The Language Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

TLA - The Language Academy "Академія є провідним англійської мови для іноземних студентів і керівників negocios.La особисту увагу і якість викладання будуть наші перші prioridad.Sabemos і зрозуміти, наскільки важливо для англійської мови навчання Ud.el . тому курс англійської мови в нашій академії, є повним досвід, як академічно, так і в соціальних і культурних аспектах життя в Сполучених Штатах, і інверсії представляють вихід у вашому майбутньому.

Методологія, яка використовується TLA в основному орієнтованих і орієнтованого estudiante.Nuestros вчителя зосередитися на ваших потреб, інтересів і цілей.

Ви, студент рекомендується брати активну участь у культурних заходах і місцях роботи за межами академії. Таким чином, повною мірою використовувати його статусу в США.

Наші викладачі та консультанти та контролювати їх успішність через курс і переконайтеся, що навчання є ефективним.

Через ретельної оцінки і деяких початкових академічних тестів, студент перебуває у відповідному рівня володіння англійською мовою. Прогрес кожного студента регулярно контролюється вчителями в ході досліджень. Щотижневий огляд матеріалів диктується travez тест, щоб оцінити свій прогрес зроблений. Завуч доступний щодня, щоб зустрінеться зі студентами, які її потребують, і, таким чином, відповісти на будь-які питання або сумніви з приводу навчальної програми. Викладачі та адміністративний персонал знаходяться в розпорядженні студентів під час їх стан, щоб надати їм практичну допомогу.

Ви, студент рекомендується брати активну участь у культурних заходах і екскурсіях, організованих The Language Academy в "реальному світі". Так отримувати максимальну вигоду з перебування у Сполучених Штатах.

Розташування

Форт Лодердейл

Address
The Language Academy - 200 South Andrews Avenue, Suite 401
FL 33301 Форт Лодердейл, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: