Union University California

Введення

Прочитайте офіційний опис

Союз Університет Каліфорнії представляє собою інтернет-богословський університет має намір охопити групи церковних лідерів в світі, щоб надати їм можливість вивчити практичні, цілісний Богословська і церковно підготовки керівних кадрів освітніх програм шляхом видалення для наших студентів бар'єри бідності, другого рівня володіння мовою, і неможливість перенести на місці дослідження.

UUC вітає студентів з усіх конфесій і християнських релігійних традицій, і вербує здатність представляти широкий спектр конфесій і релігійних традицій в християнській Церкві. UUC прагне обгрунтувати наше богословську освіту в контексті, ідеї і богословських розробок церкви в тих регіонах, де живуть наші студенти і міністра. Союз Університет Каліфорнії (UUC) була створена в штаті Каліфорнія в 1986 році в якості некомерційної організації, релігійної корпорації, затвердженої Бюро з питань приватного Поствторічного освіти штату Каліфорнія, грант вчених ступенів, відповідно до "затвердженої" означає дотримання державні стандарти, викладені в кодекс про освіту.

В даний час UUC є афілійованим членом Асоціації Біблійного вищої освіти (ABHE), Сполучених Штатів асоціації дистанційного навчання, а також в Каліфорнії Асоціації приватних після середньої школи.

ЧОМУ САМЕ UNION в Каліфорнійському університеті

Союз Каліфорнійський університет є християнське навчальний заклад прагне подолати мовні, мобільність і фінансових бар'єрів через інтернет методології дистанційного навчання призначена для підготовки студентів, щоб служити Богу в своїх професіях і місцях.

Союз Каліфорнійський університет акредитований освіти Акредитаційної комісії відстань. Сертифікаційна комісія за освітою акредитаційної комісії Відстань перераховані Департаментом освіти США в якості національно визнаною акредитації агентства. Сертифікаційна комісія акредитаційної комісії Дистанційна освіта є визнаним членом Ради з акредитації вищої освіти.

наш факультет

Ви можете вірити, що Союз Університет Каліфорнії штабів кваліфікованих інструкторів, діє на міцній фінансовій основі, використовує затверджені засоби та обладнання, а також стежить за всіма керівних принципів, що стосуються допусків по найму і будь-який інший аспект навчального закладу.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

майстер мистецтва в програмі міністерства англійською або в'єтнамці

Онлайн навчання Стаціонарна форма навчання 3 років January 2018 США Westminster

Магістр мистецтв в Міністерстві представляє собою комплексну програму для керівництва в місцевих церквах, Біблійні школи, пара-церковних організацій або інших некомерційних організацій. [+]

Магістр мистецтв в програмі міністерства Мови запропонував: Англійська, в'єтнамський ОПИС Магістр мистецтв в Міністерстві представляє собою комплексну програму для керівництва в місцевих церквах, Біблійні школи, пара-церковних організацій або інших некомерційних організацій. Студенти будуть вивчати різні предмети, пов'язані безпосередньо з біблійним дослідження, богословської рефлексії, служіння і керівництва. РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ Після успішного завершення магістра мистецтв в програмі міністерства, випускники зможуть: 1. Грамотно тлумачити біблійні тексти і застосувати їх у своєму служінні контексти 2. Сформулювати міністерство бачення і грамотно реалізувати 3. Визначити свої контексти служіння і культури і зв'язати його з біблійними настройками 4. Розвиток практики особистої і духовної зрілості 5. Свинець грамотно, організовувати і управляти вміло, наставництво мирянам для своїх міністерств в сім'ях, так і в місцевих церквах. ПРИЙОМ ВИМОГИ Заявник повинен, після завершення онлайн-заяву про прийом, подати такі матеріали директору з прийому студентів, які будуть розглядатися для прийому: 1. Два паспортного розміру фотографії 2. Копія виданого державним органом при собі посвідчення особи з фотографією 3. Бакалавр мистецтв або наук Ступінь або міжнародний еквівалент від акредитованого / визнаного коледжу або університету 4. Офіційні стенограми від всіх попередніх коледжів або університетів взяли участь 5. Два рекомендаційних листи; один з них повинен бути від пастора або відомого релігійного діяча; один з наукового керівника, якщо це можливо. 6. Особиста заява, принаймні 500 слів, що описують мотивації студента для навчання в UUC 7. Мовні вимоги: Студенти, які застосовуються для англійських програм повинні надати докази володіння англійською мовою. Кандидати, чия рідна мова не є англійською і які не заробили ступінь з відповідним чином акредитованому навчальному закладі, де... [-]

Master

МАЙСТЕР Божественності ПРОГРАМИ

Онлайн навчання Стаціонарна форма навчання 4 - 6 років January 2018 США Westminster

Майстер програми Богослов'я (MDiv) з призначений для розширення можливостей та забезпечити студентів, щоб служити в якості трансформаційних християнських лідерів в сучасних мультикультурних контекстах. [+]

МАЙСТЕР Божественності ПРОГРАМИ Мови запропонував: Англійська, в'єтнамський ОПИС Майстер програми Богослов'я (MDiv) з призначений для розширення можливостей та забезпечити студентів, щоб служити в якості трансформаційних християнських лідерів в сучасних мультикультурних контекстах. UUC пропонує традиційні навички міністерських біблійних і теологічних компетентності, ефективного спілкування, духовної чутливості і ступеня зрілості, пристрасть до євангелізації та пастирської турботи. Крім того, наша програма пропонує курси по глобальної взаємозв'язку сучасного світу, важливість розуміння урбанізації, принципи ефективного керівництва, організаційних навичок, розвитку і соціальних перетворень. Випускники програми будуть грамотно оснащені, щоб служити ефективно і на професійному рівні, як рукопокладених пасторів і лідерів в контекстах церков або інших християнських організацій і / або міністерств. РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ Після успішного завершення програми магістра богослов'я, випускники зможуть: 1. Сформулювати ефективно звуковий біблійне і історичне богослов'я 2. Розвиток практики особистої і духовної зрілості 3. Є можливість робити нових церков і церковне оновлення 4. Мобілізувати церква для соціальних перетворень, конфліктів, примирення і глобальної місії 5. Свинець і грамотно організовувати і управляти вміло і наставляти паству для своїх міністерств в сім'ях, церквах і державного сектора. ПРИЙОМ ВИМОГИ Заявник повинен заповнити онлайн-заяву про прийом andsubmit наступні матеріали директора з прийому студентів, які будуть розглядатися для прийому: 1. Два паспортного розміру фотографії 2. Копія виданого державним органом при собі посвідчення особи з фотографією 3. Бакалавр мистецтв або наук Ступінь або міжнародний еквівалент від акредитованого / визнаного коледжу або університету 4. Офіційні стенограми від всіх попередніх коледжів або університетів взяли участь 5. Два рекомендаційних листи; один з яких повинен бути від пастора або відомого релігійного діяча; другий з наукового... [-]

Для зв'язку