University of Alabama at Birmingham School of Dentistry

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа стоматології UAB, розташована в жвавому міському містечку в центрі провідного академічного медичного центру, поєднує в собі багаті традиції школи, заснованої в 1948 році, з передовими технологіями та сучасними програмами та обладнанням.

Школа складається з 7 академічних кафедр та різноманітних освітніх програм, що охоплюють основні стоматологічні спеціальності. Керуючись всеосяжним стратегічним планом, ми просуваємо різноманітність думок і охоплюємо різноманітні викладачі, співробітники та студентів, які збагачують досвід UAB.

Наша мета - навчити прогресивну робочу силу для здоров’я порожнини рота та вдосконалити науку для оптимізації здоров’я порожнини рота в нашій державі, країні та світі. Ми пропонуємо найкращий досвід навчання, широкі можливості для навчання протягом усього життя, а також допоміжні програми, що підтримуються міжнародно визнаними викладачами, та потужну мережу випускників та партнерів із громади. Студенти піддаються як глибині, так і широті клінічного досвіду, тоді як студенти та викладачі можуть брати участь як у клінічних, так і в лабораторних дослідженнях в таких областях, як черепно-лицьовий розвиток / генетика, біоматеріальна наука, мікробіологія порожнини рота та реакція інфекції / господаря, рак порожнини рота та клінічні результати / наука про впровадження. Завдяки нашим всебічним клінічним операціям та інтенсивній співпраці з громадою ми надаємо якісну допомогу пацієнтам для жителів Алабами та прилеглих районів.

Розташування

Бірмінгем

Address
7th Avenue South,1919
35233 Бірмінгем, Алабама, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: