Прочитайте офіційний опис

The Католицький університет Америки, Заснована в 1887 католицькими єпископами США за підтримки папи Льва XIII, є національний університет Католицької Церкви в Сполучених Штатах. Створена в якості випускника дослідницького центру, Університет почав пропонувати вищу освіту в 1904 році і сьогодні є домом для 12 шкіл і 21 науково-дослідних установ. Католицький університет є єдиним американський університет з церковних кафедр надання канонічні градусів у трьох дисциплінах. Зелені кампус 180 акрів університету, розташований на північ від Капітолійського пагорба, Дозволяє студентам легкий доступ до широкого спектру освітніх, культурних і політичних можливостей, які Вашингтон, округ Колумбія може запропонувати.

Місія Як національного університету католицької церкви в Сполучених Штатах, заснованої за фінансової підтримки єпископів країни зі схвалення Святого Престолу, Католицький університет Америки прагне бути всеосяжним католицька і американський вуз, вірна вченню Ісуса Христа, як передали по Церквою. Присвячується просуванні діалогу між вірою і розумом, Католицький університет Америки прагне виявити і поширювати правду через передового досвіду в галузі викладання та досліджень, все в служінні Церкві, країні і в світі.

Цілі університету Католицький університет Америки це співтовариство вчених, як викладачі та студенти, відділив, щоб виявити, зберегти і поширювати правду у всіх його формах, з особливим акцентом на потреби і можливості нації. В університеті, це, по суті вільним і автономним центром вивчення і агентства обслуговуючої потреби людського суспільства. Він вітає співпрацю всіх учених доброї волі, які, в процесі вивчення та відображення, сприяють цим цілям в атмосфері академічної компетентності, де свобода заохочується і де єдине обмеження на істині є сама істина.

У католицькому університеті, вона бажає розвивати і поширювати розуміння християнської віри в контексті всіх форм людської дізнання і цінностей. Він прагне забезпечити, в організаційному плані, належного інтелектуального та академічного свідчення християнської натхнення в людей, і в суспільстві, і, щоб забезпечити місце для продовження роздумів, у світлі християнської віри, на зростаючу скарби людського знання.

Як член Американської академічної спільноти, вона приймає стандарти та процедури американських установ і прагне до досягнення відмінність в академічному світі.

Вірний християнського послання, як це відбувається через Церкву і вірна своїм національним традиціям, Католицький університет Америки має унікальні обов'язки бути корисним для християнської думки і освіти в католицької громади, а також, щоб служити нації та світ .

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

The Catholic University of America

... [+]

Поступово в програмі IEDM або IEDP дозволить вам дізнатися і досвід з перших рук широкий спектр діяльності в області розвитку як в державному і приватному секторі за рахунок взаємодії з приватними особами високого профілю, що беруть участь в успішних ініціатив в області розвитку, які формують наш Міжнародна консультативна рада, в нашому факультеті і привести наших лідерів в семінарах з розвитку.... [-]

США Washington
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Catholic University of America

Інтегральна економічний розвиток підхід до розвитку, який прагне зміцнити громадянські та соціальні інститути, необхідні для сталого розвитку; той, який займає комплексне ... [+]

MA в інтегральної політиці економічного розвитку Два програма рік повний робочий день, з можливістю неповного робочого часу. Піонери реалізації комплексного підходу з політики економічного розвитку. Викладає прикладних політичних та економічних методів в інтегральній рамках розвитку. Що таке комплексний підхід

Інтегральна економічний розвиток підхід до розвитку, який прагне зміцнити громадянські та соціальні інститути, необхідні для сталого розвитку; той, який займає комплексне уявлення про роль людини в суспільстві. Це підхід, який суб'єкти розвитку все частіше вимагають. Інтегральна економічного розвитку, розглядати з точки зору всієї людської особистості, і всієї людської спільності, лежить в основі наших програм і місії Католицького університету Америки.... [-]

США Washington
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Integral Economic Development

IEDM one year or two full of international experience

The Catholic University of America
Address
The Catholic University of America, 620 Michigan Ave., N.E.
DC 20064 Washington, District of Columbia, США
Веб-сайт
Телефон
+1 202-319-4289