UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в GPS, справжнього світового співтовариства, присвяченого розвитку знань шляхом навчання, досліджень і участі.

Школа отримала міжнародне визнання за свій досвід на тихоокеанський Америці і Азії-і ми прагнемо бути будинком студентів, випускників, вчених і лідерів з усього світу, які цінують вирішення глобальних і тихоокеанські проблеми з допитливим аналізом і пристрастю вирішення проблем.

Використовуючи наше розташування на західному узбережжі і відомих програм UC Сан-Дієго в області науки і техніки, GPS розробляє нові аналітичні інструменти, з практичними додатками, а строго підготовки нового покоління світових лідерів. Ми вбудовувати в нашій навчальній програмі передові методи проектування, тестування, оцінки та уточнення рішення глобальних товариств в 21-м столітті, вчать про великих питань, що стоять перед світом і підготувати наших студентів, щоб визначити, які результати, швидше за все, працювати. Наші випускники придбали позиції лідерства в бізнесі, урядових і некомерційних організацій в більш ніж 80 країнах по всьому світу.

banner_about_900X300

Хто ми

Ми істинно глобальне суспільство викладачів, співробітників, студентів і партнерів спільноти, присвячених розвитку знань за допомогою освіти і наукових досліджень - все з прицілом на будівництво тихоокеанського співтовариства. Школа закріплюється в репутації і успіхи UC Сан-Дієго і Каліфорнійського університету системи. Ми керуються людьми, які прагнуть зберегти атмосферу справедливості, співпраця і професіоналізм, який втілюється в наших етичних принципах. Крім того, ми вважаємо, що різноманітність, справедливість і включення є основними складовими наукового досвіду.

Наша історія

У той час як наша школа знаходиться серед кращих випускників в світі шкіл міжнародних відносин і є визнаним лідером в своєму акценті на Азії та Америці, це тільки частина історії. Це також закріплено в репутації і успіхи в Університеті Каліфорнії, Сан-Дієго і Університет Каліфорнії системи в цілому.

Ми є лідером громадської політики в одному з найвідоміших університетів країни, з інтегрованим факультету з добре відомих UC Сан-Дієго Філдс міжнародних відносин, політології та економіки, де викладачі є одними з 10 кращих в країні в їх відповідних дисципліни. У нас є шостою за величиною дослідження і розробки бюджет серед американських університетів, і у нас є багато лауреатів Нобелівської премії. Ми пишаємося тим, що займає, як номер один коледж в країні вже п'ятий рік поспіль на основі наукових досліджень, громадянської активності та соціальної мобільності.

GPS Короткий огляд від GPS комунікацій на Vimeo.

Факультет

Студенти мають неперевершений доступ до всесвітньо відомим викладачам, які інтегрувати сувору вченість з ентузіазмом для навчання і активної участі в і з класу. Вони є лідерами в області наукових досліджень, починаючи від дозволу громадянських воєн до наслідків зміни характеру міжнародної торгівлі; від внутрішньої політики в області фінансів і бізнесу в країнах Тихоокеанського регіону; і від зовнішньої політики Китаю до оцінки боротьби з бідністю, охорони здоров'я та екологічних програм в країнах, що розвиваються. Детальніше про діапазоні і глибини їх великих наукових інтересів сьогодні.

Персонал

Наш персонал, призначений для підтримки викладачів, студентів і друзів школи з цінними, інноваційними та своєчасними послугами. Вони віддані цілі залучення, розвитку та утримання різноманітної і видатної здатністю, а також студентський орган, здатний відстоювати лідерські позиції в конкурентній міжнародній арені. Відкрийте список відділів і співробітників.

Консультативна Рада

Міжнародна консультативна рада була створена в 1986 році, щоб допомогти декану в досягненні бачення і місії школи. Члени СОТ повинні забезпечити рада з поточних питань, які впливають на нашу роль в якості визнаного лідера в регіоні. Список поточних і почесних члени наведено нижче.

banner_diversity

Прихильність справедливості, різноманітності та інтеграції

Справедливість, різноманітність і включення визначають особливості школи, UC San Diego і весь університет Каліфорнії системи. Вони є важливими елементами для продуктивної та інноваційного середовища, і ми приймаємо їх все в якості джерел сили.

Наші відмінності - раси, національності, етнічного походження, статі, релігії, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, віку, соціально-економічний статус, здібності, досвід і багато іншого - розширити наші можливості для досягнення нашої основної мети державної служби, навчання і досліджень. Ми вітаємо викладачів, співробітників і студентів з усіх верств суспільства і хочемо, щоб все, щоб відчувати себе поважають і цінують.

Крім того, UC San Diego має багато ресурсів, які підтримують набір і збереження історично груп населення, поглибити розуміння і оскаржувати невірні уявлення навколишнього різноманітності і розвивати активні лідер, що виступають за включення.

Студенти Віддані для включення

Зустріч двох новостворених студентських груп в школі, присвяченій включенню. Крім того, на чолі з Тихим з ​​міжнародних справ студентської організації (PIASO), є кілька інших регіонально і професійно орієнтованих груп студентів, які збагачують кампусу клімату.

QuIRPS

Місія QuIRPS полягає в сприянні співтовариства серед химерних і не квір членів школи і підвищення обізнаності унікальних проблем, з якими стикаються лесбіянки, геї, бісексуали, трансгендери і химерних людей по всьому світу, а також професійного розвитку для студентів химерних і союзники.

Жінки Going Global

Місія Жінка Going Global є підвищення інформованості і розвитку жінок у майбутній ролі лідерства в міжнародних професійних і наукових колах. Група пропонує можливість для студентів, викладачів, співробітників і більше Сан-Дієго спільноти для обміну в дискурсі, що сприяє проблемам жінок на глобальному рівні.

Ви можете зв'язатися з нами за телефоном (858-534-5914) або електронною поштою (gps-apply@ucsd.edu)

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

майстер державної політики (MPP)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 місяця September 2017 США La Jolla

МПП є два роки, повний робочий день програма професійної ступеня. Побудувавши підмостки для вироблення політики в глобальному контексті є важливим компонентом MPP. Вона буде готувати студентів з навичками, необхідними для порівняння передового досвіду в США, Латинській Америці, Азії та за її межами. Наш викладацький склад гоу-експерт для державних, приватних та міжурядових секторів, створення дизайну і оцінки методології державної політики по всьому світу. Ступінь MPP поєднує в собі цей досвід соціальної політики в області науки кампус сильних в STEM і медичних наук. [+]

МПП є два роки, повний робочий день програма професійної ступеня. Побудувавши підмостки для вироблення політики в глобальному контексті є важливим компонентом MPP. Вона буде готувати студентів з навичками, необхідними для порівняння передового досвіду в США, Латинській Америці, Азії та за її межами. Наш викладацький склад гоу-експерт для державних, приватних та міжурядових секторів, створення дизайну і оцінки методології державної політики по всьому світу. Ступінь MPP поєднує в собі цей досвід соціальної політики в області науки кампус сильних в STEM і медичних наук. Огляд програми МРР вимагає 92 одиниць для завершення. Всі студенти беруть вісім необхідних основних курсів в перший рік і науково-дослідний семінар дипломний в другому. Студенти повинні вибрати як мінімум одну області спеціалізації. Хоча знання іноземної мови не вимагається, 24 одиниці можуть зараховуватися ступеня, поки мова відповідає факультативної регіональної або країні спеціалізації. ... [-]

майстер китайських економічних і політичних справ (mcepa)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2017 США La Jolla

Цей професійний рівень дозволяє студентам поєднувати сувору професійну підготовку UC Сан-Дієго з інтересом фахівця в Китаї. Студенти навчаються використовувати міждисциплінарні інструменти, щоб рити глибоко в економіці і політиці Китаю, а також розглянути його місце в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і її відносини з США [+]

GPS з гордістю пропонує новий, інноваційний, два роки, повний робочий день ступеня: Майстер китайської економіки і політичних питань. Починаючи з осені 2017 року, студенти працюватимуть з світового класу спільноти UC Сан-Дієго з Китаю вчені глибоко досліджувати найбільш важливі питання, що стосуються сучасного Китаю. Цей професійний рівень дозволяє студентам поєднувати сувору професійну підготовку UC Сан-Дієго з інтересом фахівця в Китаї. Студенти навчаються використовувати міждисциплінарні інструменти глибоко копатися в економіці і політиці Китаю, а також розглянути його місце в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і її відносини з США Експертиза серцевиною ступеня в здатності покриття економіки, управління, політології та політики аналітика, доповнюється іншими вченими UC San Diego, що спеціалізуються на китайській політиці, суспільстві, історії та мови. Результатом є академічної і професійної підготовки, яка готує випускників до масиву академічних, ділових, дипломатичних та урядових постів. Наріжна мірою є розробка і реалізація міждисциплінарного проекту діпломнома. Цей дослідницький проект тісно керується нашої видатної здатністю протягом останніх шести місяців програми ступеня. Вінець сприяє майстерності дизайну і методів досліджень для вивчення сучасного Китаю і вимагає критичного аналізу вихідних і вторинних китайських джерел. Можливість використовувати вихідну мову матеріал необхідна для серйозного професійного аналізу Китаю, таким чином, студенти повинні володіти навичками мови, які підходять до типу досліджень, вони пропонують провести. ... [-]

майстер міжнародних відносин

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2017 США La Jolla

Майстер міжнародних відносин (МВС) є два роки, повний робочий день ступінь програми, зосередившись на американському континенті і в Азії. Студенти GPS розвивати безцінні глобальні перспективи через взаємодію з різноманітними людьми і ідеологій, навичок ліплення і почуття, які будуть формувати майбутні політичні та економічні політик і стратегію. [+]

Майстер міжнародних відносин (МВС) є два роки, повний робочий день ступінь програми, зосередившись на американському континенті і в Азії. Студенти GPS розвивати безцінні глобальні перспективи через взаємодію з різноманітними людьми і ідеологій, навичок ліплення і почуття, які будуть формувати майбутні політичні та економічні політик і стратегію. Наш факультет складається з лідерів в області державної політики, глобальної політики, міжнародної безпеки, бізнесу та економіки і екологічної стійкості. Наші високопродуктивні студентів-які залучаються до школи зі всієї земної кулі, досліджувати різні шляхи розвитку кар'єри в GPS через динамічних тематичних досліджень, присвоєні провідними вченими, кількісного аналізу реальних проблем і професійних стажувань. Майстер випускників міжнародних справ продовжити кар'єру в глобальній бізнес, дипломатію, непрібившій, регіональний розвиток та багато іншого. Наша мережа випускників охоплює більше 80 країн, підтримуючи зв'язок GPS по всьому світу. Від класу до стажування на робочому місці і за його межами, ми розуміємо ваші цілі в міжнародній політиці і практиці. Нехай GPS буде каталізатором, який доставить вас туди. Огляд програми На додаток до основних класів, Майстер студентів міжнародних відносин в програмі вибрати одну доріжку кар'єри і одну країну / регіональну спеціалізацію: Китай, Корея, Японія, Латинська Америка і Південно-Східної Азії. придбання мови є ключовим елементом в навчальній програмі. ... [-]

майстер передових досліджень у міжнародних справах

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 9 - 18 місяця September 2017 США La Jolla + 1 більше

Майстер перспективних досліджень в галузі міжнародних відносин (MAS-IA) є нашою провідною виконавчої ступенем з міжнародних справ. Вхідні студенти приправлені фахівці з п'ятьма або більше років досвіду роботи і наша навчальна програма ставить їх рити глибоко в вивченні міжнародних відносин, міжнародної політичної економіки, державної політики, екологічної стійкості та безпеки Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Якщо ви хочете, щоб просунути вашу глобальну кар'єру або почати нову, МАС-IA надає всі інструменти вам потрібно, щоб досягти успіху. [+]

Майстер перспективних досліджень в галузі міжнародних відносин (MAS-IA) є нашою провідною виконавчої ступенем з міжнародних справ. Вхідні студенти приправлені фахівці з п'ятьма або більше років досвіду роботи і наша навчальна програма ставить їх рити глибоко в вивченні міжнародних відносин, міжнародної політичної економіки, державної політики, екологічної стійкості та безпеки Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Ми пропонуємо гнучкість як повний і неповний робочий день реєстрації, що дозволяє студентам можливість збереження робочих місць, переслідуючи свою ступінь. Студенти GPS процвітають в різноманітних космополітичної атмосфері одного з найбільш інноваційних міст Америки, насолоджуючись близькістю до ширшого тихоокеанському регіону, яка відіграє таку важливу роль в сучасній світовій економіці і геополітиці. На території комплексу, студенти працюють з викладачами, які є провідними фахівцями в своїх областях. Вибір одного з п'яти спеціалізованих кар'єрних доріжок, а також регіональної спеціалізації, студенти мають можливість підключити наукову роботу з керівною роллю вони беруть на себе після закінчення школи. Якщо ви хочете, щоб просунути вашу глобальну кар'єру або почати нову, МАС-IA надає всі інструменти вам потрібно, щоб досягти успіху. Огляд програми Студенти, які навчаються повний робочий день повної ступеня в дев'ять місяців навчального року (власники F або J візи повинні вивчати повний час). Опція реєстрації неповний робочий день (2 навчальних роки) також доступна для професіоналів з гнучким графіком роботи. На додаток до основних класів, студенти повинні також задовольняти вимогам професійного зростання і повної факультативні для країни / регіональної спеціалізації: Китай, Корея, Японія, Латинська Америка і Південно-Східної Азії. ... [-]

Для зв'язку

School of Global Policy and Strategy

Адреса, рядок 1 9500 Gilman Dr.
92093 La Jolla, Каліфорнія, CA, США
Веб-сайт http://gps.ucsd.edu/
Телефон 858-534-5914 or gps-apply@ucs