Texas A&M University Central Texas College of Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Техаський університет A&M - Центральний Техас був заснований у 2009 році як член Техаської університетської системи A&M, однієї з найбільших систем вищої освіти в країні. A & M-Central Texas - це заклад вищого рівня, повністю узгоджений з регіональними коледжами та пропонує якісні ступінь бакалавра та магістра з акцентом на доступність та доступність.

Місія

Техаський університет A&M - Центральний Техас - державний університет вищого рівня, який пропонує бакалаврські та аспірантурські ступені, важливі для регіону та штату. Він прагне до якісних, суворих та інноваційних освітніх програм, що пропонуються в різноманітних навчальних режимах для різноманітного студентського населення завдяки винятковому навчанню, обслуговуванню та прикладній стипендії. З акцентом на залученні громади, університет використовує нові технології для вдосконалення навчання студентів та розвитку партнерських відносин з регіональними коледжами громади, військовою присутністю у своєму регіоні та громадою в цілому.

Бачення

Техаський університет A&M - Центральний Техас досягне національного визнання як університет вищого рівня, пропонуючи високоякісні та доступні освітні програми для студентів та аспірантів для задоволення регіональних та загальнодержавних потреб.

Основні цінності

Досконалість та досягнення

Ми прагнемо постійно вдосконалюватись, впроваджувати інновації та перевершувати очікування.

Співчуття

Ми дбаємо про почуття інших. Коли інші страждають, ми співчуваємо і пропонуємо допомогу.

Цілісність

Ми поводимося етично та з повагою.

Знання

Ми пропонуємо освітній досвід для заохочення навчання впродовж життя та інтелектуальної цікавості.

Різноманітність

Ми поважаємо та цінуємо як відмінності, так і схожі риси наших студентів, колег та інших зацікавлених сторін.

Ініціатива

Ми заохочуємо залучення та внесок кожного працівника. Ми створюємо робоче місце, де кожен працівник може поділяти почуття власності.

Співпраця

Ми розробляємо та підтримуємо партнерські стосунки для задоволення потреб наших студентів, викладачів, персоналу та зовнішніх зацікавлених сторін.

Розташування

Killeen

Address
Leadership Place,1001
76549 Killeen, Техас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія