Прочитайте офіційний опис

Університет Фіндлай - це гнучка, перспективна установа, яка постійно шукає способів кращого обслуговування слухачів та громади. У сучасному світі, який швидко розвивається, Фіндлі постійно адаптує програми та методи навчання, щоб задовольнити потреби сучасних студентів, які готуються до майбутньої кар'єри.

Освіта в Університеті Фіндлай пропонується у форматах, де розміщуються студенти будь-якого віку та стиль життя. Крім традиційних уроків по буднях, Findlay пропонує курси вночі, у вихідні та в режимі онлайн.

Університет Фіндлі має майже 60 спеціальностей, що ведуть до бакалаврату та пропонує вісім магістрів, лікар аптеки та лікар фізіотерапії. Незвичні і добре відомі програми включають в себе кінні навчання, попередню ветеринарну медицину (варіант тваринницької науки / передвісткової медицини), технології ядерної медицини, професійну терапію та фізіотерапію, а також управління навколишнім середовищем, безпекою та професійним здоров'ям.

Випускні програми включають майстер мистецтв у галузі освіти, майстер мистецтв у викладанні англійської мови як другої мови (TESOL) та двомовну освіту, магістр ділового адміністрування, майстер з атлетичного тренінгу, майстер професійної терапії, майстер асистент лікаря, магістр інформатики в галузі охорони здоров'я та магістр наук у галузі охорони навколишнього середовища, безпеки та гігієни здоров'я, а також доктор фармації та доктор фіз.терапії.

Два ступені програми завершення, що ведуть до ступеня бакалавра наук, пропонуються повністю онлайн: управління бізнесом та управління навколишнім середовищем, безпекою та здоров'ям. МВА, магістр наук у галузі управління навколишнім середовищем, безпеки та гігієни праці та майстер мистецтв у галузі освіти також пропонуються повністю в Інтернеті на додаток до занять, що проводяться на кампусі.

.

Майже 3700 студентів навчаються в Фіндлі, з більш ніж 2700 бакалаврів та майже 1000 аспірантів. Приблизно 1300 студентів живуть у студентському містечку в корпусі університету.

Приблизно 340 факультетів денної та заочної форми навчання навчають регулярних і онлайнових класів, а співвідношення студента до факультету складає 15: 1.

Університет Фіндлі охоплює понад 388 акрів, включаючи його 73-акрам головний кампус і шість університетських містечок. Повний список університетських об'єктів, натисніть тут.

Можливості для навчання лідерства та міжособистісних навичок поза аудиторією. Студенти можуть брати участь у будь-якому з майже 100 студентських організацій, у тому числі клуби з особливими інтересами, студентські ЗМІ, студентські уряди, виконавські групи, службові клуби, академічні почесні організації, духовні групи життя та грецькі соборності та братства. Клуб спорту та 28 внутрішніх видів спорту підтримують конкурентний дух, який живий на кампусі.

Образотворче мистецтво процвітає на кампусі з різноманітними театральними постановками, виставами мистецтва та концертами вокально-інструментальної музики, які пропонують творчі майданчики та тренінги для студентів, а також служать джерелом культурного збагачення громади.

Університет Фіндла учать у 24 міжгалузевих видах спорту: 10 чоловічих (бейсбол, баскетбол, крос, футбол, гольф, критий і відкритий трек, футбол, плавання та дайвінг, теніс та боротьба); 12 жінок (баскетбол, черлідінг, крос, танцювальна команда, гольф, лакросс, софтбол, футбол, плавання і дайвінг, теніс, внутрішня і зовнішня траса та волейбол); і два змішані види спорту, західна та англійська верхова їзда.

Університет Фіндлі є членом Національної колегіальної атлетичної асоціації (NCAA) Division II та конкурує в міжгалузевій атлетичній конференції Великих озер (GLIAC). Обидві кінні команди є членами Міжвузівської Асоціації Шоу Шоу.

Університет Фіндлі знаходиться в Фіндлі, штат Огайо, маленьке місто, яке є приємним та прогресивним. Демографічні щоденники "Фіндлей" позначили "місто-мрію", і його неодноразово називали одним з 10 найкращих мікрополітичних областей (малих міст) в США за допомогою журналу "Сайт виділення". Фіндлай - це єдине місто в штаті Огайо, яке було названо однією з 100 кращих громад для молоді три рази поспіль Американським обіцянчим союзом, організацією, заснованою Колін Пауелл.

UF акредитована Вищою навчальною комісією та національними акредитованими організаціями з питань спортивної підготовки, охорони навколишнього середовища та захисту навколишнього середовища, технологій ядерної медицини, професійної терапії, аптеки, фізіотерапії, асистента лікаря, соціальної роботи та педагогічної освіти. Програми UF уповноважені Радою регентів штату Огайо.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

The University of Findlay

Майстер мистецтв Університету Фіндлі в TESOL (викладання англійської мови до спікерів інших мов) допоможе вам стати досвідченим вчителем / практиком мови. ... [+]

Майстер в TESOL / двомовної освіти

Магістр мистецтв Університету Фіндлі в TESOL (викладання англійської мови до спікерів інших мов) допоможе вам стати досвідченим вчителем / практиком мови та підготуватися до освітніх лідерських посад в рамках другої або іноземної мови та програм двомовної освіти.

Університет Фіндлі забезпечує міцну основу в:

лінгвістика Друга мова придбання Педагогіка Методологія Дизайн навчального плану Оцінка Багатомовна / мультикультурна освіта ... [-]
США Findlay
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

The University of Findlay

Університет Майстер Фіндлея наук в прикладній безпеки і Analytics фокусується на передових курсових в керівництві і технології, зокрема, великих даних і кібербезпеки, і м ... [+]

Підготовка до ролі лідера в технології з магістра наук в області прикладної безпеки і аналітика від університету Фіндлі.

університет Фіндлея Магістр наук в області прикладної безпеки і аналітика фокусується на передових курсових робіт в керівництві і технології, зокрема великих обсягів даних і кібербезпека, і може бути завершена протягом двох років.

Як магістра наук в області прикладної безпеки і Analytics підвищення вашій кар'єрі? Цей ступінь призначений для підвищення вашого поточного знання його в області безпеки і великий аналізу даних, а також розширити свої ділові навички в області бухгалтерського обліку, фінансів, управління проектами та загального управління і керівництва інформації та технології. ... [-]
США Findlay
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Findlay

Магістр наук в галузі охорони навколишнього середовища, управління безпекою та охороною (ESH) мірою призначений для забезпечення випускників з навичками, необхідними для ... [+]

Ступінь магістра в галузі екологічного, управління безпекою та охороною

&nbsp

Ви професійні робочі або недавній випускник коледжу? Приймає рішення у вашій організації? Орієнтовані на вироблення політики та аналітичної? Потрібна онлайн-класи у відповідності з Вашими графіком?

Магістр наук в галузі охорони навколишнього середовища, управління безпекою та охороною (ESH) мірою призначений для забезпечення випускників з навичками, необхідними для прийняття управлінських рішень і забезпечити лідерство в навколишнім середовищем, безпекою та гігієною праці (ESH) кар'єру. Програма поєднує в собі науки, техніки, політики та бізнес-концепцій для підготовки студентів за п'ятьма напрямками: ... [-]

США Findlay
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

The University of Findlay

Онлайн магістра наук в програми з охорони здоров'я інформатики в Університеті Фіндлі заснована на науці позаду електронних медичних записів. ... [+]

Магістр наук в галузі медичної інформатики

&nbsp

Онлайн магістра наук в програми з охорони здоров'я інформатики в Університеті Фіндлі заснована на науці позаду електронних медичних записів. Інформатика в охороні здоров'я є поле, яке визначає, як медична інформація є технічно захоплені, передані і використані. Інформатика в охороні здоров'я фокусується на інформаційні системи, інформатика принципи та інформаційних технологій як воно застосовується до безперервної медичної допомоги. Це інтегрована дисципліни за спеціальністю областях, які включають в себе: ... [-]

США Findlay
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Overview of The University of Findlay

Dr. Ahmed El Zayaty - MBA

John Guagenti - Business Major/MBA

Graduate TESOL/Bilingual Education

Nkiru Georgiana Ujomu - Master of Environmental Safety and Health Management

Environmental, Safety and Occupational Health

Dr. Tim Murphy - Associate Professor and Chair of Environmental, Safety, and Health Management

UF International Discussion

The University of Findlay
Address
1000 North Main Street
45840 Findlay, Огайо, США
Веб-сайт
Телефон
+1 419-434-5507