Прочитайте офіційний опис

Купер союзу з розвитку науки і мистецтва, заснована в 1859 році, є одним з найстаріших і найбільш шанованих установ країни вищої освіти. Організація, спадщина Пітер Купер, займає особливе місце в культурному тканину американського життя.

Заснована промисловця, винахідника і філантропа Пітера Купера, Cooper Union будинку школи мистецтва, архітектури та інженерії, а також світового класу факультет гуманітарних і соціальних наук.

Місія та бачення

Через видатних академічних програм в галузі архітектури, мистецтва і техніки, і факультет гуманітарних і соціальних наук, Купер союзу з розвитку науки і мистецтва готує талановитих студентів, щоб зробити освічених внесок у розвиток суспільства.

Коледж визнає магістрантів виключно на заслуги та нагороди повні стипендії для всіх зарахованих студентів. Установа забезпечує тісний контакт з на краще, творчої здатності і сприяє строгий, гуманістичний навчання, яка посилюється в процесі проектування і доповненої в міських умовах. Заснована в 1859 році Пітером Купером, промисловця та мецената, Купер Юніон пропонує державних програм для цивільного, культурного і практично збагачення Нью-Йорку.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

The Cooper Union

... [+]

[-]
США Нью-Йорк
Вересень 2020
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Cooper Union

Майстер програми ступеня Архітектура Після Другої професійний був запущений в 2009 році, щоб розширити бачення та інтелектуальної строгості навчальну програму. ... [+]

Майстер архітектури II

МАЙСТЕР архітектура програми II буде розширюватися до двох студій ЗА 2013-2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК.

На додаток до існуючої навчальній програмі Розширений Design Studio робота, яка завершується в проекті розробки дисертаційного дослідження, Критика, історія та теорія концентрація пропонуватиме інтенсивне один рік занурення в критиці, історії та теорії архітектури. Наголос робиться на підходах до архітектурного аналізу та історії, ролі та сучасного значення теорії, і відносини між теорією і дизайну. Семінари будуть пропонувати підготовку студентів до кар'єри в журналістиці, навчання і можливі докторантурі, з широким розумінням культурних умовах архітектурного виробництва і концентрації на видатні досягнення в письмовій формі. Аналіз студії забезпечують глибоке розуміння формальної і програмної різноманітності історичного і сучасного зодчества, процес проектування і потенційних шляхів для нових підходів до теорії та практиці. Требуется акцент в урбанізму або технологій представлення дозволяє зломщикові підключитися до конкретних областях історичної чи сучасної архітектурної теорії. ... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою