Trinity School of Natural Health

Введення

Прочитайте офіційний опис

Трініті Школа Природного Здоров'я пропонує найбільш повну освіту природного здоров'я, яке надає людина з надією, рішенням і підтримкою, щоб перетворити своє життя і поліпшити світ.

Наша історія

Доктор Уенделл Уітмен був невтомним захисником свободи здоров'я і піонером в області природного здоров'я. У 1991 році, визнаючи недостатність формального медичної освіти за межами традиційної медицини, він заснував Троїцьку школу природного здоров'я.

Трініті Школа Природного Здоров'я була заснована з метою представлення альтернативного природного освіти для здоров'я кожної людини. Сьогодні трійця репертуар програм і курсів перетворився на потужний освітній процес, який дозволяє студентам поліпшити своє здоров'я, підвищити хороше здоров'я їх сім'ї, друзів і спільнот, а також їх власних професійних практики.

НАША ФІЛОСОФІЯ

Наша філософія полягає в тому, що, коли розвиваються фізичні, розумові та духовні аспекти людини в цілому, дійсне здоров'я може бути досягнуто. Ми розробили наші курси для підтримки інтеграції всіх трьох.

Ми віримо, що Біблія є відмінним джерелом знань і останньою інстанцією з духовних питань. З цих причин ми підкреслюємо знання знайшли в Писанні, щоб створити духовну основу. Через притаманну духовну природу всередині кожен з нас, є потреба бути духовно обгрунтованими і добре обізнаними при аналізі будь-якої проблеми зі здоров'ям.

foundationalevent

Акредитація

Акредитовані коледжі і школи по всій території Сполучених Штатів схвалити більшість курсів через Трініті Школу природного здоров'я. Акредитація сторонньої організації акредитуючої завжди комплімент установи. Проте, ми вважаємо, наш найбільший актив, щоб бути якість наших випускників і триваючими внесок, який вони вносять в здоров'я і благополуччя їх сімей і громад.

Троїцька школа природного здоров'я акредитована і визнана Американської медичної натуропатичними акредитаційний рада (ANMAB) в Лас-Вегас, штат Невада (www.anmab.org). У нас немає, і ми не плануємо отримати акредитацію через Департамент освіти США.

mhprogramДеталі
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд курс »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Відео

Trinity