University of Tampa - Sykes College of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Тампського університету бізнесу Сайкса - провідний приватний заклад, орієнтований на розвиток світових лідерів завтрашнього дня. Наша прихильність до досконалості відображена в нашій акредитації AACSB - визнанні, яке входить до перших 5 відсотків випускників бізнес-шкіл у всьому світі.

Наші інноваційні програми охоплюють новітні інструменти та методи, оснащуючи студентів сучасними навичками вирішення проблем та аналітичними навичками, необхідними для досягнення успіху на глобально конкурентному ринку. Коледж має бурхливий зв’язок з діловим співтовариством, і наші студенти отримують переваги від широкого досвіду навчання та роботи в мережі. У наших програмах MBA та MS пропонується чимало варіантів концентрації, що дозволяє студентам вивчити свої таланти та персоналізувати свої курси навчання.

Наші викладачі можуть похвалитися вражаючим поєднанням передових академічних даних та практичного ділового досвіду. Вони не тільки роблять видатну роботу викладання та наставництва, але займаються відповідними науковими та галузевими дослідженнями. Це дослідження бере участь у розробці нових теорій та допомагає в нашій педагогічній місії.

Сайкс коледжу бізнесу

Коледж бізнесу Сайкса є невід’ємною частиною університетського містечка на 100 акрів, розташованого в самому центрі Тапи. Як всеосяжний заклад, Університет Тампа забезпечує повний спектр ресурсів, кваліфіковані викладачі та сучасні засоби.
Коледж бізнесу Сайкса - одна з елітних приватних шкіл Південно-Східного регіону, акредитована як на аспірантурі, так і на бакалавраті ААССБ Міжнародної асоціації для просування колегіальних шкіл бізнесу. AACSB International - це провідна організація з акредитації бізнесу, що сприяє досконалості та постійному вдосконаленню в бакалавраті та аспірантурі.

Що нас оточує

У центрі однієї з найбільш яскравих ділових спільнот Флориди університет Тампського університету бізнесу Сайкса пропонує освіту світового класу з міжнародною репутацією успіху.

У коледжі бізнесу Сайкса ми пишаємось особливостями, які відрізняють нас серед провідних світових бізнес-програм:

  • Найвища акредитація
  • Інноваційний навчальний план
  • Видатний факультет
  • Досвідчене навчання
  • Високотехнологічні засоби

Коледж бізнесу Сайкса - це місце, де завтрашні бізнес-лідери - від куточка до далеких куточків земної кулі - приїжджають вчитися, розвиватися та мережувати. Висококваліфіковані студенти різного віку та походження проходять підвищення кваліфікації з цілого ряду дисциплін від викладачів факультету з наголосом на діловому співтоваристві.

Розташування

Тампа

The University of Tampa - Sykes College of Business

Address
401 W. Kennedy Blvd.
Fairgrounds Building

33606 Тампа, Флорида, США
Телефон
+1 (813) 253-3333

Акредитації

AACSB Accredited