University of San Francisco - College of Arts & Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про коледж

Як один з найпрестижніших єзуїтських католицьких університетів країни, Коледж мистецтв та наук поєднує жорсткий академічний навчальний план з міською, глобальною перспективою. Бачення успіху коледжу передбачає як голову, так і серце, з видатними викладачами, які надають учням навички та співчуття до моди більш справедливого і гуманного світу.

Останніми роками наші викладачі-вчені отримали безпрецедентне всесвітнє визнання: виграли національні нагороди, отримали великі нові гранти та престижні стипендії Фулбрайта, а також прем'єра на великих майстернях мистецтва та кінофестивалях по всьому світу.

Наші студенти опублікували свої дослідження разом з нашим факультетом, отримали призи за написання, отримали високо конкурентні стипендії та були прийняті у вищих навчальних закладах. Вони також займаються спільнотою, і вони змінюють ситуацію. Від будівництва бібліотеки для дітей вулиці в Замбії до подолання цифрового розриву в Перу, боротьби з сучасним рабством прямо тут, в США, наші студенти змінюють світ на краще.

Коледж мистецтв і наук пропонує широкий спектр освітніх можливостей, проникнутим місією, щоб забезпечити не тільки знання та навички, необхідні для досягнення успіху як осіб та професіоналів, а також цінності та чутливість, необхідні для чоловіків та жінок для інших.


Марсело Кемпері, декан коледжу мистецтв і наук

Наші програми

З огляду на пропозиції 60 спеціальностей та неповнолітніх, багато з яких мають спеціалізовані концентрації, Коледж мистецтв та наук знаходиться в центрі студентами університету.

У цьому місті інновацій, підприємництва та культури, USF пропонує 16 унікальних магістерських програм у своєму коледжі мистецтв та наук.

Випускники за номерами

Подати заявку на USF

Освіта УФС полягає не лише в книжкових смаках, а про справжню різницю.

Розташування

Сан Франциско

University of San Francisco

Address
2130 Fulton Street
San Francisco, California, United States94117 Сан Франциско, Каліфорнія, США
Телефон
+1 415.422.5101