Tulane University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа архітектури Tulane University прагне досягти досконалості без застережень у сферах архітектури, збереження та сталого розвитку нерухомості.

Ми розташовані в самому серці узбережжя Перської затоки, де ставлять під загрозу всі виклики людського населення планети. Тут ми маємо можливість визначити роль архітектури перед зміною клімату, прибережною та прибережною кризою, процесом урбанізації за цих обставин та викликами соціальної та екологічної справедливості.

Ми вважаємо, що це історичний момент в найкращому місці на землі, щоб бути архітектором та освітянством.

Tulane University не дискримінує за ознаками раси, статі, кольору кольору, релігії, національного походження, громадянства, сімейного стану, сексуальної орієнтації, віку, інвалідності, військового, ветеранського статусу чи будь-якого іншого захищеного статусу чи класифікації згідно з федеральним, штатом чи місцевим законодавством у своїх програмах та заходах.

architecture, blueprint, floor plan3844328 / Піксабай

Школа архітектури Тулана забезпечує освіту світового класу в галузі архітектури, збереження та сталого розвитку нерухомості. Ці програми, починаючи з бакалаврського рівня до випускника, забезпечують майбутніх випускників основними інтелектуальними, культурними та технічними навичками, необхідними для усунення соціальних нерівностей та екологічних порушень.

Викладання та дослідження школи просувають сфери у найбільш актуальних сьогоднішніх темах, таких як зміни клімату, прибережна та прибережна криза, процес урбанізації в цих умовах та виклики соціальної та екологічної справедливості.

У школі архітектури навчання відбувається в класі та в громаді. Вплив наших студентів, викладачів та випускників можна побачити по всьому світу і прямо тут, у Новому Орлеані, в Малому центрі спільного дизайну та URBANbuild Альберта та Тіни.

Програми ступеня:

  • Бакалавр архітектури
  • Бакалавр наук в галузі архітектури
  • Майстер архітектури I
  • Майстер архітектури II
  • Майстер консерваційних досліджень
  • Майстер сталого розвитку нерухомості

Просвітницькі програми:

  • Альберт і Тіна Малий центр спільного дизайну
  • URBANbuild
  • Туланський регіональний центр містобудівного дизайну
  • Кар'єрні дослідження в архітектурі (літня програма до коледжу)

girl, drawing, natureuslikajme / Pixabay

Дослідження

Tulane University - єдиний провідний науково-дослідний університет, розташований у регіоні, який займається найактуальнішими соціальними, екологічними, економічними проблемами. Вирішення цих нагальних проблем - проживання людей, робота з громадами для повернення їх, розробка нових сценаріїв населення наших річок і дельт - глибоко вкорінені в ідентичності Тулана. Наш університет прагне працювати, яка приносить інновації, перетинаючи дисциплінарні межі.

Школа архітектури Тулан має багаторічну історію прихильності вирішенню реальних питань та отримання нових знань, особливо після урагану Катріна та нашого керівництва з надання допомоги нашим громадам відбудуватись. І як архітектори, освічені керувати складними командами для вирішення складних питань, наша робота є принципово міждисциплінарною та винахідливою.

Дослідження та інновації в школі архітектури Тулана зосереджені на двох основних напрямках: 1) Розширення можливостей громад за допомогою архітектури та 2) Урбанізм річок та Дельти, які здійснюються завдяки професійній майстерності дизайну та лідерству в навчанні дизайну.

Маленький центр спільного дизайну імені Альберта та Тіни та URBANbuild - це дві національно і міжнародно визнані програми, які надають студентам та викладачам можливість працювати над проектами місцевих громад через стажування, проекти студій та класів, а також можливості для створення дизайну. Проект річки Ямуна - це міждисциплінарна дослідницька програма, мета якої - пожвавити екологію річки Ямуна в Нью-Делі, тим самим відновити столицю Індії до води.

Розташування

Новий Орлеан

Address
Saint Charles Avenue,6823
70118 Новий Орлеан, Луїзіана, США