Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Випускні програми в Вищій школі мистецтв та наук університету Тафтса поєднують в собі атмосферу ліберального коледжу з найсучаснішими технологічними ресурсами дослідницької установи. Викладачі світового класу, особисті наставництва, спільні лабораторії та партнерські зв'язки в галузі промисловості надають студентам Tufts навички, що дозволяють досягти успіху у вибраних спеціальностях, і продовжувати кар'єру з пристрастю та відданістю.

Вища школа мистецтв та наук приносить всі ресурси Університету Тафтса - активної дослідницької установи з суворою інтелектуальною культурою. Ми пропонуємо більше 22 докторських програм та 30 магістерських програм - від історії мистецтва до фізики, а також можливості навчати та наставляти деяких найяскравіших студентів в країні.
Наші викладачі прагнуть до успіху та пропонують повну професійну підготовку. Завдяки курсовій роботі, наставництву, видавництву, польовій роботі та незалежному дослідженню наші аспіранти вступають у свою кар'єру, здатну застосовувати те, що вони навчилися.

Розташування

Медфорд

Address
2 The Green, Bendetson Hall
02155 Медфорд, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA