Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Чому Тернер коледж?

Тернер коледж готує бізнес-студентів, щоб додавати цінність своїм громадам та їх роботодавцям у глобальному конкурентному середовищі. Наші програми в галузі ділового графіку професійно акредитовані Асоціацією для просування колегіальних шкіл бізнесу. Як акредитований член міжнародного AACSB, наш коледж пропонує бізнес-програми, які забезпечують їхню відмінність за високу якість за допомогою міждисциплінарного навчального плану, що забезпечує студентам широке розуміння бізнесу та його ролі в суспільстві.

Бізнес-коледж Turner і комп'ютерна школа TSYS розміщені в Центрі комерції та технології (CCT), розташованому в головному кампусі. Разом Turner College пропонує 8 аспірантських програм, 12 програм бакалавра та численні сертифікати. Ми є домом для веселого різноманіття студентських організацій, включаючи Accounting Club, Американської асоціації маркетингу CSU, Enactus, Асоціації фінансових інвестицій, Асоціації сертифікованих експертів з питань шахрайства, Товариства управління людськими ресурсами (SHRM), Асоціації обчислювальної техніки (ACM) та Campus Nerds Наші організації надають можливості для отримання реального досвіду, слухати професійних ораторів та конкурувати на національному рівні.

Про нас

Місія коледжу Д.Абботта Тернера полягає у підготовці студентів, щоб вони додавали цінності своїм громадам та їх роботодавцям, переважно місцевим та регіональним компаніям. Центр комерції та технологій Центр комерції та технологій (CCT), розташований у головному кампусі, розташовує деканат коледжу Тернера та три навчальні підрозділи:

 • Бухгалтерський облік
 • Менеджмент
 • Школа комп'ютерних наук ТСІС.

Загальна кількість студентів, що навчаються в коледжі Тернера в 2014 році, склала 1464, з 1259 - у програмах для бакалавра та 204 - для аспірантів. Середня кількість студентів - 33 та 27 - для аспірантських програм. З нашим меншим середнім рівнем класу, нашим виділеним факультетом та персоналом, а також нашим розумним навчанням, ми можемо стати найкращим покупцем вищої освіти в регіоні. Інформаційно-технологічні служби університету також розташовані на CCT на першому поверсі.

Акредитація

Програми бізнес-ступенів коледжу бізнесу Д. Абботта Тернера професійно акредитовані через Асоціацію для розвитку колегіальних шкіл бізнесу. Як акредитований член міжнародного AACSB, наш коледж пропонує бізнес-програми, які забезпечують їхню відмінність за високу якість за допомогою міждисциплінарного навчального плану, що забезпечує студентам широке розуміння бізнесу та його ролі в суспільстві.

Чому акредитація AACSB важлива?

Як перспективний студент: відвідування коледжу - це велика інвестиція. Ви збираєтеся проводити години навчання, писати статті та складати іспити. Ви також витратите багато грошей. Все, що працює і гроші, має дати вам те, що ви заплатили, чи не так? Не всі школи нададуть вам прибуток від ваших інвестицій. AACSB Accreditation гарантує, що школа не просто приймає ваші гроші. Акредитовані в AACSB школа повинні пройти дуже жорсткі стандарти якості. Вони, як доведено, забезпечують кращу ділову освіту у всьому світі. AACSB-акредитовані школи:

 • визнані у всьому світі провідними роботодавцями та іншими університетами.
 • мають роботодавців, які наймають лише своїх випускників.
 • мати більше доступу до рекрутерів.
 • мають випускників, які отримують вищі, більш конкурентні зарплати.
 • скажімо, акредитовані покращують якість своїх бізнес-програм.
 • скажімо, акредитовані допоможуть їм найняти і зберегти кращих професорів та дослідників.
 • мають студентів, які мають більш міжнародну кваліфікацію, мають вищу освіту та мають високий рівень освіти.
 • є складними і навчить вас найкращим навичкам, щоб дати вам явну перевагу в реальному світі.

Як роботодавець: роботодавці хочуть, щоб якісне випускники бізнесу з якісних бізнес-шкіл. Випускники, які вони знають, виступить у перший день. Ось чому так важливо вибрати програму бізнес-ступеня, яка навчить вас знанням та навичкам, які вимагають роботодавці. Роботодавці знають хорошу бізнес-школу від тієї, яка не виробляє знань випускників. Ось такі факти:

 • Багато провідних світових корпорацій залучаються до шкіл, акредитованих у AACSB.
 • АКЦБ-акредитованих випускників шкіл пропонують кращі, більш конкурентні зарплати.
 • Студенти шкіл, акредитованих в AACSB, мають більше роботодавців, які зацікавлені в них після закінчення навчання.

Компанії також вивчали відмінності між працівниками, які навчалися в АКСБ-акредитованих бізнес-школах та тих, хто цього не зробив. Наприклад, одна компанія виявила, що працівники, які отримали освіту не-AACSB-акредитованих бізнес-шкіл, мали нижчий рівень продуктивності. Через це організація зараз відшкодовує навчання лише з акредитованих бізнес-шкіл AACSB.

Місія

Заява про бачення

Розширення визнання коледжу як центру досконалості у галузі ділової та комп'ютерної освіти.

Місія Тернер коледжу

Коледж Turner готує студентів підвищити цінність своїх спільнот та роботодавців у глобальному конкурентному середовищі, забезпечуючи високу якість, актуальну бізнес та освіту в галузі комп'ютерних наук.

Стратегічний план

Візія, місія та цінності коледжу бізнесу Д.Абботта Тернера є основними принципами нашого Стратегічного плану. Вони, як правило, розглядаються на п'ятирічному циклі адміністрацією коледжу, факультетом, групами студентів та Консультативною радою з питань бізнесу.

Цілі Коллективи Тернера

Ціль 1: підвищити якість та профіль Turner College як коледж вибору.

Ціль 2: збільшити кількість учасників та розширити можливості передачі програми.

Ціль 3: вдосконалення технологій та ресурсів для навчальних та дослідницьких цілей.

Ціль 4: збільшення внутрішнього та зовнішнього партнерства.

Ціль 5: збільшити фінансування.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Turner College - Columbus State University

TSYS Школа комп'ютерних наук пропонує ступінь магістра наук в області прикладної інформатики, з трьома концентраціями: забезпечення схоронності інформації, моделювання та ... [+]

Опис програми

TSYS Школа комп'ютерних наук пропонує ступінь магістра наук в області прикладної інформатики, з трьома концентраціями: забезпечення схоронності інформації, моделювання та симуляції, і розробки програмного забезпечення. Для того, щоб дозволити студентам з різних життєвим досвідом скористатися і бути успішним в програмі, студенти можуть також розробити програму навчання без концентрації.... [-]

США Колумб
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 4 семестри
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Turner College - Columbus State University

Майстер в області організаційного лідерства - програма управління людськими ресурсами Трек готуватиме фахівців з розробки та впровадження планування HR, рекрутинг, навчан ... [+]

Опис програми

Трек людських ресурсів магістра наук в галузі організаційного лідерства програми готуватимуть фахівців з розробки і здійснення планування людських ресурсів, рекрутинг, навчання, компенсації, пільги, управління ефективністю та дисциплінарних систем в правової та етичної моди. Трек буде академічно підготувати студентів пройти професійну і старшого співробітника категорії фахівців в області людських ресурсів (PHR і SPHR) іспити. Трек MSOL людських ресурсів суміщений з Товариством з управління людськими ресурсами в HR Навчальний план Керівництва і шаблони.... [-]

США Колумб
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Turner College - Columbus State University

Студенти в Магістр Магістр в галузі організаційного лідерства - Слуга Лідерство програми Доріжка може спеціалізуватися свою освіту і вибрати доріжку Слуга Лідерство, це і ... [+]

Опис програми

Студенти в програмі MSOL можуть спеціалізуватися свою освіту і вибрати доріжку служітельскіх лідерство, це і рідкісні і спеціально для тих, хто з бажанням практикувати Слуга Лідерство в своїх організаціях. Трек Слуга Лідерство готуватиме фахівців для задоволення керівництва потреб своєї організації, спираючись на багатство ресурсів, розташованих тут в місті Колумбус, штат Джорджія, починаючи від досвіду провідних фахівців-практиків Слуга керівництва, численні застосовно тематичних досліджень і можливостей для практичного досвіду. Колумбус, штат Джорджія, названий перший "Слуга керівництво міста" нації з боку Greenleaf Центру Слуга Лідерство, має широко поширене прихильність керівництва службовця від Columbus на базі корпорацій, некомерційних організацій та навчальних закладів.... [-]

США Колумб
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Turner College overview