The National Graduate School of Quality Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія Національної Вищої школи менеджменту якості (NGS) є надання освітніх програм, розширення знань в області систем менеджменту якості (СМЯ), щоб полегшити кодифікації КСМ "кращих практик", і створити інноваційні моделі зі значним , в масштабах всього підприємства або національне значення і застосування. Програми NGS продемонструвати досягнення продуктивності на основі його місії на кожному рівні ступеня через "проект" ступеня, які повинні показати відчутні результати факультету NGS і роботодавцем або спонсора. Ми вимагали, щоб студенти демонструють свої знання та застосування цих знань у практичних, робочих проектів, пов'язаних з з 1993 року.

Національний Вища школа менеджменту якості (НГС) є професійна практика установа з основним упором:

Для забезпечення працюючих дорослих зі знанням вищого рівня та розуміння концепцій, принципів та інструментів менеджменту якості на основі систем для продуктивності досконалості. Щоб перейти осіб з поведінкової, аналітичної, обслуговування клієнтів, та лідерські навички для досягнення відчутних і вимірних результатів для організаційної ефективності продуктивності. Щоб підняти загальне розуміння систем управління якості на основі в державному і приватному секторах по всій країні. Для розробки прихильників і педагогів управління систем якості, здатні до подальшого розуміння і застосування концепцій, принципів та інструментів.

Освітні цілі національних Вищої школи програм управління якістю є:

Для забезпечення студентів, зокрема працюючих дорослих та інші нетрадиційні студенти, з пов'язані з бізнесом вищої освіти, які будуть їм можливість приймати швидкі внесок у некомерційних і не-для некомерційних організацій. Для включення студентів у строгій, захоплюючою, складною, теоретичного і практичного досвіду навчання в спеціалізованій програмі, яка однозначно центром в обох наук управління та систем якості наук, грунтується на спільної роботи підхід, що включає і бізнес-проект, який вимагає відчутних результатів. Для забезпечення висококваліфікованої викладачів, які є практикуючими з професійним досвідом роботи, а також відповідних документів про освіту. Для забезпечення студентів з ресурсами, необхідними для взаємодії з іншими чітко і ефективно. Для додання і продемонструвати студентам вирівняний відносини управління та лідерства тему систем якості етичної поведінки. Для полегшення ступеня пропозицій на прискореній основі, відповідно з керуванням доставку навчальних програм з можливостями працюючих дорослих. Для обробки студентів з методами дослідження. Піддавати тіло знання, відомого як систем менеджменту якості в процесі безперервного вдосконалення отриманих від застосування цих знань на робочому місці і відповідей на дослідження в цій області. Для пошуку і відстеження досягнень та оцінки респондентів випускників та роботодавців-спонсорів, щоб оцінити життєздатність програми.

Акредитація

Національний Вища школа менеджменту якості акредитований в Новій Англії Асоціація шкіл і коледжів, Inc. через її Комісію по інститутах вищої освіти. Акредитація установи вищої освіти в Нью-Асоціації Англії показує, що відповідає або перевершує критерії для оцінки якості інститутів періодично подається через процес рецензування. Акредитований коледж чи університет, який має необхідні ресурси для досягнення поставлених цілей в рамках відповідних освітніх програм, істотно цьому, і дає розумні докази того, що він буде продовжувати робити це в найближчому майбутньому. Інституційна цілісність також шляхом акредитації. Акредитація за Нової Асоціації Англії не часткове, а відноситься до організації в цілому. Як така, вона не є гарантією кожного курсу або програми пропонуються, або компетенції окремих випускників. Швидше за все, він забезпечує достатню впевненість у якості можливостей, доступних для студентів, які відвідують установи. Запити, що стосуються статусу акредитації в Нью-Асоціації Англії повинні бути спрямовані на адміністративний персонал установи.

SCHEV

Національний Вища школа сертифікований для роботи в Державній Раді вищої освіти для Вірджинії (SCHEV): Приватний & Товар Державної вищу освіту Державної ради вищої освіти для Вірджинії Джеймс Монро будівлі 101 N. 14th Street, 9-й поверх Річмонд, Вірджинія 23219 (804) 225-2600

Розташування

Фолмаут

Address
186 Jones Road
MA 02540 Фолмаут, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія