University Of Maryland Baltimore

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про UMB

UMB є єдиним державним медичним університетом штату Меріленд. Шість професійних шкіл і вища школа надають більшість медичних послуг, гуманітарних служб і ступенів юридичних фахівців в штаті Меріленд щороку.

Швидкі факти UMB

Відкритий у 1807 році Університет штату Меріленд, Балтімор (UMB) є університетом охорони здоров'я, права та людських послуг штату Меріленд, присвячений досконалості у сфері освіти, досліджень, клінічної допомоги та державної служби.

УМБ налічує понад 6700 студентів у шести національних професійних школах - стоматології, юриспруденції, медицині, сестринській справі, фармації та соціальній роботі - і міждисциплінарній вищій школі. Університет пропонує 62 докторські, магістерські, бакалаврські та сертифікаційні програми і надає більшу частину докторських ступенів професійної практики, отриманих в Меріленді.

UMB є процвітаючим академічним центром охорони здоров'я, що поєднує в собі новітні біомедичні дослідження та виняткову допомогу пацієнтам. Заочне фінансування УМБ склало рекордний $ 667,4 млн. У 2018 фінансовому році, і кожен член факультету зайнятості / вищої освіти приносить 1,3 млн. Дол. США в дослідницькі гранти, в середньому, в УМБ щороку.

Університет штату Меріленд BioPark, найбільший біотехнологічний кластер Балтімору, підживлює комерціалізацію нових лікарських засобів, засобів лікування, надаючи 1000 ученим та підприємцям простір для створення та співпраці.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Місія

Покращити стан людини і служити суспільному благу Меріленду і суспільству в цілому через освіту, дослідження, клінічну допомогу та службу.

Бачення

Університет буде перевершуватися як видатна установа в своїх місіях для навчання фахівців, проведення досліджень, що стосуються реальних проблем, що впливають на стан людини, забезпечують відмінну клінічну допомогу та практику, а також служать громадськості завдяки відданості покращенню здоров'я, справедливості, і суспільне благо. Університет стане домінуючим економічним лідером регіону через інновації, підприємництво, філантропію, міждисциплінарну та міжпрофесійну командну роботу. Університет буде розширювати свої досягнення з відмінними місцевими та глобальними ініціативами, які позитивно трансформують життя і нашу економіку. Університет стане маяком світу як середовище для навчання і відкриття, багате на різноманітність і включення. Основою професіоналізму університету є ввічливість, підзвітність, прозорість та ефективність. Університет буде живим співтовариством, де студенти, викладачі, персонал, відвідувачі та сусіди залучаються інтелектуально, культурно та соціально.112497_14731-20190320-185317-UMDGrid-e1544466529575.jpg

Розташування

Балтімор

Address
West Lexington Street,620
21201 Балтімор, Меріленд, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія