Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)

Введення

Прочитайте офіційний опис

БІОМЕДИЧНІ НАУКИ (БМС) ПРОГРАМА ВИКЛАДАННЯ

Вища програма біомедичних наук (BMS) є частиною Медичної школи Тулан. Він організований як міждисциплінарна, міжвідомча та міжкампанська програма, що складається з факультету, який активно займається біомедичними дослідженнями. Метою програми є підготовка вчених у науково-дослідній спільноті, заснованої на творчості та інноваціях. Вища програма в галузі біомедичних наук в Тулані об'єднує одні з найталановитіших у світі молодих людей з вчителями та науковцями, що визнаються на національному та міжнародному рівнях: це все в умовах активного міста, що наповнює можливості як у лабораторії, так і в класі.

БМС складається з програм магістра наук в галузі анатомії (структурної та клітинної біології), біохімії та молекулярної біології, медичної генетики та геномів, мікробіології та імунології, патології (молекулярної медицини), фармакології та фізіології. Однорічні програми MS розроблені, щоб збагатити та покращувати академічні повноваження студентів та зміцнювати їх академічні основи для подальшого інтелектуального розвитку, включаючи вступ до медичної школи, стоматологічної школи або інших програм, пов'язаних із охороною здоров'я або докторськими дослідженнями. Надзвичайно високий відсоток випускників Тулан-МС досягають своєї мети подальшої освіти.

Програма BMS також включає в себе докторську програму з біомедичних наук з спеціалізацією в будь-якому з вищезгаданих предметів магістра. Програма докторант дозволяє студентам вибирати дисертації наставників з приблизно 90 факультетів у фундаментальних та клінічних відділеннях в Школі медицини та Національний дослідний центр приматів Тулан.


ТУЛАНСЬКА школа медичних наук

Одним із найвідоміших центрів медичної освіти в країні, Медичний факультет університету Тулан є активним центром освіти, досліджень та державної служби. Відзначивши своє 175-річчя в 2009 році, Медична школа Тулан є другою за старою медичною школою на Глибокому Півдні та 15-м найстарішою медичною школою в Сполучених Штатах.

Медична школа Тулан приймає на роботу провідних факультетів, науковців та студентів з усього світу, а також просуває межі медицини з новаторськими медичними дослідженнями та хірургічними досягненнями. Від винаходу бінокулярного мікроскопа до робототехнічної хірургії, Медична школа Тулан залишається на передньому краї сучасних медичних інновацій. Медична школа Тулан - це оснащення наступного покоління медичних працівників інструментами для успіху в світі, що швидко змінюється, і формує майбутнє охорони здоров'я. Щоденно ми прагнемо виконати нашу місію "Освіта, дослідження та догляд за хворими: ми цілі спільноти".

Медична школа Тулан була повністю акредитована Комітетом з зв'язків з медичною освітою.

Початок

Новий Орлеан, розташований в субтропічному кліматі і один з найбільш завантажених міжнародних портів у світі, був уразливим до всіх видів вірулентних інфекційних хвороб у 1834 році. Коли медичний коледж штату Луїзіана опублікував свій проспект того ж року, ключовим серед його цілей було "вести просування науки і раціональне лікування захворювання".

До 1845 року законодавчий орган штату визнав вартість установи та затвердив повноцінний університет у Новому Орлеані. Медичний комплекс був швидко визнаний однією з найбільших медичних шкіл країни. До 1860 року кількість студентів зросла до більш ніж 400 студентів, що становить четверту за величиною програму медичної освіти в країні.

У 1882 році Пол Тулейн пожертвував велику нерухомість у Новому Орлеані на підтримку освіти. Рада адміністраторів Туланського освітнього фонду вирішила підтримати Університет Луїзіани, а до 1883 року Законодавча влада штату Луїзіана прийняла законопроект, що створює університет Луаніани в Туліні, приватний неконцентрований університет. У рамках університету Тулан, медична школа продовжувала процвітати і розширюватися, перемістившись у ХХ столітті як провідна медична школа на Півдні та одна з найкращих в країні.


Відкриття та переклад

Медична школа Тулан відрізняється у відкритті та перекладі, а також у навчанні. У 1932 р. Д-р Майкл Е. Дебакі закінчив Медичну школу Тулан та розпочав відмінну кар'єру в серцево-судинній хірургії. Будучи студентом-медиком, він дослідив і спроектував роликовий насос, який став важливою складовою частиною серцево-легеневої машини, що призводить до операції з відкритим серцем.

Інші викладачі університету Тулан, які зробили стійкі досягнення в галузі медицини протягом минулого століття, - доктор Роберт Хіт в психофармакології, доктор Джордж Е. Берч у фізіології, доктор Ендрю В. Шелі в ендокринології та доктор Луї Дж. Ігнарро з фармакології, останні два отримали Нобелівські премії за свою роботу в Тулан.


Ураган Катріна

У кінці серпня 2005 р., Разом з Медичною школою Тулан, за найважливішою програмною експансією, найгірша стихійність в історії Сполучених Штатів призвела до неймовірного руйнування міста Новий Орлеан, його людей та інститутів, у тому числі Університету Тулан.

Тулянські лікарі залишалися у своїх пацієнтів у лікарні Тулане, благодійній лікарні та лікарні Нового Орлеана, коли вони змушені були евакуювати. Ці лікарі, студенти та мешканці незабаром повернуться в місто, створили клініки на нових місцях та відновили доступ як до медичної, так і медичної освіти.

Після шторму Медична школа Тулан була евакуйована в Медичний коледж штату Бейлор в Техасі, де студенти-медики відновили навчання. Адміністратори Медичної школи Тулан узгодили повернення школи в Новий Орлеан, що розпочався у листопаді 2005 року, і припадає на 98,5% медичних студентів Тулан, які залишилися в Тулан після урагану Катріна. Протягом наступного року відданий та відданий факультет відновив активні науково-дослідні та навчальні програми, оскільки космос стало жити.


Рухатися вперед

Медична школа Тулан проявила себе як важливий компонент у відновленні одного з найбільших міст Америки. Ми навчаємо найбільш кваліфікованих студентів, щоб вони були здатними, співчутливими лікарями, які нададуть високоякісний первинний або спеціальний догляд на місцевому, національному та глобальному рівнях.

Розташування

Новий Орлеан

Address
1430 Tulane Avenue
70112 Новий Орлеан, Луїзіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: