University Of Dallas

Введення

Прочитайте офіційний опис

University Of Dallas присвячений прагненню мудрості, істини та чесноти як належних та основних цілей освіти. Університет прагне виховувати своїх студентів, щоб вони могли розвивати інтелектуальні та моральні чесноти, готуватися до життя та роботи в проблематичному та мінливому світі та ставати лідерами, здатними діяти відповідально для свого блага та для блага своєї сім'ї, громади , країна та церква.

Університет розуміє людську природу як духовну та фізичну, раціональну та вільну. Він керується принципами навчання, які визнають трансцендентні стандарти істини та досконалості, які самі є об’єктом пошуку в освіті.

Університет особливо присвячений прагненню ліберальної освіти як на бакалаврській, так і на аспірантській програмах. У своїх програмах гуманітарних мистецтв Університет прагне відновити та оновити західну спадщину ліберальної освіти. Університет однаково прагне надавати професійні програми на рівні аспірантів. Його професійні програми, в спільному дусі з програмами гуманітарних наук університету, присвячені критичному осмисленню цілей, що регулюють власну професію, вихованню принципового, морального судження та наданню знань та навичок, необхідних для професійної досконалості. Будь професійний чи ліберальний, Університет переконаний у пріоритеті етичного над технічним, у першості людей над речами, у перевазі духу над матерією. Університет прагне запропонувати ті програми для випускників та студентів, які задовольнять важливі потреби суспільства, і які можуть бути запропоновані таким чином, що відповідає основним інституційним зобов'язанням університету.

Розташування

Ірвінг

Address
East Northgate Drive,1845
75062 Ірвінг, Техас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія