Temple University School of Podiatric Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Temple University School of Podiatric Medicine повністю інтегрована з великою, всебічною системою охорони здоров'я університету у Філадельфії. Інститут стопи і гомілковостопного суглоба при TUSPM, який є найбільшим де-небудь лікувальним закладом у будь-якій точці світу, щороку відвідує більше 40 000 пацієнтів. TUSPM пропонує раннє практичне клінічне навчання з ротаціями через наші два заклади, а також через різні аспекти системи охорони здоров’я Університету Храму.

Наші студенти насолоджуються усіма зручностями університету Темпл, включаючи численні бібліотеки, комп'ютерні лабораторії та спортивні та культурні заходи; у нас також є найбільша в США медична бібліотека подіатрії, а також житло в студентському містечку. TUSPM повністю акредитована Радою з питань подіатричної медичної освіти.

Місія та бачення TUSPM

Місія та бачення TUSPM є наріжним каменем нашої освіти щодо досконалості з самого початку. Кожен лікар-ортопед, якого ми навчаємо та направляємо до своєї професії, ми ділимося місією та баченням і дотримуємось її.

Місія: Виховувати висококваліфікованих, етичних та професійних студентів-медиків-одієтрій, які після завершення навчальної програми готові до ліцензування та вступу в аспірантуру, а також розвивати медичну професію подіатрія за допомогою досліджень, якісного обслуговування пацієнтів та громадських послуг.

Бачення: Ми будемо випускати докторів ортопедичної медицини, які навчаються за найінноваційнішими процедурами та передовими технологіями. Ми створимо Інститут стоп і гомілковостопних суглобів як найвищий центр досконалості для діагностики та лікування захворювань нижніх кінцівок. Ми будемо збільшувати знання нижньої кінцівки за допомогою досліджень, наукових публікацій та презентацій.

Розташування

Філадельфія

Address
North 8th Street,148
19107 Філадельфія, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: