UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в GPS, справжнього світового співтовариства, присвяченого розвитку знань шляхом навчання, досліджень і участі.

Школа отримала міжнародне визнання за свій досвід на тихоокеанський Америці і Азії-і ми прагнемо бути будинком студентів, випускників, вчених і лідерів з усього світу, які цінують вирішення глобальних і тихоокеанські проблеми з допитливим аналізом і пристрастю вирішення проблем.

Використовуючи наше розташування на західному узбережжі і відомих програм UC Сан-Дієго в області науки і техніки, GPS розробляє нові аналітичні інструменти, з практичними додатками, а строго підготовки нового покоління світових лідерів. Ми вбудовувати в нашій навчальній програмі передові методи проектування, тестування, оцінки та уточнення рішення глобальних товариств в 21-м столітті, вчать про великих питань, що стоять перед світом і підготувати наших студентів, щоб визначити, які результати, швидше за все, працювати. Наші випускники придбали позиції лідерства в бізнесі, урядових і некомерційних організацій в більш ніж 80 країнах по всьому світу.

banner_about_900X300

Хто ми

Ми істинно глобальне суспільство викладачів, співробітників, студентів і партнерів спільноти, присвячених розвитку знань за допомогою освіти і наукових досліджень - все з прицілом на будівництво тихоокеанського співтовариства. Школа закріплюється в репутації і успіхи UC Сан-Дієго і Каліфорнійського університету системи. Ми керуються людьми, які прагнуть зберегти атмосферу справедливості, співпраця і професіоналізм, який втілюється в наших етичних принципах. Крім того, ми вважаємо, що різноманітність, справедливість і включення є основними складовими наукового досвіду.

.

Факультет

Студенти мають неперевершений доступ до всесвітньо відомим викладачам, які інтегрувати сувору вченість з ентузіазмом для навчання і активної участі в і з класу. Вони є лідерами в області наукових досліджень, починаючи від дозволу громадянських воєн до наслідків зміни характеру міжнародної торгівлі; від внутрішньої політики в області фінансів і бізнесу в країнах Тихоокеанського регіону; і від зовнішньої політики Китаю до оцінки боротьби з бідністю, охорони здоров'я та екологічних програм в країнах, що розвиваються. Детальніше про діапазоні і глибини їх великих наукових інтересів сьогодні.

banner_diversity

Прихильність справедливості, різноманітності та інтеграції

Справедливість, різноманітність і включення визначають особливості школи, UC San Diego і весь університет Каліфорнії системи. Вони є важливими елементами для продуктивної та інноваційного середовища, і ми приймаємо їх все в якості джерел сили.

Наші відмінності - раси, національності, етнічного походження, статі, релігії, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, віку, соціально-економічний статус, здібності, досвід і багато іншого - розширити наші можливості для досягнення нашої основної мети державної служби, навчання і досліджень. Ми вітаємо викладачів, співробітників і студентів з усіх верств суспільства і хочемо, щоб все, щоб відчувати себе поважають і цінують.

Крім того, UC San Diego має багато ресурсів, які підтримують набір і збереження історично груп населення, поглибити розуміння і оскаржувати невірні уявлення навколишнього різноманітності і розвивати активні лідер, що виступають за включення.

Студенти Віддані для включення

Зустріч двох новостворених студентських груп в школі, присвяченій включенню. Крім того, на чолі з Тихим з ​​міжнародних справ студентської організації (PIASO), є кілька інших регіонально і професійно орієнтованих груп студентів, які збагачують кампусу клімату.

QuIRPS

Місія QuIRPS полягає в сприянні співтовариства серед химерних і не квір членів школи і підвищення обізнаності унікальних проблем, з якими стикаються лесбіянки, геї, бісексуали, трансгендери і химерних людей по всьому світу, а також професійного розвитку для студентів химерних і союзники.

Жінки Going Global

Місія Жінка Going Global є підвищення інформованості і розвитку жінок у майбутній ролі лідерства в міжнародних професійних і наукових колах. Група пропонує можливість для студентів, викладачів, співробітників і більше Сан-Дієго спільноти для обміну в дискурсі, що сприяє проблемам жінок на глобальному рівні.

Ви можете зв'язатися з нами за телефоном (858-534-5914) або електронною поштою (gps-apply@ucsd.edu)

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

майстер державної політики (MPP)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 місяця September 2018 США Сан - Дієго

МПП є два роки, повний робочий день програма професійної ступеня. Побудувавши підмостки для вироблення політики в глобальному контексті є важливим компонентом MPP. Вона буде готувати студентів з навичками, необхідними для порівняння передового досвіду в США, Латинській Америці, Азії та за її межами. Наш викладацький склад гоу-експерт для державних, приватних та міжурядових секторів, створення дизайну і оцінки методології державної політики по всьому світу. Ступінь MPP поєднує в собі цей досвід соціальної політики в області науки кампус сильних в STEM і медичних наук. [+]

МПП є два роки, повний робочий день програма професійної ступеня. Побудувавши підмостки для вироблення політики в глобальному контексті є важливим компонентом MPP. Вона буде готувати студентів з навичками, необхідними для порівняння передового досвіду в США, Латинській Америці, Азії та за її межами. Наш викладацький склад гоу-експерт для державних, приватних та міжурядових секторів, створення дизайну і оцінки методології державної політики по всьому світу. Ступінь MPP поєднує в собі цей досвід соціальної політики в області науки кампус сильних в STEM і медичних наук. Огляд програми МРР вимагає 92 одиниць для завершення. Всі студенти беруть вісім необхідних основних курсів в перший рік і науково-дослідний семінар дипломний в другому. Студенти повинні вибрати як мінімум одну області спеціалізації. Хоча знання іноземної мови не вимагається, 24 одиниці можуть зараховуватися ступеня, поки мова відповідає факультативної регіональної або країні спеціалізації. ... [-]

майстер китайських економічних і політичних справ (mcepa)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Сан - Дієго

Цей професійний рівень дозволяє студентам поєднувати сувору професійну підготовку UC Сан-Дієго з інтересом фахівця в Китаї. Студенти навчаються використовувати міждисциплінарні інструменти, щоб рити глибоко в економіці і політиці Китаю, а також розглянути його місце в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і її відносини з США [+]

GPS з гордістю пропонує новий, інноваційний, два роки, повний робочий день ступеня: Майстер китайської економіки і політичних питань. Починаючи з осені 2017 року, студенти працюватимуть з світового класу спільноти UC Сан-Дієго з Китаю вчені глибоко досліджувати найбільш важливі питання, що стосуються сучасного Китаю. Цей професійний рівень дозволяє студентам поєднувати сувору професійну підготовку UC Сан-Дієго з інтересом фахівця в Китаї. Студенти навчаються використовувати міждисциплінарні інструменти глибоко копатися в економіці і політиці Китаю, а також розглянути його місце в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і її відносини з США Експертиза серцевиною ступеня в здатності покриття економіки, управління, політології та політики аналітика, доповнюється іншими вченими UC San Diego, що спеціалізуються на китайській політиці, суспільстві, історії та мови. Результатом є академічної і професійної підготовки, яка готує випускників до масиву академічних, ділових, дипломатичних та урядових постів. Наріжна мірою є розробка і реалізація міждисциплінарного проекту діпломнома. Цей дослідницький проект тісно керується нашої видатної здатністю протягом останніх шести місяців програми ступеня. Вінець сприяє майстерності дизайну і методів досліджень для вивчення сучасного Китаю і вимагає критичного аналізу вихідних і вторинних китайських джерел. Можливість використовувати вихідну мову матеріал необхідна для серйозного професійного аналізу Китаю, таким чином, студенти повинні володіти навичками мови, які підходять до типу досліджень, вони пропонують провести. ... [-]

майстер міжнародних відносин

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Сан - Дієго

Майстер міжнародних відносин (МВС) є два роки, повний робочий день ступінь програми, зосередившись на американському континенті і в Азії. Студенти GPS розвивати безцінні глобальні перспективи через взаємодію з різноманітними людьми і ідеологій, навичок ліплення і почуття, які будуть формувати майбутні політичні та економічні політик і стратегію. [+]

Майстер міжнародних відносин (МВС) є два роки, повний робочий день ступінь програми, зосередившись на американському континенті і в Азії. Студенти GPS розвивати безцінні глобальні перспективи через взаємодію з різноманітними людьми і ідеологій, навичок ліплення і почуття, які будуть формувати майбутні політичні та економічні політик і стратегію. Наш факультет складається з лідерів в області державної політики, глобальної політики, міжнародної безпеки, бізнесу та економіки і екологічної стійкості. Наші високопродуктивні студентів-які залучаються до школи зі всієї земної кулі, досліджувати різні шляхи розвитку кар'єри в GPS через динамічних тематичних досліджень, присвоєні провідними вченими, кількісного аналізу реальних проблем і професійних стажувань. Майстер випускників міжнародних справ продовжити кар'єру в глобальній бізнес, дипломатію, непрібившій, регіональний розвиток та багато іншого. Наша мережа випускників охоплює більше 80 країн, підтримуючи зв'язок GPS по всьому світу. Від класу до стажування на робочому місці і за його межами, ми розуміємо ваші цілі в міжнародній політиці і практиці. Нехай GPS буде каталізатором, який доставить вас туди. Огляд програми На додаток до основних класів, Майстер студентів міжнародних відносин в програмі вибрати одну доріжку кар'єри і одну країну / регіональну спеціалізацію: Китай, Корея, Японія, Латинська Америка і Південно-Східної Азії. придбання мови є ключовим елементом в навчальній програмі. ... [-]

майстер передових досліджень у міжнародних справах

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 9 - 18 місяця September 2018 США Сан - Дієго + 1 більше

Майстер перспективних досліджень в галузі міжнародних відносин (MAS-IA) є нашою провідною виконавчої ступенем з міжнародних справ. Вхідні студенти приправлені фахівці з п'ятьма або більше років досвіду роботи і наша навчальна програма ставить їх рити глибоко в вивченні міжнародних відносин, міжнародної політичної економіки, державної політики, екологічної стійкості та безпеки Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Якщо ви хочете, щоб просунути вашу глобальну кар'єру або почати нову, МАС-IA надає всі інструменти вам потрібно, щоб досягти успіху. [+]

Майстер перспективних досліджень в галузі міжнародних відносин (MAS-IA) є нашою провідною виконавчої ступенем з міжнародних справ. Вхідні студенти приправлені фахівці з п'ятьма або більше років досвіду роботи і наша навчальна програма ставить їх рити глибоко в вивченні міжнародних відносин, міжнародної політичної економіки, державної політики, екологічної стійкості та безпеки Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Ми пропонуємо гнучкість як повний і неповний робочий день реєстрації, що дозволяє студентам можливість збереження робочих місць, переслідуючи свою ступінь. Студенти GPS процвітають в різноманітних космополітичної атмосфері одного з найбільш інноваційних міст Америки, насолоджуючись близькістю до ширшого тихоокеанському регіону, яка відіграє таку важливу роль в сучасній світовій економіці і геополітиці. На території комплексу, студенти працюють з викладачами, які є провідними фахівцями в своїх областях. Вибір одного з п'яти спеціалізованих кар'єрних доріжок, а також регіональної спеціалізації, студенти мають можливість підключити наукову роботу з керівною роллю вони беруть на себе після закінчення школи. Якщо ви хочете, щоб просунути вашу глобальну кар'єру або почати нову, МАС-IA надає всі інструменти вам потрібно, щоб досягти успіху. Огляд програми Студенти, які навчаються повний робочий день повної ступеня в дев'ять місяців навчального року (власники F або J візи повинні вивчати повний час). Опція реєстрації неповний робочий день (2 навчальних роки) також доступна для професіоналів з гнучким графіком роботи. На додаток до основних класів, студенти повинні також задовольняти вимогам професійного зростання і повної факультативні для країни / регіональної спеціалізації: Китай, Корея, Японія, Латинська Америка і Південно-Східної Азії. ... [-]

Для зв'язку

School of Global Policy and Strategy

Адреса, рядок 1 9500 Gilman Dr. #0519
92093 Сан - Дієго, Каліфорнія, CA, США
Веб-сайт http://gps.ucsd.edu/
Телефон 858-534-5914 or gps-apply@ucs