Towson University - College of Business & Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Прем'єр

The Коледж бізнесу та економіки, Розташований в історичному залі Стівенс, акредитована AACSB International - Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу - В обох своїх програм бухгалтерського обліку та бізнес-адміністрування.

Це позначення місця коледж у верхній одного відсотка бізнес-шкіл по всьому світу і топ-10 відсотків в Сполучених Штатах. Пропонуючи обох програм бакалаврату та магістратури, коледжу надає повний бізнес-освіти міцно спирається на ліберальних мистецтв.

Застосовують

У той час як заробляти ступінь важливо введення діловий світ, навички, необхідні, щоб бути успішним у будь-якій кар'єрі не всі можуть викладатися в класі. У коледжі бізнесу та економіки, філософії прикладного навчання лежить в основі всіх наших програм.

Розуміння цінності і необхідність практичного досвіду, коледж пропонує програму Business Excellence єдиний у своєму роді, призначений для підготовки студентів до їх кар'єри. За допомогою цієї програми, студенти отримають знання, навички і відносини (KSAs) в класі, щоб навчитися основам професійного розвитку, такі, як надання потужних презентацій, ефективного спілкування ідеї і працювати в команді. Наші студенти потім брати участь у якісних стажування досвіду в професійному середовищі. Завдяки такому підходу прикладної навичок і знань, всі наші аспіранти, вже перші кроки в обраній ними шляхи розвитку кар'єри.

Поряд з програмою стажувань, студенти також застосовувати керівництва і роботи в команді, щоб взаємодіяти з кампусу спільноти і за його межами через 18 студентських організацій коледжу.

Комплексний

Будь студенти проводять загальне кар'єру в бізнесі або мати свої очі на більш конкретних шляхів, коледж надає базові знання, щоб бути успішним у сучасному світі бізнесу, дозволяючи студентам вивчити поглиблене вивчення для своїх конкретних областях, що представляють інтерес.

З чотирьох студентів спеціальностей, шість комбінованих майорів, два неповнолітніх, а також численних концентраціях, коледж надає повний поки різноманітний спектр академічних програм. За підтримки підтримці нашого шановного факультету, студенти можуть намітити свій освітній маршрут, який приведе їх для досягнення своїх цілей.

Бачення, місія та цінності

VISION ЗАЯВА

Щоб бути визнаним як бізнес-коледжу вибору для студентів, викладачів та організацій в нашому регіоні.

Місія

Коледж бізнесу та економіки розвивається висока якість та інноваційні програми і ресурси, з'єднує теорію на практиці в навчальних планів, позакласних та науково-дослідної діяльності, і перетворює студентів, які матимуть позитивний вплив протягом Меріленд і за її межами.

Основні цінності

Ми приймаємо культури прагнення до досконалості, навчання, етична поведінка, ввічливість, різноманітність, включення, творчість і участь.

Профіль Кандидата в якості прем'єра школі прикладних бізнес-навчання, коледж бізнесу і економіки готує своїх випускників для досягнення досконалості у своїй професійній кар'єрі. Коледж бізнесу та економіки "поєднання строгих академічних досліджень і практичного досвіду в бізнесі на-все за умови суворих заходів на характеристиках розвивати наступні знання, навички і відносини (KSAs), які є основою для професійного успіху:

Акредитований Бізнес-Знань

Знаєте, застосовувати й інтегрувати утримання одного майор

комунікація

Написати сформулювати, переконливі і впливові звіти, пропозиції, листи Зробити суглобові, переконливі і впливові усні презентації Розробка графічного, таблиці та бізнес-аналізу для підтримки позицію Брати участь в активному слуханні в індивідуальних і групових установок

Думаючи: критичного і творчого

Виявляти проблеми та / або можливості, використовуючи дисциплінарні концепції Створення та оцінити можливі альтернативи Розробити комплексні, обґрунтовані висновки та рекомендації, використовуючи якісні та / або кількісні інструменти

Технічні та прикладні науки

Використовуйте загальну і дисципліни конкретних програмного забезпечення для державного оф-практики бізнес-додатків

Лідерство та робота в команді

Зосередьтеся на досягненні мети Керівництво команди до досягнення загальних цілей Підтримувати групову згуртованість, задоволення послідовник і ефективні операції

Етика і цінності

Дисплей етичної поведінки та честі поведінку системи Застосувати етики в бізнес-рішень, враховуючи вплив на різних зацікавлених сторін

Ставлення і практична Досконалість

Будьте уважні, активний і готовий вчитися Виконувати зобов'язання і виконувати завдання відповідно до вимог, призначених Ставтеся до інших з повагою; показати чутливість до їх погляди, цінності та звичаї

Товарність

Показати докази якісного, наставником, що відбиває досвід роботи Продемонструвати ефективний пошук роботи: Кар'єра Портфоліо, резюме та інтерв'ю навички Припустимо, відповідальність за своє власне управління кар'єрою і цілепокладання

Розташування

Тоусон

Address
8000 York Road
21252 Тоусон, Меріленд, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited