Texas A&M University at Galveston

Введення

Прочитайте офіційний опис

Техаський університет A&M в Галвестоні є джерелом для всіх речей, орієнтованих на океан, в Техаському університеті A&M. TAMUG пропонує унікальну суміш морських і морських програм, включаючи спеціальність в галузі науки, бізнесу, техніки, ліберальних мистецтв та транспорту.

Техас A&M Galveston - це вищий навчальний заклад спеціального призначення для навчання в бакалавраті та аспірантурі з морських та морських студій в галузі науки, техніки та бізнесу, а також для наукових досліджень та державних служб, пов'язаних із загальною сферою морських ресурсів. Заклад знаходиться під керівництвом та контролем Ради регентів Техаського університету A&M University, за ступенем, що пропонуються під назвою та повноваженням Техаського університету A&M на коледж-вокзалі.

Техаський університет A&M акредитований Південною асоціацією коледжів і шкіл при Коледжах для присудження бакалаврських, магістерських та докторських ступенів.

Океанські плавання, плавання в затоці Галвестон, експерименти на пляжі та незалежне вивчення доповнюють суворий досвід роботи в нашому острівному кампусі.

Приморське середовище кампусу доповнює унікальні пропозиції навчальних програм. Атмосфера, яку виховують викладачі, співробітники та студенти, підкреслює інтимні стосунки між університетом та морем.

Розташування

Galveston

Address
Seawolf Parkway,200
77554 Galveston, Техас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія