The Catholic University of America

Введення

Прочитайте офіційний опис

Католицький університет Америки , заснований у 1887 році католицькими єпископами США за підтримки папи Льва XIII, є національним університетом католицької церкви в США. Створений як випускний науково-дослідний центр, університет почав пропонувати бакалаврську освіту в 1904 р., І сьогодні проживає 12 шкіл та 21 науково-дослідна база. Католицький університет - єдиний американський університет з церковними факультетами, що надають канонічні ступені в трьох дисциплінах . Універсальний університетський кампус на 180 акрів, розташований на північ від Капітолійського пагорба , дозволяє студентам легкий доступ до широкого спектру освітніх, культурних та політичних можливостей, які може запропонувати Вашингтон .

Опис місії

Як національний університет Католицької Церкви в США, заснований та спонсорований єпископами країни з затвердження Святого Престолу, The Catholic University of America зобов’язаний бути всеосяжною католицькою та американською вищою освітою, вірними до вчення Ісуса Христа, яке передає Церква. Присвячений просуванню діалогу між вірою і розумом, The Catholic University of America прагне відкрити і донести правду за допомогою досконалості в навчанні та дослідженні, яка служить Церкві, нації та світові.

Цілі університету

The Catholic University of America - це спільнота науковців, як викладачів, так і студентів, створених окремо для того, щоб відкривати, зберігати та передавати істину у всіх її формах, з особливим посиланням на потреби та можливості нації. Як університет, він по суті є вільним і автономним центром навчання та агентством, що обслуговує потреби людського суспільства. Він вітає співпрацю всіх науковців доброї волі, які через процес вивчення та роздумів сприяють досягненню цих цілей в атмосфері академічної компетентності, де підтримується свобода і де єдиним обмеженням істини є сама істина. Як католицький університет, він прагне виховувати та надавати розуміння християнської віри в контексті всіх форм людських розслідувань та цінностей. Він прагне забезпечити, в інституційному порядку, належне інтелектуальне та академічне свідчення християнського натхнення у людей та громади, а також забезпечити місце для продовження роздумів у світлі християнської віри над зростаючою скарбницею людських знань. Будучи членом американської академічної спільноти, вона приймає стандарти та процедури американських установ та прагне досягти розрізнення в академічному світі. Вірний християнському посланню, оскільки воно проходить через Церкву та вірний власним національним традиціям, The Catholic University of America несе унікальні обов'язки бути корисними християнській думці та освіті в католицькій громаді, а також служити нації та світові. .

CUA 3

134733_ChristianinJamaica.png

Крістіан Домас, випускник, тепер працює з Chemonics International Development Consulting Firm, W., DC: "Навички, які можна застосувати реально де завгодно. Прикладний дослідницький проект - це справді унікальна та дивовижна можливість працювати над проектом, щоб побачити, що розвиток відбудеться спочатку- руку, і працювати над оцінками ".

Розташування

Вашингтон

The Catholic University of America

Address
The Catholic University of America,
620 Michigan Ave., N.E.

DC 20064 Вашингтон, Округ Колумбія, США
Телефон
+1 202-319-4289