Прочитайте офіційний опис

Про UMB

UMB є єдиним державним медичним університетом штату Меріленд. Шість професійних шкіл і вища школа надають більшість медичних послуг, гуманітарних служб і ступенів юридичних фахівців в штаті Меріленд щороку.

Швидкі факти UMB

Відкритий у 1807 році Університет штату Меріленд, Балтімор (UMB) є університетом охорони здоров'я, права та людських послуг штату Меріленд, присвячений досконалості у сфері освіти, досліджень, клінічної допомоги та державної служби.

УМБ налічує понад 6700 студентів у шести національних професійних школах - стоматології, юриспруденції, медицині, сестринській справі, фармації та соціальній роботі - і міждисциплінарній вищій школі. Університет пропонує 62 докторські, магістерські, бакалаврські та сертифікаційні програми і надає більшу частину докторських ступенів професійної практики, отриманих в Меріленді.

UMB є процвітаючим академічним центром охорони здоров'я, що поєднує в собі новітні біомедичні дослідження та виняткову допомогу пацієнтам. Заочне фінансування УМБ склало рекордний $ 667,4 млн. У 2018 фінансовому році, і кожен член факультету зайнятості / вищої освіти приносить 1,3 млн. Дол. США в дослідницькі гранти, в середньому, в УМБ щороку.

Університет штату Меріленд BioPark, найбільший біотехнологічний кластер Балтімору, підживлює комерціалізацію нових лікарських засобів, засобів лікування, надаючи 1000 ученим та підприємцям простір для створення та співпраці.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Місія

Покращити стан людини і служити суспільному благу Меріленду і суспільству в цілому через освіту, дослідження, клінічну допомогу та службу.

Бачення

Університет буде перевершуватися як видатна установа в своїх місіях для навчання фахівців, проведення досліджень, що стосуються реальних проблем, що впливають на стан людини, забезпечують відмінну клінічну допомогу та практику, а також служать громадськості завдяки відданості покращенню здоров'я, справедливості, і суспільне благо. Університет стане домінуючим економічним лідером регіону через інновації, підприємництво, філантропію, міждисциплінарну та міжпрофесійну командну роботу. Університет буде розширювати свої досягнення з відмінними місцевими та глобальними ініціативами, які позитивно трансформують життя і нашу економіку. Університет стане маяком світу як середовище для навчання і відкриття, багате на різноманітність і включення. Основою професіоналізму університету є ввічливість, підзвітність, прозорість та ефективність. Університет буде живим співтовариством, де студенти, викладачі, персонал, відвідувачі та сусіди залучаються інтелектуально, культурно та соціально.112497_14731-20190320-185317-UMDGrid-e1544466529575.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University Of Maryland Baltimore

Чи є велика ідея змінити світ? Магістр наук у галузі охорони здоров'я та соціальних інновацій ставить перед студентами завдання вивчити та застосувати принципи інновацій, ... [+]

Чи є велика ідея змінити світ? Магістр наук у галузі охорони здоров'я та соціальних інновацій ставить перед студентами завдання вивчити та застосувати принципи інновацій, підприємництва та дизайнерського мислення для вирішення складних проблем здоров'я та соціальних проблем.

До кінця цієї програми студенти зможуть запустити власні стартапи, вивчити і вплинути на інновації в рамках існуючих організацій, а також зрозуміти, як зміни можуть бути реалізовані шляхом вивчення політики та регулювання. Існує три концентрації: наука про здоров'я, користувальницький досвід (UX) і біомедичне підприємництво. Через ці концентрації, студенти будуть оснащені для вирішення різних медичних і соціальних проблем по їх вибору з основним навчальним планом, занурений в методах дизайнерського мислення, принципів бізнесу та дослідження ринку.... [-]

США Балтімор
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
24 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою