Universal Arts School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Краща анімаційна школа в Іспанії

15 # В СУСПІЛЬНОМ ШКОЛАХ АНІМАЦІЇ


Заснована у 1994 році як центр, що спеціалізується на CGI-КОМП'ЮТЕРНИХ ЗОБРАЖЕННЯХ - (Infographics, 3D-анімація, відеоігри, кіно, реклама та спеціальні ефекти) та цифрового зображення (графічний дизайн, пост-продакшн, вірусне відео, короткометражний фільм, модні фільми і Веб). Завдяки більш ніж 3 мільйонам годин навчання, наша методологія, новатор на міжнародному рівні, дозволяє нам знайти роботу в найважливіших топ-студіях планети.

Не було жодних підручників в Інтернеті чи відео, а також PDF-файлів, ми написали книги та 3D-посібники з програмного забезпечення для редакції ANAYA. Ми сформували найгрубіші віртуальні полігони на архаїчних комп'ютерах. Ми навчали найбільш примітивних прийомів моделювання, анімації та FX. Це був початок 90-х років.


Методологія освіти

Можна сказати, що є люди, які мають великий професійний чи особистий успіх, незважаючи на отриманий тип навчання. Це означає, що у нас усе є "клік", який ми можемо натиснути будь-коли, коли захочемо. Справжня формація повинна базуватися на створенні атмосфери, в якій людина пробуджує його внутрішнє Я. Тут повинен бути клімат свободи слова та впевненості. Як тільки один з'єднує, навчання може зняти.

Йдеться про вивчення мистецтва та професії цілого. В даний час відбувається нова революція у знаннях та інтелектуальних можливостях. Ми враховуємо такі поняття, як «Емоційний інтелект», «Багато розумів», «Соціальна розвідка», «Синестезія», «Нейролінгвістичне програмування», «Балетне мислення» тощо. Зараз відомо, що для того, щоб вчитися, необхідно відкрити кілька одночасних поперечних і сполучних шляхів де людина відчуває, що він використовує всі свої здібності, а не лише пізнавальні.


Нагороди та згадки

Виграш нагороди може бути складним через кількість і якість багатьох робіт, що подаються на різних національних та міжнародних конкурсах та фестивалях. Важливо, щоб ваша робота просувалася всіма доступними засобами, де зазвичай цікавлять компанії, а також самим професійним ринком. Просування має фундаментальне значення для зв'язку з робочим світом, з реальним обміном роботою, а також можна спостерігати за поточними тенденціями Digital World і найбільш успішними напрямками роботи. Проекти завжди розроблені для того, щоб хтось бачив їх для власної дифузії, щоб перемістити вашу роботу, щоб перемістити професійний профіль кандидата, де 80% пропозицій у світі не публікуються ніде. Ви повинні бути в реальному каналі найму.

На нас посилається Американська інституція ANIMATION CAREER REVIEW в якості однієї з 100 кращих міжнародних шкіл, яка займає 15 місце в світі.


Сертифікована міжнародна гарантія

Недавні дослідження показують, що компанії під час набору персоналу шукають до 70% особистих якостей кандидата в порівнянні з 30% для своїх академічних тренінгів та резюме, що відбувається все частіше і особливо в цій галузі. Вони будуть шукати те, що ви можете зробити для них в компаніях, а не те, що ви вивчали. Ми є єдиним центром в Іспанії, а спочатку в Європі маємо чотири схвалення цього типу в секторі: авторизований навчальний центр NewTek, Luxology / Сертифікований авторизований навчальний центр, авторизований навчальний центр Houdini та офіційний партнер, що є академічним з боку EPIC GAMES, для навчання потужні пакети програмного забезпечення NewTek's LightWave3D, Luxology Mode, SideEffects, Houdini і потужний движок рендеринг-движка відеоігор Unreal Engine. Нам також було авторизоване Techimage для доставки програмного забезпечення візуалізації "RenderMan" від Pixar. Ми є центром, який Autodesk та Avid надають для навчання Майя, 3D Studio Max та Avid відповідно. Всі вони є сертифікатами з міжнародною гарантією на обслуговування для всіх користувачів.


Стипендії та фінансування

Ми можемо допомогти вам, розділивши ціну. Ви можете попросити нас створити персональний план платежів. Ми можемо налаштувати відповідно до тренувань, ви виберете щомісячний підписний план, який вам підходить.

Ми також можемо допомогти з банківським фінансуванням (з різними юридичними особами) протягом більше місяців і допомогти з обробкою та оформленням документів. Ви отримаєте меншу плату протягом більше місяців фінансування, і це може бути цікаво для доступу до навчання.

Знаходьте стипендію у навчальних закладах різних державних та приватних організацій, національних, регіональних та міжнародних організацій та запитуйте документи, які вони просять, ми допоможемо вам у проведенні процедур. В даний час ми маємо спеціальну акцію в нашому магістратурі та курсах. Вимога до її доступу - отримати допомогу по безробіттю.

Підготовка, як і будь-який інший продукт або послуга, може мати пучки для тренувальних груп та / або більше навчання з таким самим бюджетом. Якщо ви приїдете з друзями, родиною тощо, ми можемо запропонувати вам спеціальну пропозицію для індивідуальної групи.


Робота в промисловості

Завдяки цьому тренінгу відкрите професійне середовище дуже різноманітне та життєздатне, де глобальний попит ринку з майбутніми професіоналами дійсно пов'язаний. Ваша демо-котушка дозволяє вам продемонструвати свої здібності незалежно від вашого віку, досвіду або рівня навчання, коли важливою є якість, яку можна продемонструвати завдяки виконаній ними роботі.

Наші студенти стикаються з професійним ринком, працюючи в декількох напрямках:

  • Місцеві та національні компанії, студії та виробничі компанії
  • Великі компанії, дослідження великого формату та міжнародні виробники
  • Створення власних компаній аудіовізуальних послуг та графіки
  • Самостійна робота у режимі позаштатного спілкування, робота для різних клієнтів на місцевому або міжнародному рівні.

Візи для іноземців

Якщо ви іноземний студент, ми допоможемо вам з VISA. Вам потрібно лише надіслати нам електронного листа про документи для обробки. У кожній країні він працює аналогічним чином, хоча з деякими відмінностями. Найцікавіше, що ви звертаєтесь до посольства чи консульства у вашій країні походження та запитуйте необхідні документи.

Взагалі, більшість студентів можуть залишатися в Іспанії до 90 днів без візи, хоча є кілька країн, з якими потрібно його обробити незалежно від тривалості перебування в Іспанії.

Студентська віза потрібна для навчання в Іспанії, якщо вони перевищують 90 днів.

Студентська віза потрібна людям, які приїжджають з певних країн, незалежно від днів, які відбудуться в Іспанії.

Вимоги, процедури та тривалість варіюються в різних країнах. Ось чому важливо заздалегідь повідомити про це в найближчому посольстві чи консульстві в Іспанії. Також необхідно, щоб ви мали всю необхідну інформацію для вашої конкретної ситуації. Це будуть кроки, які слід виконати:

  1. Перейдіть до посольства або консульства Іспанії в країні походження. Вони нададуть вам всю інформацію про вимоги щодо подання та отримання студентської візи. Важливо зв'язатися з Посольством принаймні за 60 днів до запланованої дати початку, оскільки для обробки візових заяв є певний час.
  2. Запишіть потрібні документи, інформаційні бюлетені та форми.
  3. Увійдіть до курсу або майстра на ваш вибір.

Після реєстрації Ви надішліть електронною поштою Свідоцтво про реєстрацію, щоб отримати студентську візу та її презентацію у посольстві чи консульстві.

Розташування

Лос-Анджелес

Address
gower Street 1627
Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Валенсія

Address
Hernández Lázaro, 29
46015 Валенсія, Валенсія, Іспанія

Валенсія

Address
Riba-roja de Túria, 15
46394 Валенсія, Валенсія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія