University of South Carolina Upstate

Введення

Прочитайте офіційний опис

В даний час в 50-му році, Університет Південної Кароліни Upstate продовжує прагнути до свого бачення стає одним з провідних «столичних» університетів в Південно-Східній ст.

Університет прагне бути визнані на національному серед однолітків столичних установ за видатні досягнення в галузі освіти та прихильності до своїх студентів, для його участі в регіоні, для його цивілізованості і спільної мети, і для ясності і цілісності своєї місії. ОСК Upstate прагне підготувати своїх студентів до участі в якості відповідальних громадян в різноманітних, глобальної та наукомісткої суспільства, переслідувати перевагу в обраній ними кар'єри і продовжувати навчання протягом усього життя. Навчальні та послуги призначені для учнів значно різноманітної у фоновому режимі, віку, раси, етнічної приналежності, освітнього досвіду та академічних цілей.

ОСК Upstate пишається тим, що є домом для багатьох міжнародних студентів з широкого спектру країн. У нас є студенти з 36 країн і 51 країн на нашому кампусі.

У відповідності з міжнародним характером північній частині штату, університет сприяє глобальні перспективи за своїми програмами. Підтримка регіональних цілей зайнятості більшості своїх студентів, це надає широкі можливості для навчання на досвіді.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc - Master » Переглянути магістерські програми » Перегляд MSc - HealthcareStudies » Перегляд Програми BAs » Перегляд Бакалавр природничих наук » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр наук в галузі інформатики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Spartanburg

Проектування, закупівлі, впровадження, обслуговування і розвиток інформаційних ресурсів на основі всі разом відомі як управління інформаційними ресурсами. Місія кафедри інформатики є підготовка фахівців з багатопрофільною освіти багатою інформаційних технологій, управління інформацією, бізнес і зв'язку - навички управління на ринку праці інформаційний ресурс шукає в сьогоднішніх випускників. [+]

Магістр наук в області програми з інформатики складається з, щонайменше 30 кредитних годин за межами ступінь бакалавра. Це включає в себе як мінімум вісім обов'язкових курсів (24 кредитних годин) і шести кредитних годин дисертації або незалежного дослідження.

Два треку дослідження доступні для студентів: Управління медичної інформації (HIM) і Управління інформаційних ресурсів (IRM). ... [-]


Master

майстра в галузі освіти в ранньому дитинстві та початкової освіти

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Spartanburg

ОСК Upstate магістрів зручно налаштувати в конструкції COHORT, що робить його більш доступним для знаходяться в експлуатації вчителів у північній частині штату. [+]

ОСК Upstate магістрів зручно налаштувати в конструкції COHORT, що робить його більш доступним для знаходяться в експлуатації вчителів у північній частині штату. Раннє дитинство програми є 36-годинна програма призначена для завершені протягом двох років з більшістю курсових, пропонованих в літніх умовах. Магістр педагогіки в ранній послідовність курсів Дитинство Освіта запропонував.... [-]


Відео

Living on Campus at USC Upstate