University of Saint Francis Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому університет Святого Франциска?

Доходи Потенціал: USF займає 5 - е місце для кращих заробітків потенціалу всіх шкіл штату Індіана. Результати: було зайнято 93% від 2015 випускників, що навчаються в освітніх програмах, у військовій або добровільної служби. Рейтинг: USF займає в топ - 100 серед регіональних університетів (Midwest) в відповідно до США Новини & World Report. Значення: Вашингтон Щомісяця перераховує USF , як # 40 в нації для "Кращий віддачу від витрачених коштів " в сфері освіти.

"Це було дуже важливо, щоб місія і цінності школи відображають мою власну. Я міг би вибрати кілька інших шкіл, але любив програму USF. Я любив свій досвід ASN, тому, природно, я вибрав USF для моєї диплом про вищу освіту ".

Майк GeRue, бакалавр наук в області догляду '99 & Майстер по догляду за хворими адміністрації '09

Головний операційний директор, Parkview інститут серця

Зручність Дослідження від будинку - або де -то ще вам трапиться бути! Гнучкість Дізнайтеся в своєму власному темпі. Заробіть свою ступінь всього за 12 місяців. Допустимість Насолоджуйтесь істотної економії по порівнянні з ціною традиційного, на кампусі програми. Якість USF забезпечує високий рейтинг програм з відмінним, вимірних результатів.

Потенційні роботодавці кажуть:

"Медсестри, які приходять до нас з університету Святого Франциска дійсно є цінності, які ми хочемо. Вони забезпечують радісне обслуговування. Вони забезпечують повагу до життя. Вони дбають про наших пацієнтів. Ви не можете піти в догляді просто шукає хорошу високооплачувану роботу, ви повинні бути захоплені турботі про інших. Ви повинні бути готові пожертвувати, і якщо ви, то догляд за хворими є кар'єра для вас ".

Керол Шустер, BSN, MBA, RN

Віце-президент по Лікувальні, директор по догляду за хворими, Францисканський Здоров'я-Crown Point

Процес надходження USF

Застосовуючи до інтернет-аспірантської програми Університету Святого Франциска легко і швидко. Якщо ви відповідаєте ступінь і кумулятивні вимоги ГПД, ви просто заповнити онлайн заяву про прийом, в тому числі такі:

Копія Вашого офіційного стенограми зі школи або надання більш високу ступінь вашого бакалавра Короткий лист застосування висловлювати свої особисті і професійні причини, за якими проводить диплом від USF Ваше резюме

Після того, як ваша заявка була відправлена, ви можете повернутися в будь-який час, щоб увійти в систему, щоб переглянути на ваш статус прийому. Після того як ви прийняті, ви можете вивчити варіанти фінансової допомоги. Депозит за навчання йде далі, а потім і вищий навчальний заклад почати заняття.

Переваги Кар'єра

Найбільшу вигоду в тому, що ви не повинні поставити свою кар'єру на утримання під час навчання в Інтернеті з нами. Інші переваги кар'єри включають в себе наступне:

Ви отримаєте знання і навички, головні роботодавці побажай в топ-претендентів, збільшуючи конкурентоспроможність і потенційний дохід. Ви будете мати можливість поставити те, що ви дізнаєтеся в дію на роботу - часто, як тільки ви дізнаєтеся його. Ви дізнаєтеся нові способи спільної роботи і спільної роботи, отримуючи нову мережу контактів.

Розташування

Форт Вейн

Address
2701 Spring Street

46808 Форт Вейн, Індіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: