Trine University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Це легко говорити про перевагу. Але це зовсім інше, щоб дійсно присвятити себе їй, кожен день. Жити. Щоб надихнути його у всьому навколо вас. У Trine університету, це прагнення до досконалості сформувала фундамент нашого досвіду протягом понад століття. Ви побачите це, і ви будете відчувати його, другий ви крок на нашій прекрасній, 450 акрів кампус в Анголі, штат Індіана.

Мало школи можуть сказати, що вони були отримати це зробити на такому високому рівні протягом майже 130 років. Ми можемо.

Прагнення до досконалості

Від наших програм, наших викладачів, для наших об'єктів, щоб позитивний вплив нашої роботи на громади всюди, ми встановили наші стандарти в Trine тільки трохи вище. Ми не можемо з цим зробити. Це, хто ми є. Ось чому США Новини & World Report і Princeton Review послідовно займають місце серед нас найкращих університетів Середнього Заходу, і саме тому більше 1900 компаній по всьому світу шукати наших випускників.

Безпрецедентна Кампус

Тільки в останнє десятиліття, ми витратили понад $ 75 мільйонів на ремонт і нові об'єкти по всій нашій території кампуса. Будь то додавання нових, держава-оф-мистецтво біомедична інженерія будівлі; футбольний стадіон, який буде робити які-небудь приватний коледж в країні гордого; аналогів квартира в стилі кампусу житла; або переобладнання виконавського мистецтва, бізнесу, освіти, і десятки інших об'єктів; Кампус Trine є, одним словом, винятковий.

Інноваційний дух

Інновації в нашій ДНК в Trine. Це було завжди. Насправді, сучасна м'яч для гольфу був запатентований випускник Trine. Наші студенти користуються активною і залучення досвіду навчання, вигравши національні нагороди за практичної роботи вони виконують. Ми вклали понад $ 8 млн у Відділі інновацій і технологій. І ми недавно представила новий високотехнологічний проект, заснований Навчальний центр за видатні досягнення.

Розташування

Ангола

Trine University

Address
Trine University
One University Avenue

IN 46703 Ангола, Індіана, США
Веб-сайт
Телефон
+1 800-347-4878

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія