Tulane University School of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Освіта, дослідження та догляд за пацієнтами: ми лікуємо громади

Один з найвідоміших центрів медичної освіти в країні, Tulane University School of Medicine - яскравий центр освіти, досліджень та державних служб. Tulane University School of Medicine - це друга за старістю медична школа на Глибокому Півдні та 15-та найстаріша медична школа в США. Медична школа Тулана повністю акредитована Комітетом зв'язку з медичної освіти.

Місія

Ми покращуємо здоров'я людини та сприяємо розвитку здорових спільнот шляхом відкриття та перекладу найкращих наук у клінічну практику та освіту; забезпечити найвищу якість догляду за пацієнтами та підготувати наступне покоління видатних клінічних та наукових лідерів.

Бачення

Бути самобутньою, видатною медичною школою, що займає наукові дослідження, трансформуючи здоров'я через відкриття, навчання протягом усього життя та охорону здоров'я, орієнтовану на пацієнта.

Основні цінності

Підзвітність

Співчуття

Якість

Співпраця

Цілісність

Різноманітність

Творчість

Один з найвідоміших центрів медичної освіти в країні, Tulane University School of Medicine - яскравий центр освіти, досліджень та державних служб. Відзначаючи своє 175-річчя у 2009 році, школа медицини Тулан - це друга найстаріша медична школа на Глибокому Півдні та 15-та найстаріша медична школа в США. Детальніше

Цілі навчальної програми

Догляд за хворими

Знання для практики

Навчання та вдосконалення на основі практики

Міжособистісні та комунікаційні навички

Професіоналізм

Системна практика

Міжпрофесійне співробітництво

Особисте та професійне розвиток

Залучення та обслуговування громади

Початок

Новий Орлеан, розташований у субтропічному кліматі та з одним із найжвавіших міжнародних портів у світі, був уразливим до всіх видів вірулентних інфекційних захворювань у 1834 р. Коли Медичний коледж Луїзіани опублікував проспект того ж року, ключовою серед його цілей було "вести прогрес науки та раціональне лікування хвороб". Детальніше

Відкриття та переклад

Медична школа Тулана відзначилася відкриттям та перекладом, а також освітою. У 1932 р. Доктор Майкл Е. Дебай закінчив медичну школу в Тулані і почав визначну кар’єру в галузі серцево-судинної хірургії. Будучи студентом-медиком, він досліджував і сконструював роликовий насос, який став важливою складовою машини серця-легенів, що призводить до операції на відкритому серці.

Розташування

Новий Орлеан

Address
Tulane Avenue,1430
70112 Новий Орлеан, Луїзіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: