University of Florida Levin College of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Флориди Левін юридичний коледж має давню традицію виробництва національних лідерів і є одним з найбільших цінностей нації в юридичній освіті.

Навчання лідерів

UF Закон має давню традицію підготовки своїх випускників для значних керівних посадах. Ми посів перше місце у Флориді, четверте місце серед державних школах, і восьмий у загальному заліку "вихід", тобто калібру випускників школи.

Це займає четверте місце серед шкіл публічного права в 2013 (ставлять на сьомий у загальному заліку) у кількості випускників, яка виступає як федерального округу і окружного суду суддів; більше 250 випускників служити стан апеляційної та суддів першої інстанції в штаті Флорида, і багато функцій в цих ролях в інших державах, а також.

З 1973 року Жодна інша юридична школа не дала стільки президентів Американської асоціації адвокатів; п'ять включаючи 2010-11 президент Стів Зак (на фото). Випускники також представлені більшість Флорида Бар президентів, у тому числі нинішнього президента Євгена Петтіс (JD 85), Гвінн Young (JD 74), Скотт Хокінс (JD 83), Mayanne Даунс (JD 87), і Джон Уайт III (JD 79). Чотири Флорида Губернатори і сотні державних сенаторів, представників і членів кабінету родом з UF закону. Дванадцять випускників також став президенти коледжів і більше десятка послужили деканів юридичних факультетів.

Різноманітність в керівництві

Ми особливо пишаємося нашою репутацією у виробництві різних лідерів для юристів. Євген К. Петтіс (JD 85) став першим афро-американським президентом Флориди Бар в 2013 році. Стівен Н. Зак (JD 71), приїхав в Сполучені Штати з Куби в 1961 році і став першим Іспанець президент як Флориди барі і Американською асоціацією адвокатів. Марта Барнетт (JD 72) став одним з перших жінок-ABA президентів у 2000 році.

UF Закон зайняв в 2012 році як один з кращих шести шкіл для чорношкірих на Півдні по На Будучи журнал Чорний Адвокат.

Рейтинги та акредитація

США Новини & World Report займає UF Закон 24-е місце серед шкіл публічно-правових та 49-й у загальному заліку; його Податковий Програма першим серед громадськості і другий у загальному заліку; Екологічне право займає 14-е місце в загальному заліку. UF Закон також продовжує бути високо оцінені з точки зору репутації - 16 серед громадськості та 38-й у загальному заліку в оцінці практикуючих юристів і суддів, і 14 місце серед громадськості та 35-й у загальному заліку в оцінці вчених.

UF Закон був акредитований в 1925 році Американською асоціацією адвокатів і є членом Асоціації американських юридичних вузів. Щедрість своїх лояльних випускників і друзів, у тому числі технічне тезки Фредерік Г. Левін, відомий суду адвокат, робить коледж один з найобдарованіших шкіл публічного права країни в Сполучених Штатах.

2012 Журнал юридичної освіти статтю під назвою "Де Партнери прийшли?" Виявили, що UF Закон займає 11 місце серед громадськості та 29-го в цілому за кількістю випускників, які закінчили 1986 року по даний час, яка виступає в якості партнерів у National Law Journal 100 юридичних фірм.

Один з найбільших цінностей нації в юридичній освіті

UF Закон є четвертим найдоступнішим серед 50 кращих юридичних шкіл країни на основі даних Американської асоціації юристів для навчання і зборів плюс щорічні витрати. Приблизно 50 володіння / володіння-трек факультету та 80-плюс інші викладачі, які підтримують коледж через клінічних, дослідницьких, професійної підготовки та адміністративних програм працювати, щоб навчити понад 1000 студентів. Студенти можуть спеціалізуватися в: довкілля та землекористування права, станів і довіряє практики, сімейного права, права інтелектуальної власності, і міжнародного та порівняльного права. Зростаючої області електронного виявлення, також росте в UF Закону, де студенти піддаються програмного забезпечення, управління та практичний досвід роботи.

На додаток до JD, коледж пропонує ступінь магістра права 'и в оподаткуванні, міжнародного оподаткування, охорони навколишнього середовища та землекористування права, права та порівняльного правознавства, а також один з небагатьох SJD країни-х років в оподаткуванні. UF Закон пропонує сертифікаційні програми JD в екологічній та землекористування права, станів і довіряє практики, сімейного права, права інтелектуальної власності, і міжнародного та порівняльного права; великий набір програм спільних дипломів; спеціалізовані центри, інститути і програмних областей; і сильні клінічні пропозиції.

Можливості у себе вдома і за кордоном

Гейнсвілл знаходиться один з найбільших програм на кампусі рекрутингових в Південно-Східній, з юридичними роботодавців співбесід протягом осені та весни. Крім того, УФ Закон звертає шановних відвідувачів для кампуса щороку, щоб говорити зі студентами.

UF Закон була вісім разів суддя Верховного суду протягом останніх восьми років. Багато презентації доступні для перегляду в зручний для Вас на нашій сторінці веб-трансляції.

Сильне міжнародне програми та викладачі досвід UF Ло в питаннях міжнародного права розширити навчальний план школи та міжнародні пропозиції і зміцнювати свої зв'язки з програмами і вчених по всьому світу.

Державно-оф-арт-об'єктів

Останні оновлення його зручності UF Закон середу прем'єр навчання. $ 25 млн. розширення і проект реконструкції в 2005 році зробив бібліотеці UF закону однією з найбільших у Південно-Східній і входить в 20 в країні.

Новий багатомільйонний пропагандистської центр, який відкрився восени 2009 року надати студентам з державою в найсучасніших випробувальними майданчиками.

Красиві околиці

UF Закон знаходиться в Північній Центральної Флориди, одному з найпривабливіших районів країни. Гейнсвілл займає перше місце з 400 міст в Сполучених Штатах і Канаді по містах Оцінка і оцінили, друге видання і був високо оцінений таких виданнях, як Money Magazine, Forbes, і Popular Mechanics.

VISION

Юридична школа, що займається просуванням людську гідність, соціальне забезпечення і справедливість через знання закону.

Місія

Місія Університету Флориди Фредерік Г. Левін юридичний коледж є досягнення досконалості в навчанні фахівців, просуванні правової стипендію, які обслуговують населення, і сприяння справедливості. Ми прагнемо, щоб підготувати юристів для обслуговування своїх клієнтів, системи правосуддя та громадськості з високим рівнем благоустрою та прихильність високим ідеалам юридичної професії. Ми прагнемо, щоб надати студентам добре збалансованого правової освіти. Наша навчальна програма призначена для навчання студентів про закон і, щоб допомогти їм розвивати навички, необхідні для використання цих знань на практиці. Наша мета, щоб наші випускники володіють ключові компетенції, необхідні для приступити до адвокатською практикою. Ці ключові компетенції включають в себе:

Правовий аналіз (включаючи знання законів і правил, вміння застосовувати закони і правила до різних фактичних параметрів, а також можливість займатися юридичної аргументації); Правових досліджень і написання (у тому числі можливість проведення незалежного правового дослідження і виробляють юридичні праці професійної якості); Основи обслуговуванню клієнтів (у тому числі інтерв'ювання та консультування навички); Основи суперечок обробки та правової Завдань (у тому числі судових, населеного пункту, та угод); і Основи професійної відповідальності та ідентичність (включаючи знання загальних цінностях юридичної професії та етичного вирішення проблем, навички для створення професійної ідентичності та навички роботи з людьми з різних верств суспільства).

Розташування

Гейнсвілль

Address
University of Florida Levin College of Law, 309 Village Drive
FL 32611 Гейнсвілль, Флорида, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: