The Catholic University of America

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Католицький університет Америки, Заснована в 1887 католицькими єпископами США за підтримки папи Льва XIII, є національний університет Католицької Церкви в Сполучених Штатах. Створена в якості випускника дослідницького центру, Університет почав пропонувати вищу освіту в 1904 році і сьогодні є домом для 12 шкіл і 21 науково-дослідних установ. Католицький університет є єдиним американський університет з церковних кафедр надання канонічні градусів у трьох дисциплінах. Зелені кампус 180 акрів університету, розташований на північ від Капітолійського пагорба, Дозволяє студентам легкий доступ до широкого спектру освітніх, культурних і політичних можливостей, які Вашингтон, округ Колумбія може запропонувати.

Місія Як національного університету католицької церкви в Сполучених Штатах, заснованої за фінансової підтримки єпископів країни зі схвалення Святого Престолу, Католицький університет Америки прагне бути всеосяжним католицька і американський вуз, вірна вченню Ісуса Христа, як передали по Церквою. Присвячується просуванні діалогу між вірою і розумом, Католицький університет Америки прагне виявити і поширювати правду через передового досвіду в галузі викладання та досліджень, все в служінні Церкві, країні і в світі.

Цілі університету Католицький університет Америки це співтовариство вчених, як викладачі та студенти, відділив, щоб виявити, зберегти і поширювати правду у всіх його формах, з особливим акцентом на потреби і можливості нації. В університеті, це, по суті вільним і автономним центром вивчення і агентства обслуговуючої потреби людського суспільства. Він вітає співпрацю всіх учених доброї волі, які, в процесі вивчення та відображення, сприяють цим цілям в атмосфері академічної компетентності, де свобода заохочується і де єдине обмеження на істині є сама істина.

У католицькому університеті, вона бажає розвивати і поширювати розуміння християнської віри в контексті всіх форм людської дізнання і цінностей. Він прагне забезпечити, в організаційному плані, належного інтелектуального та академічного свідчення християнської натхнення в людей, і в суспільстві, і, щоб забезпечити місце для продовження роздумів, у світлі християнської віри, на зростаючу скарби людського знання.

Як член Американської академічної спільноти, вона приймає стандарти та процедури американських установ і прагне до досягнення відмінність в академічному світі.

Вірний християнського послання, як це відбувається через Церкву і вірна своїм національним традиціям, Католицький університет Америки має унікальні обов'язки бути корисним для християнської думки і освіти в католицької громади, а також, щоб служити нації та світ .

Розташування

Вашингтон

The Catholic University of America

Address
The Catholic University of America, 620 Michigan Ave., N.E.
DC 20064 Вашингтон, Округ Колумбія, США
Телефон
+1 202-319-4289