Прочитайте офіційний опис

Ознайомтеся Легендарний Advantage ™ Нотр-Дам бізнесу. Ми виклик вам Запитайте Детальніше бізнесу ™ як ви розвиваєте свої таланти і підготувати, щоб зробити різницю. Ви можете управляти брендом, рослина чи людина. Ви можете бути Партнер, Торговець цінними паперами, підприємець або Генеральний директор. Ми хочемо, щоб ці досягнення для вас теж.

Але ми хочемо багато іншого для вас і від вас.

Майбутнє з великими труднощами. І майбутнє залежить від тебе.

Будь ми перевантажені і зменшився на наших проблем, або зареєструватися на додану вартість рішення для наших колективних співтовариств - це, де ви буде мати значення. Біля Мендоса Коледж бізнесу, Ми вважаємо, що освіта гідний тебе і цих проблем повинні навчити вас, як для вирішення складних проблем з цілісністю і сильних складу розуму.

Зрештою, ми хочемо, щоб ви стали лідери, які роблять наше майбутнє разом краще привілей позицій ви будете проводити, рішення, які ви будете робити, ресурси, які ви будете розвивати і використовувати, і люди, чиє життя ви будете доторкнутися.

Це бачення вбудовані в підстави Університет Нотр-Дам батько Едварда Сорін, КБК, в 1842 і сні, що сьогодні продовжує викликати колективну пристрасть і енергію викладачів і співробітників Мендоса Коледж бізнесу. Мендоса Коледж бізнесу є домом для присвячених вчителів, вчених і понад 2400 студентів, які займаються студентів, аспірантів та виконавчої досліджень. Ступеня, пропоновані в Мендоса коледж включають:

бакалавр з управління бізнесом Магістр ділового адміністрування Майстер ділового адміністрування Магістр наук в області бухгалтерського обліку Майстер Некомерційне адміністрації (АМН)

Мендоса також пропонує широкий спектр програм користувача для підприємств і організацій, а також сертифікаційні програми для керівників і некомерційних менеджерів і керівників. Ці програми пропонуються через Виконавчий освіту і Некомерційне професійний розвиток.

Місія Щоб побудувати прем'єра католицьку школу бізнесу, яка сприяє навчанню, професійної ефективності та особистої відповідальності в контексті, який прагне бути вірним ідеалам спільноти, розвитку людини та індивідуального цілісності.

Про університет Нотр-Дам Університет Нотр-Дам є незалежним, Національний католицький університет, розташований в Нотр-Дам, штат Індіана., Поруч з містом Саут-Бенд і приблизно в 90 милях на схід від Чикаго.

Джерелом академічної сили університету є його здатність. Члени Notre Dame факультету зайняли 36 стипендій від Національного фонду розвитку гуманітарних наук в останні дев'ять років, більше, ніж за будь-який інший університет в країні.

В Нотр-Дам, освіта завжди було пов'язано з цінностями, серед них живе в громаді та волонтерства в громадській роботі. Зал Residence життя як відмітною рисою досвіду Нотр-Дам і з нього походить багаті традиції університету. Молодший традиція, Центр Університету для соціальних проблем, служить каталізатором для студентів добровольчества. Близько 80 відсотків студентів Notre Dame займатися тій чи іншій формі добровільного громадських робіт під час їх років в університеті, і принаймні 10 відсотків присвятити рік або більше після закінчення школи для обслуговування в Сполучених Штатах і в усьому світі.

Університет Нотр-Дам, який є одним з небагатьох по-справжньому міжнародними університетами, має тіло студента з більш ніж 11 500 студентів, взятих з усіх 50 держав і більше 100 зарубіжних країн. Випускники мережу Нотр-Дам є найбільшою в сфері вищої освіти, з більш ніж 270 клубів, в тому числі понад 40 міжнародних клубів.

Medonza рейтинг Мендоса Коледж бізнесу була визнана за видатні досягнення і його прихильність до соціальної та екологічної відповідальності, як вибрані місця вказують:

1 серед національних кращих студентів бізнес-шкіл --Bloomberg BusinessWeek (2010 - 2014)

20 серед найкращих американських випускників бізнес шкіл - Bloomberg Businessweek (2012)

15 серед кращих програм Executive MBA - Bloomberg Businessweek (2013), економіст - Які MBA? (2013) і Поети і Quants для керівників (2014)

4 по всій країні серед кращих програм магістратури бухгалтерських - Громадський Бухгалтерія Повідомити (2013)

Мендоса Коледж бізнесу акредитована AACSB International і прагне дотримуватися принципів відповідального управління освіти (PRME).

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

Магістр наук в області бухгалтерського обліку програми незмінно входить до першої десятки в країні. В даний час він займає як на національному, шостий "Краща програма бу ... [+]

MS в області бухгалтерського обліку

Магістр наук в області бухгалтерського обліку програми незмінно входить до першої десятки в країні. В даний час він займає як на національному, шостий "Краща програма бухгалтерського обліку" на 2012 рік Громадським звіт Рахункової і відкритий для внутрішніх і міжнародних заявників, які мають ступінь бакалавра (або її міжнародного чотири роки еквівалент) в акредитованому коледжі або університеті з Концентрація обліку. AACSB акредитованих ступінь магістра в галузі бухгалтерського обліку програма задовольняє освітні потреби в 150-годинні, прийняті більш ніж 48 держав і юрисдикцій для сертифікації та ліцензування в якості ЦПУ. ... [-]

США Нотр-Дам
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

... [+]

[-]
США Нотр-Дам
Вересень 2020
Заочне навчання
14 - 48 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою