UNC System International Recruitment Consortium

Введення

Прочитайте офіційний опис

"Наші 11 університетів так само різноманітні, як і ваші цілі".
UNC International представляє групу з 11 високоякісних університетів в рамках університету Північної Кароліни. Наші установи охоплюють державу, від гір до узбережжя. Вони варіюються від малих та особистих, з 3500 студентами, до великих та наукоємних із 35 000 учнями. За допомогою навчальних та навчальних програм для студентів до програм післядипломної освіти, ми дійсно пропонуємо щось для кожного студента.

"Доступно. Доступний Привілейований. Одинадцять великих університетів, котрий вам підходить? "
Маючи таку кількість варіантів, ми розуміємо, що вибір правильного університету та програми навчання може відчувати перевагу для іноземних студентів, і наша мета - спростити процес для вас. UNC International робить це, служачи центром для студентів, зацікавлених у навчанні в одній із наших членів школи - 11 відмінних університетів, одна зупинка!

Ми тут, щоб допомогти!
Наш досвідчений персонал зробив первинне дослідження для вас шляхом складання інформації, яку ви хочете знати - рейтинги, значні програми навчання, перспективи кар'єрного росту, терміни та вимоги до заявки та багато іншого - для всіх наших університетів у одному зручному місці. Зверніться до нас і допоможіть нам знайти міжнародний університет UNC, який найкраще відповідає вашим професійним та особистим цілям.

Розташування

Каплиця пагорба

Address
910 Raleigh Road
27514 Каплиця пагорба, Північна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія