The College of Business at the University of Louisville

Введення

Прочитайте офіційний опис

122724_rsz_2018-19_tile_llc_jumping_photo.jpg

Про коледж бізнесу

The College of Business at the University of Louisville підвищує інтелектуальну та економічну життєздатність нашого міста, регіону та широкого ділового світу завдяки нашим академічним програмам, науково-дослідним та громадським вишукуванням. Ми впевнені, що життя покращується через підприємництво, інновації, критичне та суворе мислення, різноманітні ідеї та людей.

Наш підхід

Ми виховуємо завтрашніх лідерів. Ми різноманітна, всеосяжна та підтримуюча громада. Ми цінуємо ризикованість, допитливість та практичний досвід. Всі разом пов'язані з прихильністю до досконалості. LEAP - це абревіатура, яка представляє унікальне для коледжу бізнесу. Ці точки розрізнення визначають наш намір та керують нашою діяльністю під час LEAP вперед.

LEAP: Наші точки розрізнення

Дух курсів підприємництва через все, що ми робимо в The College of Business at the University of Louisville . Це важливо для зростання громади, створення робочих місць та процвітання. Ми віддані студентам, які є будівельниками, творцями та виконавцями. Ми надаємо їм інструменти, щоб прийняти цей підприємницький дух і змінити світ. Це зобов’язання кодифіковане LEAP - абревіатурою (Принцип прискорення підприємницької діяльності в Луїсвілі) за особливі якості коледжу, що визначають наміри школи та направляють діяльність.

 • Л (Луїсвілль): Університет Луїсвільського коледжу бізнесу є глибоко і свідомо "Луїсвільським". Ми будуємо сили на місто і робимо ці сильні цілі цілеспрямовано та зворотно. Ми прагнемо покращити все Луїсвілль та всіх його громадян, оскільки, водночас, місто визначає нас та обґрунтовує наші стратегії та програми. Це не провінційне бачення; Коледж бізнесу є важливою частиною того, що робить Луїсвіль життєво важливим містом.
 • E (Підприємницький): Ми маємо продемонстровані сили у розвитку підприємницького мислення, орієнтованого на можливості та на експертне пошуку можливостей. Ця підприємницька спрямованість проявляється в програмах, орієнтованих саме на створення нових підприємств, і заважає всім нашим програмам, забезпечуючи всім нашим студентам оптимістичний настрій мислення і розпізнавання можливостей.
 • (Прискорення): Ми маємо історію великого успіху та нескінченної пристрасті до створення доступу для всіх і прискорення життя у досягненні принципових амбіцій. Цей акцент на прискоренні життя підкреслює активне включення всіх - у все життя, незалежно від відмінностей, побаченого та невидимого - та сприйняття різноманітного походження та перспектив у різноманітній організації, яка підтримує та підтримує.
 • П (Принцип): Ми прагнемо забезпечити місце Коледжу як глобального лідера у виробництві принципових громадян та бізнес-лідерів, які діють етично та доброчесно, формуючи стійкі, соціально відповідальні організації, які змінюють світ у відповідності зі своїми цінностями та їхніми прагненнями.122736_rsz_dsc_26041.jpg

Місія

The College of Business at the University of Louisville пропонує високоякісні програми для студентів та аспірантів, які готують наших студентів до відповідальної та корисної кар’єри. Ми підвищуємо інтелектуальну та економічну життєздатність нашого міста, регіону та ширшої ділової спільноти завдяки нашим академічним програмам, науково-дослідним та громадським пропагандистським заходам. Ми будуємо щось, що триває.

Бачення

Університет Луїсвільського коледжу бізнесу буде визнаний провідною бізнес-школою в цьому регіоні та однією з провідних столичних бізнес-шкіл у США. Для цього ми:

 • Побудуйте нашу національну репутацію у сфері підприємництва, пропонуючи програми, що сприяють розвитку підприємницької точки зору серед наших студентів та пропонують нашим студентам можливості продемонструвати свої можливості в конкурентному середовищі.
 • Запропонуйте студентам магістрів та бакалаврів велику різноманітність міжнародного досвіду навчання та надайте викладачам можливості викладати та досліджувати за кордоном.
 • Запропонуйте студентам магістратури можливості для функціональних спеціалізацій.
 • Розробіть інноваційне меню пропозицій для випускників ділових програм.
 • Створіть сприятливе науково-дослідне середовище факультету, яке відповідає місії нашого університету бути провідним столичним науково-дослідним університетом.
 • Підвищення економічної життєздатності регіону за допомогою академічних програм та громадських заходів.

Коледж рейтингів бізнесу

Університет Луїсвілля з гордістю визнається однією з провідних програм МВА у світі. Наш фокус на підприємництві та вільному підприємстві створює один з найкращих коледжів бізнесу для студентів та обладнаних викладачів, які хочуть побудувати щось, що триває.

Найкращі світові рейтинги майстрів 2019

 • 45 MBA денної форми навчання
 • 56 Професійні MBA
 • 63 MBA підприємництва
 • 32 Магістр бухгалтерського обліку (MAC)
 • 37 Executive MBA.122730_rsz_dsc_2840.jpg

Післядипломна

Студенти університету Луїсвілля мають позицію та підтримку, щоб досягти успіху негайно та довгостроково за умови довічного доступу до послуг кар’єрної підтримки. Співробітники Центру кар’єрного менеджменту у Ulmer прагнуть надавати послуги з кар'єрного навчання та підготовки інтерв'ю в будь-якій точці кар'єри випускників.

* Ставки зайнятості (зайнятості) походять з джерел, які включають дані опитування випускників Центру кар’єри у Ulmer за 2017 рік та дані про власний звіт LinkedIn про зайнятість випускників після отримання ступеня.

Залучення громад

Процвітаюча громада Луїсвілля лежить в основі місії коледжу бізнесу. І це не одностороння вулиця. У нас є програми, бізнес-конкурси та ресурси для членів громади - включаючи учнів середньої школи - для того, щоб скористатися ними, але ми також направляємо студентів, щоб вони навчалися та приносили користь громаді.

Університет та місто є партнерами. Разом ми можемо вирішити проблеми, з якими стикається наша громада. Завдяки вишуковій школі, нашій спікерській програмі Thrivals, Project Build та багато іншого, ми прагнемо перетворити цю область. Дізнайтеся більше про можливості, доступні вашій школі, бізнесу, сім’ї чи організації.

Розташування

Луїсвілль

Address
110 W Brandeis Ave Louisville, KY 40208
Луїсвілль, Кентуккі, США