Tennessee Technological University - Graduate Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Tennessee Tech випускає практичних, готових до роботи випускників із широкого кола академічних дисциплін, готових конкурувати у технологічно керованому світі. Тут студенти мають свободу виявляти і переслідувати свої пристрасті, знаючи, що за ними стоїть підтримка. Розвиваючи свої пристрасті до сотень студентських клубів та організацій, технічні студенти впливають на кампус, у громаді та в усьому світі.

Трансформаційний досвід є традицією в Tech. Наші студенти протягом усього життя виховують бажання вивчати свої улюблені предмети або переслідувати абсолютно нові інтереси під керівництвом обізнаних та підтримуючих професіоналів. Справжнє співтовариство викладачів, співробітників та випускників, які прагнуть кинути виклик усім, щоб показати найкраще та підтримувати одне одного в академічному, особистому та професійному розвитку, існує в Tech. Результатом цих занять є чесні зв'язки на все життя, які виходять далеко за межі класу.

Набравши понад 10 000 студентів, Tech пропонує ступінь з восьми академічних шкіл та коледжів: сільське господарство та екологія людини, мистецтво та науки, бізнес, освіта, техніка, образотворче мистецтво, міждисциплінарні дослідження та медсестринство.

Розташування

Cookeville

Address
William L Jones Drive,1
38505 Cookeville, Теннессі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія