University of California Riverside

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет відмінності та різноманіття

UCR є живим лабораторією для вивчення питань, що мають вирішальне значення для зростаючих спільнот, розташованих майже на 1200 мальовничих акрів у Південній Каліфорнії та відрізняються більш ніж 60-річним дослідженням з високим рівнем впливу. Один із самих різноманітних та інклюзивних інституцій у престижному університеті Каліфорнії, який нараховує 10 кампусів, UCR служить інкубатором нових знань, двигуном соціальної мобільності та економічним потенціалом.

Три колегії UCR пропонують широкий спектр наукових та дослідницьких дисциплін: інженерно-технічний коледж Marlan і Rosemary Bourns з дев'ятьма відділами; Коледж гуманітарних, мистецьких та соціальних наук з 20 відділеннями; і Коледж природних та сільськогосподарських наук, з 13 відділами. У нас є чотири професійні школи: бізнес-школа, вища школа освіти, медична школа та школа публічної політики, а також 23 міждисциплінарні дослідницькі центри.

В даний час, де проживає приблизно 23 000 студентів та 1100 інституційних факультетів, кампус швидко розвивається. Щоб підтримати додавання сотень нових факультетів та студентів, перше з двох мультидисциплінарних дослідницьких будівель вже розроблено. Нове студентське студентське містечко, житло, їдальня, роздрібна торгівля та об'єкти відпочинку будуть додані в найближчі кілька років. Докладніше про наші нові розробки.

UCR також знаходиться на відстані легкої їзди від десятків основних культурних і рекреаційних об'єктів, а також до пустелі, гори та узбережжя.

85390_85333_ProfilepageUCR.jpg

Місія

Університет Каліфорнії, Riverside перетворить життя різних людей Каліфорнії, нації та світу через відкриття, спілкування, переклад, застосування та збереження знань - тим самим збагачуючи економічну, соціальну, культурну та екологічну майбутнє

Деякі швидкі факти

  • 101 диплом бакалавра
  • 55 магістрів
  • 42 кандидатські дисертації Aerial view of California coast and Dana Point harbor in Orange County on a sunny day.

Розташування

Річковий край

Address
University Avenue,900
92521 Річковий край, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія