний проект Сильні робочі відносини з фестивалях документального кіно Літл-Рок та гарячі джерела. Випускники використовують по всій країні з Нью-Йорка в Новий Орлеан в Лос-Анджелес Вища асистентів доступні для кваліфікованих студентів Вартість навчання... [-]

майстер образотворчого мистецтва у творчій письмовій формі

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Conway

Наша мета полягає в тому, щоб надати студентам закінчити можливість зосередитися на вивченні, практики і викладання творчого письма в високо сфокусованого написання програми викладається в першу чергу письменники для письменників. Після закінчення 60 годин, ця трирічна програма буде гарантувати, що випускники будувати багатожанрова фони в популярній дисципліні Креатив шляхом проведення семінарів, формує курси, курси з тематики, широкий спектр факультативних, а також спеціалізоване навчання і редагування практикумів. [+]

Дякуємо Вам за інтерес, проявлений до програми Арканзас письменників МЗС. Не забудьте перевірити інші посилання на цей сайт, щоб дізнатися більше про нашу програму. Нижче наводиться короткий опис нашої програми і те, що ми сподіваємося, що він може зробити для вас. Арканзас письменників МЗС є написання ресурсномістких студія програми в Креатив, яка буде однозначно готувати випускників до кар'єри в письмовій формі педагогіку і видавничої справи. Наша мета полягає в тому, щоб надати студентам закінчити можливість зосередитися на вивченні, практики і викладання творчого письма в високо сфокусованого написання програми викладається в першу чергу письменники для письменників. Після закінчення 60 годин, ця трирічна програма буде гарантувати, що випускники будувати багатожанрова фони в популярній дисципліні Креатив шляхом проведення семінарів, формує курси, курси з тематики, широкий спектр факультативних, а також спеціалізоване навчання і редагування практикумів. Для того, щоб забезпечити індивідуальну увагу, програма буде визнати, від 5 до 8 студентів щорічно. На третій рік, програма буде підтримувати навчається близько 15 аспірантів. Після навчання, деякі студенти будуть запропоновані наставництво випускників асистентів для навчання вступні курси бакалаврату в письмовій формі; інші отримають відомчу підтримку в якості дипломованих помічників в написанні Центру. Спонсорованих програм і Torreyson Бібліотека в УБА також заявили про свою підтримку використання аспірантів у пропонованій програмі МЗС в Креатив. Всі студенти завершить дипломний проект. Наші студенти будуть мати можливість проводити стажування з місцевими організацій мистецтв і некомерційних організацій, а також з національно визнаних літературних журналах Oxford American і Жаба Suck Review. Крім того, спеціальний курс "Отримання максимальної віддачі від МЗС" допоможе студентам, щоб максимізувати свій... [-]

MSc

Магістра в галузі консультування з питань психічного здоров'я

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 60 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Програма консультування з охорони психічного здоров'я розроблений таким чином, що він може служити в якості терміналу ступеня або в якості основи для майбутніх докторантів. Багато випускників цієї програми створити приватну практику або працювати в різних центрах психічного здоров'я, громадських установ, а також лікарень. Програма складається з шістдесяти (60) семестрових годин курсової роботи, включаючи один семестр стажування. Випускники можуть стати ліцензованим професійним вожатих через Арканзас екзаменторов в консультуванні. [+]

Опис програми Програма консультування з охорони психічного здоров'я розроблений таким чином, що він може служити в якості терміналу ступеня або в якості основи для майбутніх докторантів. Багато випускників цієї програми створити приватну практику або працювати в різних центрах психічного здоров'я, громадських установ, а також лікарень. Програма складається з шістдесяти (60) семестрових годин курсової роботи, включаючи один семестр стажування. Випускники можуть стати ліцензованим професійним вожатих через Арканзас екзаменторов в консультуванні. Студентські результати для учнів Випускники програми будуть мати знання про різних теорій консультування & терапевтичних методів і бути в змозі продемонструвати їх належне використання з різними популяціями. Випускники програми будуть придбали достатні знання етичних і професійних стандартів медичної допомоги, щоб ефективно брати участь в терапевтичних відносинах в умовах консультування. Випускники програми будуть отримали відповідну підготовку, щоб дати їм можливість стати ліцензованим професійним вожатих в штаті Арканзас. Випускники програми будуть успішно увійти в професію в області психічного здоров'я. Майбутні студенти Термін подачі заявок на кафедрі психології та консультування 15 січня кожного року. Пізні заявки будуть розглядатися тільки тоді, коли всі позиції не заповнено. Застосування до UCA Graduate School - принаймні за три тижні до закінчення терміну подачі заявок відділ: Інтернет додатки і плата за платіж Рахунки для Graduate Record Examination (GRE) - загальний тест Офіційні стенограми для всіх студентів і випускників курсову Додаток до програми психічного здоров'я Консультування: Психічне здоров'я Консультування Прикладна програма - Тверда копія форми заявки програми Три (3) рекомендаційні листи від професійних посилань кваліфіковані прокоментувати ваш академічного і професійного потенціалу Про себе 400-500 слово заяву про зацікавленість заявника в... [-]

Магістра в галузі медіа-бібліотеки та інформаційних технологій

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 36 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Мета програми випускника в медіа-бібліотеку і інформаційних технологій є підготовка осіб для професійних позицій в різних інформаційних і освітніх установах. Програма медіа-бібліотека та інформаційних технологій, розташований в Департаменті досліджень лідерства, призначений для осіб, які можуть бути (1) кар'єра планування в шкільній бібліотеці медіа-центрів в початковій, середній і рівнів вторинного району та в регіональних освітніх кооперативів або, (2) кар'єра планування як діти і молодь бібліотекарів в громадських місцях, коледжі та спеціальних інформаційних центрів. [+]

Ласкаво просимо майстрів медіа-бібліотеки і програми інформаційних технологій на UCA. Програма медіа-бібліотеки та інформаційних технологій на національному рівні визнана Американською асоціацією шкільних бібліотекарів як зразкової програми Шкільна бібліотека в США зі швидкістю PRAXIS II 99% утримання під удар в школі медіа-бібліотеці, програма LIBM має одну з найбільших програм магістратури для шкільних бібліотекарів в штаті Арканзас. Загальна Інформація про програму Мета програми випускника в медіа-бібліотеку і інформаційних технологій є підготовка осіб для професійних позицій в різних інформаційних і освітніх установах. Програма медіа-бібліотека та інформаційних технологій, розташований в Департаменті досліджень лідерства, призначений для осіб, які можуть бути (1) кар'єра планування в шкільній бібліотеці медіа-центрів в початковій, середній і рівнів вторинного району та в регіональних освітніх кооперативів або, (2) кар'єра планування як діти і молодь бібліотекарів в громадських місцях, коледжі та спеціальних інформаційних центрів. На кампусі вимоги до програми LIBM можна знайти на програму навчання, пов'язаного тут. Крайній термін LIBM прикладна програма Терміни: 1 серпня = Падіння 1 грудня = Spring 1 травня = Літо * Розширення термін подачі заявок може бути надано. Інформація для майбутніх студентів Програма медіа-бібліотека та інформаційних технологій створено на керівних принципах AASL по розширення прав і можливостей учнів, стандарти програми Американської асоціації шкільних бібліотекарів, і стандарти програми для шкільних бібліотек засобам масової інформації штату Арканзас. Ступінь LIBM складається з 36 семестрових годин випускник кредит в тому числі компонент Практикум. Програма LIBM може бути завершена протягом двох років, і 95% з курсів пропонуються в Інтернеті. Потенційні студенти повинні подати заяву Вищої школи у Вищій школі, а також їх GRE... [-]

Магістра в галузі шкільної керівництва, управління і адміністрування

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 48 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Ступінь магістра наук в школі лідерства, управління і адміністрування (SLMA) відображає коледж історичної місії і прихильність Освіти для підготовки лідерів для P-12 шкіл. Департамент досліджень лідерства пропонує на основі результатів діяльності, 34 години кредитних програм ступеня для створення і адміністраторів навчальних програм / програм. Програми навчання доступні для людей, які займають відповідні ступеня магістра. Програма використовує різні технології 21-го століття, справжні оцінки і персоналізована стажуваннях. [+]

Загальна Інформація про програму Ступінь магістра наук в школі лідерства, управління і адміністрування (SLMA) відображає коледж історичної місії і прихильність Освіти для підготовки лідерів для P-12 шкіл. Департамент досліджень лідерства пропонує на основі результатів діяльності, 34 години кредитних програм ступеня для створення і адміністраторів навчальних програм / програм. Програми навчання доступні для людей, які займають відповідні ступеня магістра. Програма використовує різні технології 21-го століття, справжні оцінки і персоналізована стажуваннях. Програма SLMA використовує гібридну систему доставки з комбінацією Blackboard, Blackboard Collaborate (а VoIP віртуальний клас), і / або лицем до лиця зустрічей класу. Кандидати мають прямий і індивідуальний контакт зі своїми викладачами в невеликих установках класу. SLMA має середнє співвідношення розміру класу 15: 1. SLMA є акредитованим програма CAEP. Кожен з курсів лідерства будується на лідерів Міждержавний школи Licensure Консорціум (ISLLC) Стандарти для керівників навчальних закладів. Студенти повинні пройти школи Керівництво по оцінці Licensure (SLLA), щоб отримати ступінь і / або ліцензії. Одна з численних послуг, ми розширюємо для наших студентів є тест підготовчого день до взяття SLLA. Відсоток випускників, успішно завершили іспит з першої спроби є одним з найвищих в державі. Graduate Record Examination (GRE) буде скасований для осіб, що мають діючий сертифікат навчання. На кампусі вимоги до програми SLMA можна знайти на програму навчання, пов'язаного тут. Магістр наук в галузі шкільної керівництва, управління і адміністрування - адміністративна будівля Licensure Повна Курсова: шість семестри Кредитні Години роботи: 34 Вартість навчання: $ 240,00 за годину кредиту для онлайн-курсів Курсова робота і зразок плану навчання 1-ий термін - Усі кандидати (будівництво, кандидати... [-]

Магістра в області студент коледжу кадрових служб адміністрації &

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2018 США Conway + 1 більше

Програма студентську кадрових служб і адміністрації (CSPA) забезпечує професійну підготовку для студентів, які шукають позиції студентських послуг в обох дворічних і чотирирічних вищих навчальних закладів. Програма є міждисциплінарною для підготовки адміністраторів студентських служб для різних сфер відповідальності, в тому числі кампусу клімату і різноманітності, фінансів, бюджету, написання грантів, оцінки, керівництва та юридичних / етичних проблем. [+]

Програма студентську кадрових служб і адміністрації (CSPA) забезпечує професійну підготовку для студентів, які шукають позиції студентських послуг в обох дворічних і чотирирічних вищих навчальних закладів. Програма є міждисциплінарною для підготовки адміністраторів студентських служб для різних сфер відповідальності, в тому числі кампусу клімату і різноманітності, фінансів, бюджету, написання грантів, оцінки, керівництва та юридичних / етичних проблем. У відповідності зі стандартами і переконаннями заявлений ACPA: Студент Викладачі International, NASPA: у справах студентів адміністраторів в галузі вищої освіти, і Рада щодо поліпшення стандартів (CAS), курс Уца навчання пропонує можливість випробувати захоплюючі відносини між теорією і практика. Студенти повинні задовольняти інтелектуальні виклики, курсову, асистентами і професійної участі, в той час як участь у вивченні досвіду провідних до розуміння розвитку студента коледжу, колегіальних субкультур, організаційної динаміки і характеру вищої освіти. CSPA спеціалізація забезпечує курсову і практику, що ведуть до магістра наук в області Студент коледжу кадрових служб і адміністрації. Когорта Модель Програма CSPA слід моделі когорти, в якій близько 15-20 студентів приймаються проводити курси одночасно. Студенти приймають свої заняття з членами в їх когорти протягом дворічного треку. Студенти отримують такі переваги: Взаємна академічна і емоційна підтримка для успіху програми і своєчасного завершення Товариство і спільне навчання з досвідченими колегами Lasting особисті зв'язки і професійні мережі, які допомагають у розвитку кар'єри і безперервного професійного зростання Програмні вимоги Програма інтегрує теорію з практикою шляхом об'єднання академічної підготовки з польовими на основі досвіду і стажувань. Програма також надає студентам доступ до навчання випускників рівня від факультету з різних верств суспільства, в тому числі практиків на місцях. Академічна програма... [-]

Магістра в області читання освіти / дислексії терапевт

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Департамент початкового, грамотності і спеціальної освіти в коледжі освіти рада запропонувати СКО в програмі читання. Це акредитовані програми NCATE / МАРК надає кандидатам випускнику можливість розширити свої сфери ліцензування, проводячи дипломи. Всі члени випускниця факультету присвячені ідеям досягнення досконалості у своїй професії і отримали нагороди та визнання в керівництві, науки і служби в областях, в яких вони вчать. [+]

Департамент початкового, грамотності і спеціальної освіти в коледжі освіти рада запропонувати СКО в програмі читання. Це акредитовані програми NCATE / МАРК надає кандидатам випускнику можливість розширити свої сфери ліцензування, проводячи дипломи. Всі члени випускниця факультету присвячені ідеям досягнення досконалості у своїй професії і отримали нагороди та визнання в керівництві, науки і служби в областях, в яких вони вчать. Основними цілями цієї програми є: 1) підготовка фахівців для читання / тренерів грамотності / с передовими знаннями, стратегій, навичок лідерства та професійних схильностей, які дозволять їм працювати з борються читачів і письменників, допомагати іншим шкільних вчителів з різних аспектів викладання, і вести програму читання / грамотності в державних школах і інших установах; 2) вчителі допомагають класі поліпшити свою команду читання / грамотності. Програма призначена для задоволення стандартів роботи Національної ради з акредитації педагогічної освіти (NCATE / CAPE), Міжнародної асоціації з розповсюдження грамотності (АМП) та Міжнародного товариства по технології в освіті (ISTE). Інформація для майбутніх студентів Знову переглянутий СКО в Редінг є 30 години кредитних онлайн програма, призначена для забезпечення передових знань і навичок в дисципліні читання в той же час виконання вимог до ліцензії Arkansas Редінг фахівець. Зміст читання Програма озброює читання фахівців, щоб бути ефективними в сучасному освітньому закладі, готує фахівців для задоволення освітніх і соціальних / емоційних потреб студентів з дислексією та іншими труднощами читання, і відповідає стандартам Міжнародної асоціації з розповсюдження грамотності (АМП) та Міжнародного дислексії Асоціація (IDA). У той час як випускники MSE в Редінг, які тримають ліцензію на викладацьку Arkansas матиме право на як Арканзас Редінг фахівець... [-]

Магістр наук в галузі прикладних обчислень

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 34 часів September 2018 США Conway

Магістр наук в області прикладної обчислювальної призначений для забезпечення інтенсивної підготовки в обох концепцій і методів, пов'язаних з додатками обчислювальних систем. [+]

Цілі і результати Магістр наук в області прикладної обчислювальної призначений для забезпечення інтенсивної підготовки в обох концепцій і методів, пов'язаних з додатками обчислювальних систем. Цілі програми для випускників є: Бути в змозі визначити значимі прикладні обчислювальні завдання і проводити додатки ініціативи науково-дослідну роботу самостійно або в рамках навчальної, ділової, промисловий або іншому середовищі, в професійної, правової та етичної основи; Вміти застосовувати теорії, принципи і концепції з технологіями творчо проектувати, розробляти і перевіряти обчислювальні рішення, які об'єднують доступні програмні і апаратні системи для вирішення проблем в областях застосування різноманітності для окремих осіб, груп і організацій; Ростуть, як зрілий професіонал і бути в змозі і готові взяти на себе роль лідера з передовими знаннями інформатики та застосування в міжнародних і міждисциплінарних областях; Тримайте ток в області за рахунок безперервного професійного зростання і розвитку для просування самостійно обраних шляхів розвитку кар'єри і внести свій вклад в розвиток суспільства. Після завершення цієї навчальної програми, студент повинен мати такі здібності як освітні результати: Уміння застосовувати комп'ютерні науки та відповідних знань для розробки обчислювальних рішень, які відповідають певним вимогам належним чином в домені додатку; Здатність чітко уявити обчислювальних рішень для цілого ряду аудиторії як в усній, так і в письмовій формі; Уміння визначати і вказувати обчислювальні потреби додатки і для розробки, впровадження, оцінки та обґрунтування обчислювальних рішень; Уміння ефективно працювати в групах з різними освітніми, культурними та технічних фонів для досягнення загальних цілей; Здатність робити внесок в розвиток суспільства з здоровим глуздом професійної, етичної, правової, безпеки і соціальних питань і обов'язків; Можливість використовувати сучасні методи і... [-]

Магістр наук в галузі фізичної науки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 36 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Відділ фізичних вправ і спортивних наук пропонує магістра наук з опцією Теза / НЕ дипломної. Ступінь MS призначена для розробки високого рівня знань і компетентності в самих різних професійних програм, пов'язаних з дисципліною-педагогіці, фітнес, спорт керівництва. Ступінь є ступінь багатоцільовим, яка може підготувати кандидата для навчання або для служби в області за межами галузі освіти. Цей ступінь, зокрема, з можливістю тези, може також служити в якості підготовки до роботи на рівні докторантури. [+]

MS в вправі науки Відділ фізичних вправ і спортивних наук пропонує магістра наук з опцією Теза / НЕ дипломної. Ступінь MS призначена для розробки високого рівня знань і компетентності в самих різних професійних програм, пов'язаних з дисципліною-педагогіці, фітнес, спорт керівництва. Ступінь є ступінь багатоцільовим, яка може підготувати кандидата для навчання або для служби в області за межами галузі освіти. Цей ступінь, зокрема, з можливістю тези, може також служити в якості підготовки до роботи на рівні докторантури. Програма Прийом і утримання Вимоги Прийом до аспірантури і допуск до кандидатури на здобуття ступеня магістра у вправі науки буде таким же, як зазначено в поточному Graduate бюлетені. Звіт про матч на Record іспитів (GRE) Загальний розділ Graduate повинні бути представлені до госпіталізації. Утримання в програмі буде такою ж, як зазначено в поточному Graduate бюлетені, за винятком того, що буде відрізняти "максимум три обмеження Cs." Тобто, магістр кандидатів вчений ступінь за фахом у вправі науки не буде дозволено мати більше трьох Cs записані для дипломної роботи. Четвертий C заробив кандидатом ступеня призведе до звільнення з випускників програми. [1] Цілі Відділ фізичних вправ і спортивних наук пропонує магістра наук з опцією тезу / НЕ дипломної. Ступінь MS призначена для розробки високого рівня знань і компетентності в галузі фізичної науки. Мета цього ступеня для студентів, щоб отримати більш глибоке розуміння основних галузей науки вправ (вправи фізіології, біомеханіки і управління двигуном), а також методів дослідження, які використовуються для отримання цих знань. Цей ступінь, зокрема, з можливістю тези, може також служити в якості підготовки до роботи на рівні... [-]

Магістр наук в області біології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 30 - 34 часів September 2018 США Conway

Відмінне знання біологічних принципів і методології дослідження часто потрібно для позицій в промислових, наукових і освітніх організацій або для прийому в докторантуру або професійних програм. Студенти в програмі магістра наук надаються інструкції в широті біології субдисциплін і мають можливість проводити науково-дослідну роботу, керуючись аспірантурі факультету в області за власним вибором. Цілі Майстри наукової програми є розвиток незалежних дослідницьких навичок студента, для зміцнення наукових комунікаційних можливостей студента, а також для підвищення ймовірності студента отримати роботу в біологічній області або успішного вступу в докторантуру та професійних програм. [+]

Мета Відмінне знання біологічних принципів і методології дослідження часто потрібно для позицій в промислових, наукових і освітніх організацій або для прийому в докторантуру або професійних програм. Студенти в програмі магістра наук надаються інструкції в широті біології субдисциплін і мають можливість проводити науково-дослідну роботу, керуючись аспірантурі факультету в області за власним вибором. Цілі Майстри наукової програми є розвиток незалежних дослідницьких навичок студента, для зміцнення наукових комунікаційних можливостей студента, а також для підвищення ймовірності студента отримати роботу в біологічній області або успішного вступу в докторантуру та професійних програм. Для надходження, студенти повинні подати такі документи: Застосування до Вищої школи додаток біології спрямовані Координатору біології Graduate. Всім заявникам настійно рекомендується звертатися в Біологічний факультет, щоб визначити передбачуваний радник (и). Заявники, які не спілкувалися з викладачами, навряд чи будуть допущені. Результати для загального тесту GRE спрямований до аспірантури. Крім того, повідомляють свої результати безпосередньо до координатора біології Graduate. Для асистентами викладачів, студенти повинні подати такі документи: Заява на асистентами викладачів відправили у Вищій школі. Рекомендації і терміни по отриманню асистентами викладачів, можна знайти в наступному файлі. По крайней мере, два рекомендаційних листи, надіслані до координатора біології Graduate. Заявники, як правило, закінчили принаймні еквівалент неповнолітнього в біології; Проте, ми вітаємо заяви від студентів з не біології походження. Вади в попередньої підготовки будуть оцінюватися Graduate координатор відділу на індивідуальній основі випадку. Студенти з вадами будуть необхідні для отримання щонайменше трієчку у всіх курсів, прийнятих для усунення недоліків. Нарада суду перед винесенням рішення Після того, як студент допущений до програми, початковий радник студента буде розглядати студентську запис... [-]

Магістр наук в області прикладної математики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 30 - 33 часів September 2018 США Conway

Майстер програми наук (MS) в області прикладної математики особливості курсів математики, розроблені для підготовки кандидатів для роботи в бізнесі або державних установ або продовження навчання випускників. Застосовуючи методи викладаються в цих курсах для бізнесу, інжинірингу, планування та інших областях, значні проблеми можуть бути досліджені за допомогою аналітичних, статистичних та чисельних методів. Для випускників, кандидати повинні здати два всеосяжних іспити в останньому семестрі. Для тих кандидатів, з урахуванням більш просунутих аспірантури, варіант дисертації доступний замість комплексних іспитів, щоб виставити кандидатів на методи дослідження в галузі прикладної математики. [+]

[1. Введення Майстер програми наук (MS) в області прикладної математики особливості курсів математики, розроблені для підготовки кандидатів для роботи в бізнесі або державних установ або продовження навчання випускників. Застосовуючи методи викладаються в цих курсах для бізнесу, інжинірингу, планування та інших областях, значні проблеми можуть бути досліджені за допомогою аналітичних, статистичних та чисельних методів. Для випускників, кандидати повинні здати два всеосяжних іспити в останньому семестрі. Для тих кандидатів, з урахуванням більш просунутих аспірантури, варіант дисертації доступний замість комплексних іспитів, щоб виставити кандидатів на методи дослідження в галузі прикладної математики. [2] Програма Вимоги до вступників Для того, щоб бути допущені до програми ступінь магістра наук в області прикладної математики, треба мати Ступінь бакалавра в акредитованому навчальному закладі; Адекватне підготовка з математики; По крайней мере, 2,70 GPA; і Досягнення задовільного оцінки на Генеральній тесту іспиту Graduate Record. [3] Ступінь вимоги Всі MS Аспіранти: Курси повинні включати мінімум 18 годин при 6000 рівні, і ці основні курси: МАТЕМАТИКА 6342 Математичне моделювання МАТЕМАТИКА 6345 Advanced Звичайні диференціальні рівняння МАТЕМАТИКА 6348 Чисельні методи Решта годинник можуть включати в себе інші курси в 5000-рівні зі схвалення консультативного комітету студента. Кандидат може вибрати один з двох варіантів: варіант дисертації або варіант Non-дисертацією. Кандидат буде вибрати варіант, коли петиція для Кандидатура представляється. Кандидат не може змінити його або її варіант, але буде дозволено не більше ніж одна зміна варіанту. Опція Дисертація: Для варіанту дисертації, кандидат повинен заробити 30 годин. Опція теза потребує мінімум 24 годин курсової роботи і як мінімум 6 годин дисертацій. Кандидат буде вибрати науковий керівник в... [-]

Магістр наук в області сімейних і споживчих наук

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 - 36 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Випускник програми в сімейних і споживчих наук веде до ступінь магістра наук. Програма призначена для задоволення потреб кваліфікованих студентів готуватися до сімейної та споживчих наук кар'єри в сфері бізнесу, освіти, лікарні, промисловість, уряд, громадські організації, а також для введення adoctoralprograminFamily і споживчих наук або у відповідній дисципліні. [+]

Випускник програми в сімейних і споживчих наук веде до ступінь магістра наук. Програма призначена для задоволення потреб кваліфікованих студентів готуватися до сімейної та споживчих наук кар'єри в сфері бізнесу, освіти, лікарні, промисловість, уряд, громадські організації, а також для введення adoctoralprograminFamily і споживчих наук або у відповідній дисципліні. Вимоги до вступників Прийом в ступінь магістра в сім'ї та споживчих наук вимагає, щоб студент мав ступінь бакалавра в галузі сім'ї та споживчих наук або суміжній галузі та задоволення вимог до вступу в аспірантуру. На додаток до вступних вимогам до аспірантури, задовільні показники по загальній частині Graduate Record іспитів (GRE) повинні бути представлені. ОСОБЛИВІ ВИМОГИ ДО СТУПЕНЯ Для отримання ступеня MS студент повинен виконати один з наступних варіантів: Теза ВАРІАНТ - (30 годин, щоб включити дисертацію) Основні вимоги (9 годин) FACS 6300 - Актуальні питання сім'ї та споживчих наук (он-лайн) FACS 6335 - Дані дослідження в області харчування (он-лайн) АБО ASTL 6380 методи досліджень або HSC 6379 Дослідження в галузі охорони здоров'я (Інтернет) FACS 6350 - Статистичні методи в FACS (онлайн) АБО ASTL 6382 - статистики освіти (онлайн) Теза Дослідження (6 годин) FACS 6344 - Теза Дослідження I FACS 6345 - Теза Дослідження II (Процедури відбору та написання дисертації буде таким же, як це вказано в поточному Graduate бюлетені.) Спеціалізація Трек (12 годин) Студент буде вибирати один з спеціалізації треків, перерахованих на сторінці 2. Факультативні (3 години) - факультативи в союзному області схвалені основними радником додаткові вимоги Тема дисертації: Повинен бути прочитаний і схвалений до того, як кандидат запланований на усній захисту. Оральний... [-]

Магістр наук в області шкільної психології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 60 часів September 2018 США Conway

Розміщений у рамках кафедри психології та консультування в коледжі охорони здоров'я і поведінкових наук, програма підкреслює професійну ідентичність шкільних психологів в рамках більш широкої області психології, широтою і глибиною професійної підготовки, яка готує кандидатів грамотно виконувати різні школи психології функції і освіту, яке цінує і поважає культурне розмаїття кандидатів, викладачів і одержувачів послуг. [+]

Опис програми Місія 60-годинний фахівець рівня NASP затвердженої шкільної психології MS програми в Університеті Центрального Арканзасу є підготовка початкового рівня шкільних психологів застосовувати науково обгрунтовані психологічні та освітні принципи і практику в усіх вимірах своєї професійної діяльності. Випускники програми, як очікується, будуть відбивні і компетентні фахівці, вчинені до глибшого розуміння людської поведінки, постійного професійного розвитку, передового досвіду в області шкільної психології, культурного поваги і різноманітності, а також етичні стандарти професійної практики, що формулюються Американської психологічної асоціації ( APA) і Національна асоціація шкільних психологів (NASP). Розміщений у рамках кафедри психології та консультування в коледжі охорони здоров'я і поведінкових наук, програма підкреслює професійну ідентичність шкільних психологів в рамках більш широкої області психології, широтою і глибиною професійної підготовки, яка готує кандидатів грамотно виконувати різні школи психології функції і освіту, яке цінує і поважає культурне розмаїття кандидатів, викладачів і одержувачів послуг. Основні моменти програми включають в себе: 60-кредитної години програма, що включає 1200 годин стажування (3 роки за все) Вища асистентами позиції доступні - звернутися через УБА Graduate School Тісні робочі відносини з викладачами школи психології Можливості для лідерства в відомчому аспіранта асоціації і в якості представників студентів в асоціації психології Arkansas школи і Національної асоціації шкільних психологів Як правило, 6-8 студентів зізналися щороку Програма, в тому числі класів, працює тільки протягом денних годин Майбутні студенти Всі кандидати на програму магістра в галузі шкільної психології повинна відповідати загальним вимогам вищої школи і конкретних вимог програми майстрів. Всі потенційні студенти повинні застосовуватися як до Вищої школи і кафедри психології та консультування по 15 січня. Застосувати... [-]

Магістр наук в школі консультування

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 48 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Університет Центрального Арканзасу пропонує магістра наук (MS) в професійній школі консультування. Програма навчання складається з 48 академічних годин, включаючи Практикум і польових дослідів інтернатури. Програма пропонується в онлайн-форматі, який включає в себе в першу чергу синхронних сесій класу з випадковими асинхронними і лицем до лиця сесій в головному кампусі Уца в Conway, AR. Метою даної програми є підготовка професійних шкільних консультантів для створення, впровадження та підтримки комплексних програм консультування школи розвитку на основі державних і національних стандартів. Навчальна програма вирівнює з Американською асоціацією шкільний психолог, національної моделі, і Арканзас Департаменту стандартів вищої освіти. Основною метою програми є підготовка професійних шкільних консультантів, щоб стати лідерами, співробітниками, і захисники в їхній школі, суспільстві і професія шкільного консультування. [+]

Загальна Інформація про програму Університет Центрального Арканзасу пропонує магістра наук (MS) в професійній школі консультування. Програма навчання складається з 48 академічних годин, включаючи Практикум і польових дослідів інтернатури. Програма пропонується в онлайн-форматі, який включає в себе в першу чергу синхронних сесій класу з випадковими асинхронними і лицем до лиця сесій в головному кампусі Уца в Conway, AR. Метою даної програми є підготовка професійних шкільних консультантів для створення, впровадження та підтримки комплексних програм консультування школи розвитку на основі державних і національних стандартів. Навчальна програма вирівнює з Американською асоціацією шкільний психолог, національної моделі, і Арканзас Департаменту стандартів вищої освіти. Основною метою програми є підготовка професійних шкільних консультантів, щоб стати лідерами, співробітниками, і захисники в їхній школі, суспільстві і професія шкільного консультування. Є два доступних для отримання ліцензування в якості професійного консультанта школи в Арканзасі доріжки. Ця програма готує студентів в кожному треку: Початковий Licensure доріжки - Готує осіб без ліцензії викладання Арканзасу, щоб стати професійними шкільних консультантів Надбудова на Licensure Track - Готує тих осіб, які мають викладацьку ліцензію Арканзасу для додаткового ліцензування в області професійної школи консультування Професійні школи консультанти надають комплексні послуги з консультування школи в державних і приватних навчальних закладів. Ці послуги зосереджені на кар'єрі, соціальне / емоційне, і академічного розвитку студентів. Професійні шкільні консультанти використовують керівництво, пропагандистську роботу, співпрацю і системних змін для підвищення якості навчання для всіх дітей. На кампусі вимоги до шкільної програми консультаційного можна знайти на програму навчання, пов'язаного тут. Інформація для майбутніх студентів Додаток до програми професійної школи консультування, хоча в інтернет-додатки Вища школа.... [-]

Master

Майстер бухгалтерського обліку (МАККОЙ)

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Майстер Уца бухгалтерського обліку (МАККОЙ) надає розширені можливості, поглиблене навчання в області бухгалтерського обліку, бізнесу та керівництва для тих осіб, які займаються або шукає професійної кар'єри в області бухгалтерського обліку. У зв'язку з постійними змінами в глобальній бізнес-середовищі, бухгалтерам потрібно більш глибоке і більш великі знання, ніж будь-коли раніше. Програма МАККОЙ допомагає забезпечити студенту навички, необхідні для досягнення успіху в умовах швидко мінливого бізнес-середовищі. Програма носить комплексний характер і розробляє концептуальні та технічного обліку компетентності студентів, комунікативні навички, науково-дослідні та аналітичні здібності та лідерські навички. [+]

Розвиток професійних бухгалтерів через стипендія, лідерство, комунікації і досліджень. Майстер Уца бухгалтерського обліку (МАККОЙ) надає розширені можливості, поглиблене навчання в області бухгалтерського обліку, бізнесу та керівництва для тих осіб, які займаються або шукає професійної кар'єри в області бухгалтерського обліку. У зв'язку з постійними змінами в глобальній бізнес-середовищі, бухгалтерам потрібно більш глибоке і більш великі знання, ніж будь-коли раніше. Програма МАККОЙ допомагає забезпечити студенту навички, необхідні для досягнення успіху в умовах швидко мінливого бізнес-середовищі. Програма носить комплексний характер і розробляє концептуальні та технічного обліку компетентності студентів, комунікативні навички, науково-дослідні та аналітичні здібності та лідерські навички. Американський інститут дипломованих громадських бухгалтерів рекомендує, щоб особи, які входять в професію бухгалтера вже п'ять років колегіальної підготовки. У відповідь на цю потребу, Державна рада Арканзас громадського Бухгалтерії вимагає, щоб всі особи, які отримують ліцензію дипломованих бухгалтерів мають сто п'ятдесят (150) семестрових годин кредиту коледжу. Отримання Макк є одним із способів отримати необхідні 150 годин для ліцензії CPA і, щоб отримати глибокі знання бухгалтерського обліку та керівництва. Випускники програми МАККОЙ добре підготовлені до кар'єри в галузі державного обліку, промисловість і уряду, або продовжити на ступінь доктора філософії програми або юридичної школи. Прийом в програмі МАККОЙ Студенти з проханням про допуск до Вчителя програми бухгалтерського обліку повинні виконати вступні вимоги Вища школа (аспірантурою додатків, збір за подачу заяви, відправити офіційні стенограми) і Бюро міжнародних програм (TOEFL оцінка). Крім того, такі умови повинні бути виконані для прийому на Майстер програми бухгалтерського обліку на UCA: ступінь бакалавра в області бухгалтерського обліку в акредитованому навчальному закладі або ступінь бакалавра в... [-]

майстер географічних інформаційних систем

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 - 36 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Майстер географічних інформаційних систем (МГІС) ступеня змодельований онлайн Executive MBA програм. Студенти, які надходять в тій мірі, в ідеалі повинні були попередні ГІС курсову (прихопивши щонайменше, одну ГІС курс на університетському або дипломованого рівні) або бути в даний час використовуються в такому положенні, яке вимагає використання ГІС або інформаційних ГІС-послуг (тобто, або ГІС професіонал шукає більш професійної підготовки або хтось, хто повинен керувати ГІС працівників або хто потребує інформації з ГІС для виконання його / її роботу). [+]

Майстер ГІС Ступінь (Це онлайн ступінь) Майстер географічних інформаційних систем (МГІС) ступеня змодельований онлайн Executive MBA програм. Студенти, які надходять в тій мірі, в ідеалі повинні були попередні ГІС курсову (прихопивши щонайменше, одну ГІС курс на університетському або дипломованого рівні) або бути в даний час використовуються в такому положенні, яке вимагає використання ГІС або інформаційних ГІС-послуг (тобто, або ГІС професіонал шукає більш професійної підготовки або хтось, хто повинен керувати ГІС працівників або хто потребує інформації з ГІС для виконання його / її роботу). Мінімальні вимоги до вступників Для того, щоб записатися в майстер ГІС програми ступеня, студенти повинні відповідати вимогам, які будуть прийняті у Вищій школі Уца, як зазначено в Graduate бюлетені, в тому числі: 1) ступінь бакалавра, 2) середній бал 3,0, і 3) кожен студент повинен успішно завершили принаймні один курс ГІС на рівні коледжу або бути до сих пір працюю в агентстві / бізнесу, де ГІС часто використовується студентом. У консультації з доктором Джефф Аллендер, голова Департаменту географії, виключення # 3 будуть розглянуті. Ступінь параметри Ступінь магістра ГІС має два варіанти, варіант тези і варіант без дисертації. Важлива інформація щодо термінів і обов'язкових курсів наводяться нижче для обох варіантів. Вимоги курсу - Теза Варіант 30-годинний, магістр географічних інформаційних систем (МГІС) ступеня (опція) Теза налаштована як зазначено нижче: Обов'язкові курси (27 годин кредиту) GEOG Інформаційні системи 5310 Географічні GEOG 5315 Mapping Основи для ГІС GEOG 5345 Цифрова обробка зображень для ГІС GEOG 6320 технічні питання в області ГІС GEOG 6328 Просторовий аналіз і моделювання GEOG 6V60 Directed читання і... [-]

майстра в передових дослідженнях в керівництві вчителя

Онлайн навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Ступінь магістра в галузі підвищення кваліфікації в сфері Викладач лідерства (ASTL) є 30-кредитна годинна програма онлайн ступеня призначена для зміцнення і розширення існуючих знань, навичок і диспозицій в той час як подальший розвиток ключових компетенцій очікуваних передових педагогів. [+]

Програма ASTL Graduate Degree Ступінь магістра в галузі підвищення кваліфікації в сфері Викладач лідерства (ASTL) є 30-кредитна годинна програма онлайн ступеня призначена для зміцнення і розширення існуючих знань, навичок і диспозицій в той час як подальший розвиток ключових компетенцій очікуваних передових педагогів. Програма ступінь ASTL готує випускників з можливостями продемонструвати знання, навички і диспозицію, необхідні для і корисні для: У відповідь позитивно на практиці класної кімнати, які підвищують навчання студентів. Критично аналізуючи методів навчання і адекватно реагувати на висновки. Формулювання обґрунтування рішень, що стосуються професійної практики, навчання в класі, а також політики в класі / школі і процедур. Прийнятті обгрунтованих рішень, відображаючи на досвіді минулого і сьогодення, щоб поліпшити практику викладання, які підвищення якості навчання студентів. Як стати лідерами змін для поліпшення своїх шкіл. доріжки програми Програма ASTL навчання складається з п'яти основних курсів (ASTL 6302 Моделі навчання, ASTL 6303 Учитель Лідерство, ASTL 6305 Клас оцінки, ASTL 6380 Методи дослідження і ASTL 6315 Дослідження навчання і розвитку через множинні контексти) слідують п'ять курсів від одного з восьми треків. Доріжки є наступні: Учитель Лідерство Трек (Повністю Online) - Цей трек призначений для всіх вчителів , які бажають стати лідерами вчителів у своїх школах і районах Обдарованих Track (Повністю Інтернет) - Цей трек призначений для вчителів класі бажаючих додати обдарованих і талановитих схвалення їх видачі дозволів. Зміст Area / Generalist Track - Цей трек призначений для вчителів , які хочуть поліпшити свою практику в класі , використовуючи найсучасніші знання. Деякі вчителі хочуть підвищити рівень знань контенту з педагогікою, додати англійську мову як... [-]

майстра спеціальної освіти

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 30 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Програма магістра в галузі спеціальної освіти є 30 години кредитних програм по лінії призначені для задоволення стандартів роботи Національної ради з акредитації педагогічної освіти (NCATE), Ради для дітей (ЦВК), Міждержавної оцінки вчителів і Консорціуму підтримки (InTASC ), а вчитель по оцінці системи (TESS). [+]

MSE спеціальної освіти / SPED Схвалення Програма магістра в галузі спеціальної освіти є 30 години кредитних програм по лінії призначені для задоволення стандартів роботи Національної ради з акредитації педагогічної освіти (NCATE), Ради для дітей (ЦВК), Міждержавної оцінки вчителів і Консорціуму підтримки (InTASC ), а вчитель по оцінці системи (TESS). Спеціальна освіта Програма Flyer Програма магістра в галузі К-12 спеціальної освіти Спеціальна програма освіти випускників провідних до MSE знаходиться в Департамент початкового, грамотності і спеціальної освіти. Його основна мета полягає в підготовці спільних вчителів спеціальної освіти фахівців в надання якісного студентів, що представляють широку сферу здібностей. (Graduate Бюлетень) Програма пропонує широкий спектр можливостей для кандидатів, щоб дізнатися про спеціальну освіту судових процесів і законодавства, оцінки, керівництва поведінки, керівництва поведінки, стратегій навчання, а також передового досвіду в обслуговуванні людей з інвалідністю та їх сімей. Програма магістра є 30-випускник кредитний годину програма, яка може бути завершена протягом двох років. Студенти можуть виконувати Арканзас Департамент вимог вчителя Licensure для отримання спеціальної освіти видачі дозволів в рамках цієї програми. Використання різних програм, таких як Collaborate і Blackboard, всі заняття пропонуються в Інтернеті як поєднання синхронних і асинхронних сесій. Програма навчання включає в себе наступні курси: ELSE 6300 Філософські, історичні та правові аспекти спеціальної освіти ELSE 6304 Поведінка управління і аналізу в сфері спеціальної освіти ELSE 6308 Оцінка освіти в сфері спеціальної освіти ELSE 6366 освітні програми для студентів з обмеженими можливостями Mild K-12 ELSE 6367 освітні програми для студентів з обмеженими можливостями Значні K-12 ELSE 6314 Діагностика і Втручання труднощі при читанні ELSE 6333 Математика... [-]

майстра технології навчання

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 36 часів September 2018 США Conway + 1 більше

Навчальний Technology є розвивається області в сфері освіти, бізнесу і державних середовищах. Навчальний технологія поєднує в собі дизайн і навчальне використовує технологію як інструмент для досягнення цілей навчальні. Кар'єра в технології навчання включають навчальні дизайнерів, мультимедіа-дизайнерів, фахівець з технології, корпоративні тренери, а також підтримку технології серед інших. На цій сторінці ви знайдете загальну інформацію про програму, а також інформація для теперішніх та майбутніх студентів. [+]

Навчальний Technology є розвивається області в сфері освіти, бізнесу і державних середовищах. Навчальний технологія поєднує в собі дизайн і навчальне використовує технологію як інструмент для досягнення цілей навчальні. Кар'єра в технології навчання включають навчальні дизайнерів, мультимедіа-дизайнерів, фахівець з технології, корпоративні тренери, а також підтримку технології серед інших. На цій сторінці ви знайдете загальну інформацію про програму, а також інформація для теперішніх та майбутніх студентів. Загальна Інформація про програму Магістр наук в області технології навчання (ITEC) призначений для забезпечення кандидатів, що володіють знаннями і навичками, необхідними, щоб стати лідерів в області технологій і фахівців-практиків в рамках своїх професійних аренах (наприклад, освіту, бізнес, державні, некомерційні організації). За своєю конструкцією, програма пропонує широкий огляд області навчальної технології (наприклад, історія, теорія, технології, управління) поки є достатньо гнучким, щоб дозволити кандидатам вибрати область концентрації відображає їх професійного інтересу. Ці райони зосередження, які забезпечують спеціалізовану підготовку в трьох технологічно відмінних областях, є: Дистанційна освіта, Media Design & Development, і Технічна підтримка навчальних технологій. Розвиток навичок лідерства та управління в цих технологічних областях є головною метою програми ITEC. Інформація для майбутніх студентів Програма ITEC побудована на знанні, що успішні організації вимагають висококваліфікованих осіб для роботи в якості технологічних лідерів. Ступінь Instructional Технологія включає в себе 36 академічних годин випускників кредиту. Програма складається з 18-годинного ядра (шість 3-годинні курси), 12 годин (чотири 3-годинні курси) просунутого дослідження в обраній галузі концентрації (тобто, дистанційна освіта, дизайн засобів масової інформації та розвиток, або технічна підтримка навчальні технології), і 6 годин (два 3-годинні курси) факультативних, що дозволяють для подальшої індивідуалізації кандидата програми.... [-]

Відео

Go Here. Go Anywhere.

Central Arkansas