Прочитайте офіційний опис

Коледж-математичних і технічних наук (CEMS) складається із сузір'я яскравих і яскравих департаментів та програм. Наша міждисциплінарний підхід готує випускників до керівної ролі при вирощуванні різноманітне співтовариство вчених. Це наша місія, щоб забезпечити штаті Вермонт інтелектуальний ресурс для технологічно орієнтованого економічного зростання і сприяння проектування, інформатики та математики як професії в служінні людству.

Коледж Місія + Профіль

CEMS є домом для однієї школи - школа інженерії - і двох департаментів - Департаменту комп'ютерних наук та кафедри математики і статистики. CEMS студенти та викладачі беруть активну участь у на кампусі міждисциплінарних програм, включаючи Вермонт складних систем Центру, Вермонт сучасних комп'ютерних Core (VACC) та інтегративної післядипломної освіти та програми підготовки кадрів (IGERT). Наші інформаційно-просвітницькі програми по всьому штату спільноти досягти K-12 викладачів і студентів і включають в себе інститут губернатора штату Вермонт і в першу Robotics.

Ласкаво просимо в Дін Луїс Гарсія

Ласкаво просимо в коледж-математичних і технічних наук (CEMS) на УВМ. Ви вибрали поле дослідження, яке дозволить вам формувати майбутнє нашого світу, як суспільство стикається зі все більш великі проблеми, такі як, використовуючи наші обмежені ресурси більш ефективно, знижуючи гонки слід людини на планеті, а також розробка нових і більш потужних обчислювальні інструменти, які дозволяють нам вирішувати завдання швидше і ефективніше. Як член спільноти CEMS ви дізнаєтеся навички, які допоможуть вам розвинути в першокласний STEM мислителя і професійно.

CEMS є згуртована громада, де студенти знайомляться один з одним і їх викладачам. Наша STEM-орієнтованої школи в рамках комплексної університетської надає студентам можливість скористатися цілісного аспірантів і студентів досвіду. На додаток до наших програм ступеня ми також пропонуємо інноваційні програми сертифіката, які забезпечують облікові дані, які будують кваліфікації індивіда і підтримати його або її бажання вносити зміни кар'єри, просування в області, або доступ до більш високооплачувану роботу.

Перехресне запилення ідей можливе тільки в умовах, як CEMS, де студенти мають можливість отримати знання з підтримки дисциплін всередині і за межами коледжу. Наша мета полягає в тому, щоб надати вам унікальний досвід, який дозволяє максимізувати особистий потенціал, забезпечуючи вам освіту світового класу і набір навичок. Знову Ласкаво просимо в CEMS.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: