The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа міжнародних відносин університету Джорджа Вашингтона Елліотт - одна з провідних світових шкіл міжнародних справ. Розташована в самому центрі Вашингтона, округ Колумбія, її місія полягає у навчанні наступного покоління міжнародних лідерів, проведення досліджень, що сприяють розумінню важливих глобальних проблем та залученню до політичної спільноти в США та у всьому світі.

Унікальне розташування школи - лише кілька кроків від Білого дому, Світового банку, Міжнародного валютного фонду, Державного департаменту США та десятки інших американських та міжнародних організацій - збагачує його викладання та дослідження, надаючи студентам та науковцям неперевершені можливості співпрацювати з США та міжнародні політичні спільноти.

Школа Елліотта, названа на честь колишнього президента GW Ллойда Х. Елліотта та його дружини Евелін, пропонує інноваційні, міждисциплінарні навчальні програми, які надають студентам освіту та навчання, необхідні для досягнення успіху на міжнародній арені. Понад 700 студентів користуються однією з 12 випускницьких програм Elliott School.

Школа пропонує програми магістра мистецтв у галузі глобальної комунікації, міжнародних справ, міжнародного розвитку, міжнародної торгівлі та інвестиційної політики, міжнародної науково-технічної політики та політики безпеки, а також Азії, Європи та Євразії, Латинської Америки та Близького Сходу . Школа Елліотта також пропонує ступінь магістра для професіоналів середньої кар'єри та магістра міжнародних студій подвійного ступеня разом із 19 міжнародними університетами-партнерами. Більше 2100 магістрантів проводять чітко закріплену навчальну програму з вільних мистецтв з особливим акцентом на міжнародні справи або з регіональним спрямуванням на Азію, Близький Схід або Латинську Америку та півкулі. 20 000 випускників школи Елліотта можна знайти на керівних посадах у державному, приватному та некомерційному секторах по всьому світу.

121744_44827954204_568590683a_o.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Школа Елліотта спонсорує дев'ять науково-дослідних інститутів:

 • Центр міжнародної науки і технології
 • Інститут європейських, російських та євразійських студій
 • Інститут глобальних та міжнародних досліджень
 • Інститут міжнародної економічної політики
 • Інститут досліджень Близького Сходу
 • Інститут громадської дипломатії та глобальної комунікації (співавтор з Школою медіа та зв'язків з громадськістю GW)
 • Інститут безпеки та конфліктознавства
 • Сигурський центр азіатських досліджень
 • Інститут космічної політики

Ці динамічні інтелектуальні центри забезпечують місця для науковців та політиків, які збираються разом для розробки, тестування та поширення нових ідей. Співробітники факультету працюють індивідуально та спільно з різних дисциплін, щоб посилити інтелектуальні дебати та поглибити академічні та політичні дискусії щодо міжнародних справ. Дослідження школи Елліотта сприяють розширенню знань, що допомагає науковцям, політикам та громадянам краще розуміти світ.

121745_34060935083_bc4ef09e9a_o.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Місія

Університет Джорджа Вашингтона давно визнав цінність освіти з міжнародних справ. З моменту заснування університету в 1821 році ми підготували студентів до вирішення важливих глобальних проблем та зміни у світі. Школа міжнародних відносин Елліотта являє собою кульмінацію інноваційних ідей та свіжих перспектив, створених її провісниками в університеті Джорджа Вашингтона:

 • Школа порівняльного правознавства та дипломатії (1898 - 1905)
 • Кафедра політики та дипломатії (1905 - 1907)
 • Коледж політології (1907 - 1913)
 • Міжнародне право та дипломатія в Колумбійському коледжі (1913 - 1928)
 • Школа Уряду (1928 - 1960)
 • Школа уряду, бізнесу та міжнародних відносин (1960 - 1966)
 • Школа міжнародних відносин (1987 - 1988)
 • Школа громадських та міжнародних відносин (1966 - 1987)
 • Школа міжнародних відносин Елліотта (1988 р. - сьогодні)

У Школі міжнародних відносин Елліотта наша місія:

 • Виховувати майбутнє покоління міжнародних лідерів
 • Провести дослідження та створити стипендію, яка сприятиме розумінню важливих глобальних проблем
 • Залучати громадськість та політичну спільноту в США та в усьому світі, тим самим сприяючи міжнародному діалогу та формуванню політичних рішень

Наша місія - створити знання, поділитися мудрістю та надихнути на дії, щоб зробити наш світ кращим.

Школа Елліотта за номерами

134753_ElliottSchoolbytheNumbers.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Про школу Елліотта

Університет Джорджа Вашингтона виховував покоління міжнародних лідерів і вдосконалював розуміння важливих глобальних питань з 1821 року.

Ця місія присвячена школі міжнародних відносин Елліотта, названій на честь колишнього президента GW Ллойда Х. Елліотта та його дружини Евелін. Ми навчаємо наших студентів теорії та практиці міжнародних справ, пропонуючи їм поглиблений аналіз міжнародних економічних, політичних, наукових та культурних питань. Навчальна програма школи є міждисциплінарною; більшість штатних факультетів Елліотта спільно призначаються на кафедрах GW.

Наш широко шанований факультет готує студентів Елліоттської школи до глобальної кар'єри в державному, приватному та некомерційному секторах. Випускники Елліоттської школи постійно шукаються для складної кар'єри в світі. Більше того, наше місцезнаходження у Вашингтоні, округ Колумбія, дозволяє нам налагоджувати міцні стосунки з громадськими, приватними та некомерційними організаціями, які регулярно працюють зі студентами та випускниками школи Елліотта.

Розташування

Вашингтон

Elliott School of International Affairs

Address
Elliott School of International Affairs
1957 E Street, NW

20052 Вашингтон, Округ Колумбія, США
Телефон
+1 202-994-6240

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія