Thunderbird School of Global Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Світ бізнесу потребує вас

Глобальний бізнес вимагає іншого бренду керівництва. Thunderbird готує вам увійти в цей складний і захоплюючий ринок спеціалізовані, практичне навчання в галузі міжнародного бізнесу, крос-культурних відносин, світової політичної економіки і регіональних бізнес-середовища. З вашої глобальної перспективою-і вашим Thunderbird освітою, ви будете виділятися на тлі конкурентів.

Всесвітньо відомий глобальний факультет

факультет Тандерберд на відміну від усього, що ви знайдете в інших бізнес-школах. передові влади в світі на глобальному бізнесі, наші професори реальних консультантів і фахівців-практиків, які працювали для них і з організаціями по всьому світу. Ви отримаєте більше, ніж теорії про глобальному бізнесі. Ви отримаєте особистий, руки-на розуміння від викладачів, які живуть його.

Thunderbird мережу випускників: Ваш головний актив

З першого дня в Thunderbird, ви стаєте членом елітного співтовариства глобальних професіоналів розкидані по всьому світу. З більш ніж 170 випускників глав по всьому світу, мережа випускників Thunderbird є активною та готові підтримати Вас особисто або професійно, там, де ваше життя і кар'єра може прийняти вас.

Великомасштабні проекти на місцях

В Thunderbird, ви будете робити більше, ніж дізнатися глобальний бізнес. Ви будете жити. Кожна програма ступеня пропонує практичний, глобальні можливості, від проекту стажування на місцях семінарів за кордоном і консалтингових проектів на ринках, що розвиваються.

Спеціалізовані глобальні наукові ступені і програми

З вашої глобальної перспективи і вашої пристрасті до міжнародного бізнесу, вам потрібен спеціалізований диплом, який виходить за рамки традиційної теорії бізнесу. магістри Тандерберд і сертифікаційні програми доставити ріжучу кромку, практична освіта в регіональному бізнесі, міжкультурних відносинах і геополітичних міркуваннях, підготовці і вести бізнес в будь-якій точці світу.

Майстер глобального управління

Це ступінь магістра прославленого забезпечує утворення поглиблений в глобальному управлінні, спеціалізоване навчання в будь-який бізнес-дисципліни, з міжнародної точки зору, і практичний, реальний досвід, які готують вас вести по всьому світу.

Магістр в глобальній політиці та управління

Ця інноваційна ступінь поєднує в собі спеціалізоване крос-навчання в міжнародних справах з утворенням широкого ходу глобального управління для підготовки студентів до глобальних кар'єрів, спрямованим на зміну життя, громади та обставини на краще.

Виконавчий Майстер Global Management-Арізона когорти

Змішання в очному класі освіту і на місце глобальних семінари, ця програма призначені для зайнятої виконавчої влади. Ви зустрінете всі інші вихідні на території кампуса Thunderbird і виїжджати за кордон в когорті.

Виконавчий Майстер Global Management-Global когорти

Для досвідчених керівників, ця програма складається з 6 модулів в 6 містах в 6 країнах, де ви будете вчитися разом з глобальними професіоналів з усього світу, в потужному, середу для спільної роботи.

Thunderbird: Ми все ж

Протягом 70 років, Thunderbird вітає студентів з усього світу, щоб приєднатися до нас на нашій історичній території кампусу, щоб дізнатися нюанси управління і лідерства в глобальному масштабі. Як провідний заклад для студентів, організацій та фахівців, які шукають краю в міжнародному бізнесі, Thunderbird розуміє цінність різноманітного і мультикультурного світу. Ми святкуємо наші розбіжності і прийняти шляху ті самі відмінності змушують нас все те ж саме.

Рейтинг

# 4

International Specialty Новини США і World Report 2018

# 3

"Міжнародні клієнти" Custom Executive Education Financial Times 2014

# 1

Міжнародний бізнес Bloomberg Businessweek 2012

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд Masters »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Відео

We Are All the Same - Thunderbird School of Global Management

Для зв'язку

Thunderbird School of Global Management

Адреса, рядок 1 Main Campus / Phoenix, Arizona 1 Global Place
AZ 85306-6000 Glendale, Arizona, США
Веб-сайт http://thunderbird.asu.edu/
Телефон +1 602 978-7100