Unicaf University (MW)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет UNICAF на перший погляд

Unicaf University - це панафриканський незалежний, визнаний університет, який поєднує найкращі елементи міжнародної освіти та пропонує високоякісні міжнародно визнані кваліфікації.

Університет має філії та / або навчальні центри у 9 різних країнах Африки та зареєстрований та затверджений Національною радою з вищої освіти (NCHE) в Малаві та Управлінням вищої освіти Замбії (HEA).

Університет "Університет" прагне до вищої майстерності у викладанні, досягненні учнями та задоволення в постійно вдосконалюваному академічному середовищі. Університет прагне стати провідним університетом в країнах Африки на південь від Сахари, визнаним завдяки видатному вкладу у викладання, навчання та дослідження.

Кампуси Університетського університету пропонують студентам можливість отримати високоякісні міжнародно визнані кваліфікації за дуже низькою ціною. Університетський університет прагне запропонувати студентам можливість поглиблювати свої знання та особисті навички, розвивати свою кар'єру та будувати життя, про яке вони мріють.

Unicaf University пропонує повноцінні онлайн-програми, а також програми, пропоновані шляхом змішаного навчання в одному з своїх кампусів та навчальних центрів. Крім того, у філіалах університетів студенти мають можливість проводити обговорення в реальному часі та отримувати користь від ряду послуг, таких як доступ до цифрових бібліотек, публічні лекції, семінари та ряд соціальних заходів.

Університет використовує партнерські зв'язки UNICAF з міжнародно-акредитованими університетами, такими як Університет Південного Уельсу, Університет Нікосії та Каліфорнійський університет Marymount, щоб запропонувати конкурентоспроможні, міжнародно-акредитовані он-лайн градуси за доступними цінами. Студенти також користуються курсами на кампусі, запропонованими самим Unicaf University.

UNICAF є однією з найбільш щедрих стипендійних програм. Програма підтримує студентів, які постійно проживають в Африці, і надає можливості для навчання за різними програмами дистанційного навчання, виданими європейськими, британськими та американськими університетами. В даний час UNICAF надає стипендії для онлайнових програм, що пропонуються Університетом Південного Уельсу у Великобританії, Університету Нікосії в ЄС та Каліфорнійському університеті Marymount в США.

Протягом останніх двох десятиліть наші асоціації пропонують стипендії іноземним студентам. Успішні студенти змогли зробити значний внесок у свої рідні округи на найвищому рівні.

Стипендіальна програма UNICAF була заснована, щоб запропонувати обдарованим школярам, ​​що не мають достатньої кваліфікації, можливість продовжувати свою освіту, навчаючись за міжнародно-акредитованими кваліфікаціями за набагато нижчою ціною.

Наше бачення

Університет "Університет" прагне бути провідним фахівцем у галузі високого рівня освіти та досліджень в африканських країнах.

Наше завдання

Допомогти студентам стати освіченими людьми, досягти своїх академічних і професійних цілей та брати на себе відповідальні ролі в мінливому світі глобальної взаємозалежності; сприяти дослідженню та генерації знань; служити суспільству через поширення та використання знань, а також за допомогою інноваційних партнерських відносин з установами бізнесу та громадянського суспільства.

Розташування

Нью-Йорк

Address
1745 Broadway
10019 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Афіни

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Афіни, Центральні Афіни, Греція

Бухарест

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Бухарест, Бухарест, Румунія

Лондон

Address
Kemp House, 152 City Road
EC1V 2NX Лондон, Англія, Великобританія

Каїр

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Каїр, Каїрське губернаторство, Єгипет

Аккра

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road

AF 919 Аккра, Великий регіон Аккри, Гана

Лілонгве

Address
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67
Лілонгве, Центральний регіон, Малаві

Порт-Луї

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Порт-Луї, Порт-Луї, Маврикій

Найробі

Address
Найробі, Найробі, Кенія

Лагос

Address
10, Peace Avenue
Лагос, Лагос, Нігерія

Могадішу

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Могадішу, Банаадір, Сомалія

Лусака

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres
Лусака, Провінція Лусака, Замбія

Ірбід

Address
Jordan-Irbid
Ірбід, Губернаторство Ірбід, Йорданія

Кіпр Інтернет

Address
Кіпр Інтернет, Кіпр

Лілонгве

Address
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Fame & Shoprite),
Area 4,
Plot 67 Lilongwe

Лілонгве, Центральний регіон, Малаві