University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Школа медичних сестер і медичних працівників слід університет місії Сан-Франциско, щоб забезпечити гуманітарну освіту корениться в традиціях єзуїтів різноманітності, справедливості і глобальних перспектив.

На підтримку цієї місії, студенти в школі медичних сестер і медичних професій є частиною однієї з найбільш цікавих і різноманітних міст для прогресивного надання медичної допомоги в країні. Випускники служать добре обізнаними, інноваційних та досвідчених практиків у галузі охорони здоров'я.

Зір

Школа медсестер і медичних працівників в Університеті Сан-Франциско просуває місію університету з підготовки фахівців в області охорони здоров'я, спрямовані на детермінанти здоров'я, пропаганди політики та інформаційно-пропагандистську та забезпечити моральний компас для перетворення охорони здоров'я з метою подальшого рівності і позитивно впливають на якість, доставка, а також доступ.

Місія

Місія Школа медсестер і медичних працівників (SONHP) є розвиток медсестер і медичних працівників освіти в контексті традиції єзуїта. Школа використовує динамічні і інноваційні підходи в університетському та післядипломної освіти для підготовки фахівців для поточних і майбутніх областей практики. Мета полягає в тому, щоб ефективно зв'язати клас, клінічні та польові досліди з очікуваннями компетентності, співчуття і справедливість в області охорони здоров'я, захисту і заохочення в контексті найвищих академічних стандартів.

Величини

Конгруентне з основними цінностями університету, цінності школи медичних сестер і медичних працівників є: створення і підтримання середовища, яка сприяє передового досвіду в області академічної діяльності професій охорони здоров'я на основі: взаємної поваги, прозорості, співробітництва, професіоналізм, творчість , різноманітність, культурну чутливість і духовність.

Продемонструвати особисті цінності: чесність, академічних знань, повагу до себе та інших, співчуття і турботи, особистісного зростання, відповідальності і підзвітності, професіоналізм, пристрасть до справедливості і особистого здоров'я і благополуччя.

Позитивно впливають на сестринської практики і охорони здоров'я середовища шляхом заохочення: здоров'я і добре самопочуття, цілісний, орієнтованої на пацієнта допомоги, адвокації пацієнт, дух дослідження і науково обгрунтованої практики, безпеки і якості поліпшення, економічно ефективного догляду, нові технології, збалансовані з гуманістичної підхід, професійної та етичної прийняття рішень, розширення доступу до медичної допомоги, особливо для вразливих груп населення, ефективної інфраструктури громадського охорони здоров'я, а також, на протязі всього життя.

Ця місія, бачення і цінності Школа медсестер і медичних працівників включені в аспірантів і студентів навчальних посібників. Крім того, вони включені в бакалаврату та програми і є невід'ємними компонентами процесу оцінки студента. Студенти реалізувати місію, бачення і цінності школи медичних сестер і медичних працівників у своїх оцінках відслужили програми, курс оцінки для практики, досвіду тестування звичайно, і з вичерпаним курсу компетенцій і результатів.

Клінічна психологія PsyD з USF SONHP на Vimeo.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc - Master » Перегляд MSc - HealthcareStudies » Перегляд Аспірантури » Перегляд Master »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр наук в галузі медичної інформатики (mshi)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США San Francisco

Майстер USF по науці в програмі охорони здоров'я інформатики зосереджений на підготовку наступного покоління informaticists в мистецтві та науці аналітичних даних про стан здоров'я. Здоров'я і технічні фахівці дізнатися все, починаючи від основ програмування на передові методи статистичного і машинне навчання в міжпрофесійні, заснованих на проекти класів. [+]

Мистецтво і наука про здоров'я аналізу даних

Програма " Магістр наук" в галузі інформатики у галузі охорони здоров'я зосереджена на підготовці майбутнього покоління інформатикатів у галузі аналізу даних про мистецтво та науку про здоров'я. Здоров'я і технічні фахівці дізнатися все, починаючи від основ програмування на передові методи статистичного і машинне навчання в міжпрофесійні, заснованих на проекти класів. Два треку доступні для студентів, щоб продовжити. Студенти можуть слідувати трек, або прийняти будь-яку комбінацію курсів, які найкращим чином задовольнити свої цілі:... [-]


Відео

Master of Public Health Informational Webinar March 3, 2016

Clinical Psychology PsyD

San Francisco Advantage

Для зв'язку

University of San Francisco

Адреса, рядок 1 920 Mason Street San Francisco, CA 94129
San Francisco, Каліфорнія, CA, США
Веб-сайт http://www.usfca.edu/
Телефон +1 415-422-5555