Turner College - Columbus State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Чому Тернер коледж?

Тернер Коледж готує бізнес-студентів, щоб підвищити цінність їх громад і їх роботодавців в глобальному конкурентному середовищі. Наші бізнес градусів програми професійно акредитовані через Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу. Як акредитованого члена AACSB International, наш коледж пропонує бізнес-програми, які забезпечують досягнення їх відмінність для високої якості на основі міждисциплінарного навчального плану, надаючи студентам з широким розумінням бізнесу і його ролі в суспільстві.

Тернер Коледж бізнесу і TSYS Школа комп'ютерних наук розміщені в Центрі торгівлі та технологій (ЦКТ), розташований на головному кампусі. Разом Тернер Коледж пропонує 8 випускників програм, 12 програм бакалаврату, а також численні сертифікати. Ми вдома в галасливому різних студентських організацій, в тому числі бухгалтерії клубу, CSU Американської асоціації маркетингу, Enactus, Асоціація фінансових вкладень, Асоціація сертифікованих фахівців з розслідування розкрадань, товариства з управління людськими ресурсами (ШРМ), Асоціації обчислювальної техніки (ACM), і Campus полудурков. Наші організації надають можливість отримати реальний світовий досвід, слухати професійними дикторами, і конкурувати на національному рівні.

ПРО НАС

D. Abbott Turner Коледж місії Business є підготовка студентів, щоб підвищити цінність своїх громад і їх роботодавців, переважно місцевих і регіональних фірм.

Центр торгівлі та TechnologyThe центром торгівлі і технологій (ЦКТ), розташований на головному кампусі, знаходиться офіс Тернера коледжу Діна і три академічних підрозділів:

Тернер Коледж бізнесу
 • Бухгалтерський облік та фінанси
 • Управління та маркетинг
 • TSYS Школа комп'ютерних наук.

Загальна кількість студентів для коледжу Тернера в 2014 році було +1464, з 1259 року в програми бакалаврату і 204 в аспірантурі programs.The розмір середній клас для студентів становить 33 і 27 для випускників програми. За допомогою нашого меншого розміру середній клас, наших відданих своїй справі викладачів і співробітників, а також нашого розумного навчання, ми можемо бути краще купити в системі вищої освіти в регіоні.

Університет інформаційно-технічного обслуговування також знаходиться в ССТ на першому поверсі.

Акредитація

Тернер Коледж бізнесу

D. Abbott Turner Коледж програм бізнес-бізнес по мірі професійно, акредитовані в Асоціації з розвитку університетських шкіл бізнесу. Як акредитованого члена AACSB International, наш коледж пропонує бізнес-програми, які забезпечують досягнення їх відмінність для високої якості на основі міждисциплінарного навчального плану, надаючи студентам з широким розумінням бізнесу і його ролі в суспільстві.

Чому AACSB акредитації важливо?

Як майбутній студент: Вирушаючи в коледжі великі інвестиції. Ви збираєтеся витрачати години на вивчення, написання статей, і складання іспитів. Ви також збираєтеся витратити багато грошей. Все, що робота і гроші повинні дати вам те, що ви заплатили, чи не так?

Не всі школи забезпечать вам віддачу від своїх інвестицій. AACSB Акредитація забезпечує школа не просто приймати ваші гроші. AACSB акредитовані школи повинні пройти дуже суворі стандарти якості. Вони були доведені, щоб забезпечити краще в області бізнес-освіти по всьому світу.

AACSB акредитовані школи:

 • визнані в усьому світі провідними роботодавцями та іншими університетами.
 • у роботодавців, які наймають тільки своїх випускників.
 • мають більш широкий доступ до вербувальників.
 • є випускники, які отримують більш високі, більш конкурентоспроможні зарплати.
 • кажуть, акредитованої покращує якість своїх бізнес-програм.
 • кажуть, акредитованої допомагає їм наймати і утримувати кращих професорів і дослідників.
 • є студенти, які є більш міжнародні, мають високі-випускників GPAs, і, ймовірно, щоб заробити більше високий рівень освіти.
 • є складними і навчить вас кращі навички, щоб дати вам явну перевагу в реальному світі.

Як роботодавець: Роботодавці хочуть бізнес-випускників якості від якості бізнес-шкіл ... випускників вони знають, буде працювати на один день. Ось чому так важливо, щоб вибрати програму бізнес-ступінь, яка навчить вас знання і навички, роботодавці вимагають. Роботодавці знають хорошу бізнес-школу один, яка не виробляє знають випускників.

Ось факти:

 • Багато провідні світові корпорації тільки набирати співробітників з AACSB акредитованих шкіл.
 • випускників AACSB акредитовані школи пропонують кращі, більш конкурентоспроможні зарплати.
 • Студенти на AACSB акредитованих шкіл мають більше роботодавців, які зацікавлені в них після закінчення школи.

Компанії також вивчали відмінності між співробітниками, які відвідували AACSB акредитованих бізнес-шкіл і тих, у кого немає. Наприклад, одна компанія виявила, що співробітники, які отримали освіта не-AACSB акредитованих бізнес-шкіл мали більш низькі рівні продуктивності. Через це, організація тепер тільки відшкодовують навчання від AACSB акредитованих бізнес-шкіл.

Місія та Бачення

Тернер Коледж бізнесу

Бачення

Розширення визнання коледжу в якості центру передового досвіду в галузі бізнесу та інформатики освіти.

Місія Тернер Коледж

Тернер Коледж готує студентів, щоб підвищити цінність своїх громад і роботодавців в глобальному конкурентному середовищі, забезпечуючи високу якість, відповідне бізнесу та інформатики освіти.

Стратегічний план

Тернер Коледж бізнесу

Бачення, місія і цінності Д. Abbott Turner Коледж бізнесу забезпечують керівні принципи нашого стратегічного плану. Вони, як правило, розглядається на цикл п'ятирічної адміністрацією коледжу, факультету, студентських груп і Ділового консультативної ради.

Тернер Коледж Цілі

Мета 1: Підвищення якості та профілю Turner коледжу в коледжі вибору.

Мета 2: Збільшення охоплення і розширити можливості доставки програми.

Мета 3: Покращення технології та ресурси для навчальних і дослідницьких цілей.

Мета 4: Збільшення внутрішніх і зовнішніх партнерських відносин.

Мета 5: збільшення обсягу фінансування.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр наук в області прикладної інформатики

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 3 - 4 семестри January 2018 США Columbus + 1 більше

TSYS Школа комп'ютерних наук пропонує ступінь магістра наук в області прикладної інформатики, з трьома концентраціями: забезпечення схоронності інформації, моделювання та симуляції, і розробки програмного забезпечення. [+]

Опис програми TSYS Школа комп'ютерних наук пропонує ступінь магістра наук в області прикладної інформатики, з трьома концентраціями: забезпечення схоронності інформації, моделювання та симуляції, і розробки програмного забезпечення. Для того, щоб дозволити студентам з різних життєвим досвідом скористатися і бути успішним в програмі, студенти можуть також розробити програму навчання без концентрації. Кар'єра Наші випускники, як правило, влаштовуються на роботу, як: Розробники програмного забезпечення / Архітектори Програмісти / Розробники програмного забезпечення веб-розробники Гра і моделювання Програмісти Моделювання та моделювання Розробники Комп'ютерні та фахівці мережевої безпеки Мережеві адміністратори Фахівці з інформаційної безпеки Керівництво з інформаційної безпеки Вимоги до вступників Вимоги до всіх кандидатів для вступу до програми для магістра наук в області прикладної інформатики включають в себе наступне: Ступінь бакалавра в акредитованому коледжі або університеті, а також Мінімум 2,75 магістрант кумулятивне ГПД, АБО Мінімум 3,00 кумулятивне ГПД в університетському мажор студента, АБО Значний досвід (як судити по науці школи Computer) в промисловій розробці ПЗ як документовано резюме та інших відповідних документів, в тому числі опублікованих робіт або патентів. Студенти можуть бути допущені до програми або умовно беззастережно (умовно). Додаткові вимоги до безумовного прийому в програму MS включають в себе: Студентів з основних в області комп'ютерних наук, прикладної інформатики, обчислювальної інформатики / систем, обчислювальної техніки та інших тісно пов'язаних з полем з акредитованого коледжу або університету Продемонстрований досвід в основах комп'ютерного програмування і знання в області фундаментальних принципів інформатики, про що свідчить або прохідний бал з B або краще в курсах по суті еквівалентними CPSC 6105 - Основ інформатики та структур даних і CPSC... [-]

майстер в області організаційного керівництва - трек управління людськими ресурсами

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 4 семестри January 2018 США Columbus + 1 більше

Майстер в області організаційного лідерства - програма управління людськими ресурсами Трек готуватиме фахівців з розробки та впровадження планування HR, рекрутинг, навчання, компенсації, пільги, управління продуктивністю і дисциплінарних систем в правової та етичної моди. [+]

Опис програми Трек людських ресурсів магістра наук в галузі організаційного лідерства програми готуватимуть фахівців з розробки і здійснення планування людських ресурсів, рекрутинг, навчання, компенсації, пільги, управління ефективністю та дисциплінарних систем в правової та етичної моди. Трек буде академічно підготувати студентів пройти професійну і старшого співробітника категорії фахівців в області людських ресурсів (PHR і SPHR) іспити. Трек MSOL людських ресурсів суміщений з Товариством з управління людськими ресурсами в HR Навчальний план Керівництва і шаблони. MSOL є 36-годинна програма, яка вимагає студента пройти 12 курсів випускників. Студенти денної форми навчання можуть завершити програму в чотирьох семестрів. Всі класи MSOL вчать у вечірній час. Програма може бути адаптована для студентів, які бажають взяти участь в неповний робочий день і закінчити програму протягом 18-24 місяців. Кар'єра Для HR-треку, варіанти кар'єри включають, але не обмежуються ними: HR-менеджер, Рекрутер, Інтерв'юер, переваги фахівець, тренер, компенсації працівникам Розвиток, управління Diversity, дотримання РВЗ, дотримання OSHA, фахівець з трудових відносин / менеджер, розвиток кар'єри, фахівець Вибір / менеджер, фахівець Аналіз роботи, менеджери по роботі / життя і багато іншого. Департамент із питань управління та маркетингу Крім загальних вимог випускник програми, програма ступінь MSOL також має такі додаткові вимоги: Додаток випускник, доступні в Інтернеті або в паперовому, з заявочного внеску. Офіційна стенограма ступінь бакалавра в акредитованому навчальному закладі. Graduate Management Admission Test (GMAT) результати; Студенти також можуть уявити Graduate Record іспит (GRE) балів. Тільки бали протягом останніх п'яти років будуть прийняті. GMAT код школи: R64-XW-20; GRE код школи: 5123 Два рекомендаційних листи від професійних джерел, таких як струм для колишніх роботодавців,... [-]

майстер в організаційному керівництві - слуга керівництво треку

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 4 семестри January 2018 США Columbus + 1 більше

Студенти в Магістр Магістр в галузі організаційного лідерства - Слуга Лідерство програми Доріжка може спеціалізуватися свою освіту і вибрати доріжку Слуга Лідерство, це і рідкісні і спеціально для тих, хто з бажанням практикувати Слуга Лідерство в своїх організаціях. [+]

Опис програми Студенти в програмі MSOL можуть спеціалізуватися свою освіту і вибрати доріжку служітельскіх лідерство, це і рідкісні і спеціально для тих, хто з бажанням практикувати Слуга Лідерство в своїх організаціях. Трек Слуга Лідерство готуватиме фахівців для задоволення керівництва потреб своєї організації, спираючись на багатство ресурсів, розташованих тут в місті Колумбус, штат Джорджія, починаючи від досвіду провідних фахівців-практиків Слуга керівництва, численні застосовно тематичних досліджень і можливостей для практичного досвіду. Колумбус, штат Джорджія, названий перший "Слуга керівництво міста" нації з боку Greenleaf Центру Слуга Лідерство, має широко поширене прихильність керівництва службовця від Columbus на базі корпорацій, некомерційних організацій та навчальних закладів. Слуга Лідерство це філософія і практика керівництва, яка прагне перемістити взаємодія управління і персоналу від моделей управління і контролю. Практикуючі Слуга Лідерство досягнення результатів для їх організації шляхом приділення пріоритетної уваги потребам і розвитку тих кого ведуть. Студенти будуть обговорювати поточні тенденції та питання, пов'язані з Слуга Лідерство під час навчання, щоб побудувати культуру Слуга Лідерство в різних організаційних умовах. MSOL є 36-годинна програма, яка вимагає студента пройти 12 курсів випускників. Студенти денної форми навчання можуть завершити програму в чотирьох семестрів. Всі класи MSOL вчать у вечірній час. Програма може бути адаптована для студентів, які бажають взяти участь в неповний робочий день і закінчити програму протягом 18-24 місяців. Кар'єра Випускники трек Слуга Лідерство проводити широкий спектр кар'єри. Більшість людей вибирають це поле, тому що вони віддані принципам керівництва службовця і задоволення від роботи з питань або проблем, які зачіпають багато секторів громадськості. Ступінь готує випускників для отримання вищого керівництва та... [-]

Відео

Turner College of Business - Dean Hadley on our Commitment to Success

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
Columbus State University
4225 University Avenue
Columbus, Georgia 31907

Columbus, Джо́рджія, GA, 31907 US