The Cooper Union

Введення

Прочитайте офіційний опис

Купер союзу з розвитку науки і мистецтва, заснована в 1859 році, є одним з найстаріших і найбільш шанованих установ країни вищої освіти. Організація, спадщина Пітер Купер, займає особливе місце в культурному тканину американського життя.

Заснована промисловця, винахідника і філантропа Пітера Купера, Cooper Union будинку школи мистецтва, архітектури та інженерії, а також світового класу факультет гуманітарних і соціальних наук.

Місія та бачення

Через видатних академічних програм в галузі архітектури, мистецтва і техніки, і факультет гуманітарних і соціальних наук, Купер союзу з розвитку науки і мистецтва готує талановитих студентів, щоб зробити освічених внесок у розвиток суспільства.

Коледж визнає магістрантів виключно на заслуги та нагороди повні стипендії для всіх зарахованих студентів. Установа забезпечує тісний контакт з на краще, творчої здатності і сприяє строгий, гуманістичний навчання, яка посилюється в процесі проектування і доповненої в міських умовах. Заснована в 1859 році Пітером Купером, промисловця та мецената, Купер Юніон пропонує державних програм для цивільного, культурного і практично збагачення Нью-Йорку.

Розташування

Нью-Йорк

Address
Administrative Offices,
30 Cooper Square

NY 10003 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: