The University of Alabama

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як провідний університет The University of Alabama сім'я The University of Alabama завжди зосереджувалась на тому, щоб бути найкращою. Тут складаються легенди.

The University of Alabama заснований у 1831 році як перший державний коледж The University of Alabama , присвячений майстерності в навчанні, наукових дослідженнях та службі. Ми надаємо творче, виховуюче середовище в університеті, де наші студенти можуть стати найкращими людьми, можливо, вчитися на найкращому та найяскравішому факультеті та позитивно змінюватись у громаді, державі та світі. Вам сподобається те, що ви знайдете тут. Стати частиною родини The University of Alabama .

Наше завдання

The University of Alabama сприятиме інтелектуальному та соціальному стану людей держави, нації та світу шляхом створення, перекладу та розповсюдження знань з акцентом на якісні програми у сферах навчання, досліджень та служб.

Наше бачення

The University of Alabama буде відомий як університет вибору для найкращих і найяскравіших студентів Алабами та всіх студентів, які прагнуть виняткових освітніх можливостей. The University of Alabama буде науково-дослідним університетом та академічним співтовариством, об’єднаним у своїх зобов'язаннях покращити якість життя для всіх алабамів та громадян нації та світу.

Наші основні цінності

The University of Alabama зобов’язаний:

  • Бакалаврійна освіта, яка виробляє соціально усвідомлених, етичних та всебічних лідерів, які ґрунтуються на своїй тематиці та здатні контролювати власні долі.
  • Вища освіта, яка глибоко орієнтована на предметні знання, професійний зміст, дослідницькі навички та творчу діяльність.
  • Громадська пропаганда та служіння, які проводяться з найвищим повагою, сприяють підвищенню громадської активності для підвищення якості життя громадян Алабами, нації та світу.
  • Життя на кампусі, що втілює співпрацю, колегіальність, повагу та культуру всеосяжності.

Наші стратегічні цілі

  • Забезпечити провідну бакалавратську та випускну освіту, яка пропонує глобальну перспективу та характеризується видатним викладанням, якісною стипендією та відмінними навчальними та спільними навчальними програмами.
  • Підвищення продуктивності та інноваційності університету в галузі наукових досліджень, стипендій та творчої діяльності, що впливають на економічний та суспільний розвиток.
  • Збагачуємо наше навчальне та робоче середовище, надаючи спільноті, яка сприймає всеохоплююче, що залучає та підтримує різноманітні викладачі, співробітники та студентські організації.
  • Забезпечити можливості та ресурси, що сприяють балансу між робочим та життєвим життям та покращують набір та утримання видатних викладачів та працівників.

Розташування

Тускалуса

Address
35487 Тускалуса, Алабама, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія